• CPS Product line up

Komputery przenośne i tablety TOUGHBOOK

 

O nas

 
TOUGHBOOK nie tylko jest liderem rynku wzmocnionych komputerów i tabletów, ale wyznacza jego standardy. Od wprowadzenia pierwszego modelu przeszło 20 lat temu komputery przenośne i tablety TOUGHBOOK wywalczyły sobie własną niszę w świecie technologii mobilnej, na nowo określając możliwości w zakresie dostępu do danych i aplikacji w najtrudniejszych warunkach.
 
Już od pierwszych dni naszej działalności pozostajemy wierni tradycji firmy inżynieryjnej, włączając etos „zgodności z głosem klienta” we wszystko, co robimy. Wsłuchiwanie się w rzeczywiste potrzeby naszych klientów pozwala nam dostarczać specjalistyczne urządzenia najwyższej jakości w pełnej gamie naszych rozwiązań.
 
Aby w pełni zrozumieć korzyści, jakie może przynieść wdrożenie rozwiązań opartych na komputerach TOUGHBOOK w Twojej organizacji, zacznij od rozważenia wyzwań, którym muszą stawić czoła Twoi pracownicy mobilni.
 
Co ogranicza ich wydajność? Co wpływa na zmniejszenie efektywności?
Czy ich działania mogą przynosić więcej korzyści przy jednoczesnym uproszczeniu zarządzania?
 
Wiele z tych kwestii można najprawdopodobniej sprowadzić do problemu dostępności danych lub aplikacji podczas pracy w terenie. Być może niedostępne jest połączenie z systemami centralnymi. Być może brakuje odpowiedniego źródła zasilania, które pozwoliłoby na korzystanie z technologii. A może szybką i efektywną pracę uniemożliwia coś tak trywialnego, jak deszcz lub światło słoneczne?
 
W tym miejscu rozpoczyna się historia komputera TOUGHBOOK. Firma Panasonic wyposaża komputery przenośne i tablety TOUGHBOOK w unikalne technologie zaprojektowane z myślą o przezwyciężeniu przeszkód w dostępie do danych, z jakimi każdego dnia musi się mierzyć ogromna liczba profesjonalistów.
 
Dziś jest zatem niemal pewne, że podczas dyskusji na temat wzmocnionych lub wytrzymałych komputerów przenośnych zostanie użyta nazwa „TOUGHBOOK”.