• About Computer Product Solutions

Panasonic Computer Product Solutions

Panasonic TOUGHBOOK | Wiodący na rynku od 1996 r.

Panasonic TOUGHBOOK - od 1996 roku wiodący na świecie producent wytrzymałych laptopów i tabletów.

Kiedy ludzie pytają: "Jakie są najlepsze na świecie wytrzymałe laptopy i tablety?", uważamy, że istnieje kilka czynników, które sprawiają, że Panasonic TOUGHBOOK jest właściwą odpowiedzią.

Nasze dziedzictwo, osiągnięcia w zakresie sukcesów, specjalistyczna wiedza inżynierska, doświadczenie w branży i podejście "głos klienta", światowej klasy serwis i zaangażowanie w innowacje - wszystkie te czynniki składają się na to, że wytrzymałe laptopy i tablety firmy TOUGHBOOK są o krok do przodu.

Jeśli jednak jest to nadal subiektywna odpowiedź na pytanie o to, kto jest światowym liderem w dziedzinie obliczeń o dużej wytrzymałości, to odpowiedź jest absolutnie jednoznaczna. Panasonic TOUGHBOOK.

Odkąd ponad dwie dekady temu stworzyliśmy rynek komputerów wytrzymałych, staliśmy się numerem 1 w tej kategorii i utrzymaliśmy naszą pozycję lidera rynku europejskiego z 45% udziałem w przychodach ze sprzedaży wytrzymałych i trwałych notebooków i tabletów w 2019 roku.*

 

Inaczej jest w naszym DNA

To, co naprawdę wyróżnia TOUGHBOOK - i dlaczego jesteśmy logicznym wyborem dla Twojej organizacji - jest powodem naszego istnienia. Nasze DNA.

Wierzymy, że pomagamy firmom takim jak Twoja w całej Europie być lepszymi. Aby móc robić więcej. Aby móc pracować w sposób, który wcześniej był niemożliwy. By móc oferować lepsze usługi. By być bardziej produktywnym.

I aby to zrobić, wierzymy w bycie innym. Inaczej niż inni producenci technologii mobilnych. Bardziej zgodne z tym, czego potrzebują użytkownicy. Bardziej wyspecjalizowani w dopasowaniu swoich wymagań do naszej solidnej technologii.

Od momentu powstania koncepcji wszystko, co robimy, polega na tym, aby być lepszym, bardziej fachowym, lepiej dopasowanym do potrzeb niż cokolwiek innego na rynku.

Podobnie jak ludzie, którzy korzystają z naszej technologii: "Inna jest w naszym DNA".

 

Słuchanie głosu naszych klientów

Od samego początku naszą reputację - i nasz sukces na rynku - budujemy na potrzebach, celach i wymaganiach naszych klientów. Rozmawiając z nimi, planując z nimi i, co najważniejsze, słuchając ich, wyposażyliśmy nasze wytrzymałe, mobilne komputery i tablety TOUGHBOOK w technologię, która w wyjątkowy sposób pokonuje bariery dostępu spotykane codziennie w wielu branżach.

Każda forma, funkcja i funkcja każdego notebooka, tabletu czy urządzenia przenośnego jest tworzona specjalnie do tego celu. Nic nie jest pozostawione przypadkowi. Bez względu na wyzwania i warunki, z jakimi borykają się Twoi mobilni pracownicy w codziennej pracy, TOUGHBOOK został już poddany rygorystycznym testom, które pozwalają utrzymać wydajność, efektywność i rentowność Twoich zespołów.

Dlatego dziś, gdy ludzie opisują lub omawiają trwałe lub wytrzymałe laptopy, mówią po prostu "TOUGHBOOK".
 

* VDC Reserach, marzec 2020 r