• Jakie wymagania musi spełniać urządzenie?

Jakie wymagania musi spełniać urządzenie?

Rozumiemy, że system operacyjny, rozmiar wyświetlacza oraz możliwość nawiązywania niezawodnych połączeń przez sieć komórkową lub Wi-Fi są istotnymi czynnikami przy wyborze komputerów do linii produkcyjnych, magazynów i środowisk obsługi materiałów.

Poniższe informacje powinny pomóc w zdecydowaniu, które urządzenia Toughbook lub Toughpad są najbardziej odpowiednie dla Twojej firmy.

Komputer biznesowy CF-20 z ekranem o przekątnej 10,1 cala i możliwością przekształcenia w tablet

Uniwersalność komputera Toughbook CF-20 nie ma sobie równych w dziedzinie mobilnych rozwiązań informatycznych dla firm. To pierwszy na świecie notebook klasy fully rugged z odłączanym ekranem. Zapewnia pracownikom mobilnym zalety tabletu i notebooka, a dodatkowo można z niego korzystać w sześciu różnych trybach.

10.1” CF-20 Convertible Notebook
10.1” FZ-G1 Tablet
Tablet FZ-G1 z ekranem o przekątnej 10,1 cala

Tablet Toughpad FZ-G1 klasy fully rugged z ekranem o przekątnej 10,1 cala i systemem operacyjnym Windows 10 Pro łączy w sobie lekką konstrukcję, porty rozszerzeń do zastosowań biznesowych i wytrzymałość.

Tablety FZ-M1 z ekranem o przekątnej 7 cali

Te kompaktowe i lekkie tablety klasy fully rugged z systemem Windows 10 Pro lub Android KitKat zapewniają szereg przydatnych funkcji oraz wyjątkową wytrzymałość do pracy w terenie.

7” FZ-M1 and FZ-B2 Tablet
5” FZ-E1 and FZ-X1 Tablet
Tablety FZ-E1 i FZ-X1 z ekranem o przekątnej 5 cali

Urządzenia Toughpad FZ-E1 i FZ-X1 łączą w sobie najlepsze funkcje urządzeń przenośnych, smartfonów i (opcjonalnie) czytników kodów kreskowych w jednym wytrzymałym tablecie z systemem operacyjnym Windows Embedded 8.1 Handheld lub Android 4.2.2 oraz ekranem o przekątnej 5 cali.

Urządzenia przenośne FZ-N1 i FZ-F1 z ekranem o przekątnej 4,7 cala

Nasze bardzo lekkie i smukłe urządzenia przenośne są wyposażone w funkcje znane ze smartfonów oraz wbudowany nachylony czytnik kodów kreskowych umożliwiający szybkie i łatwe skanowanie. Dostępne także z systemami operacyjnymi Windows i Android.

4.7” FZ-F1 and FZ-N1 Handheld