Phone number: +48 800 080 167
Phone number: +48 800 080 167
Current language: Polski

Dla specjalistów ds. transportu

Urządzenia Panasonic TOUGHBOOK zajmują czołową pozycję na europejskim rynku notebooków i tabletów typu rugged.

Współpracujemy z przedsiębiorstwami kolejowymi, drogowymi, lotniczymi, morskimi i serwisami z całego świata, aby dostarczać dostosowane do określonego celu,montowane na pojazdach i ręczne rozwiązania przenośne typu rugged, zapewniające pracownikom terenowym i inżynierom pełne cyfrowe połączenie niezależnie od warunków atmosferycznych oraz od tego, gdzie się znajdują.

Praca mobilna, szczególnie w terenie, może wiązać się ze specyficznymi wyzwaniami. Jednakże wyposażając pracowników w specjalistyczne rozwiązania typu rugged, można znacząco zwiększyć ich wydajność, jednocześnie zapewniając swojej firmie znaczny zwrot z inwestycji (ROI).

Współpraca z Panasonic układa się wspaniale, począwszy od odpowiedzi na wszystkie nasze pytania i rozwianie wątpliwości, po wypożyczanie urządzeń do testowania i informacji na temat ich użycia w konkretnych przypadkach.*

Graham Cottrell Analityk Biznesu w Systemach Operacyjnych EasyJet
*EasyJet Przypadek Aplikacji Odprawy

Przedsiębiorstwa kolejowe, drogowe i serwisy wybierają rozwiązania TOUGHBOOK, gdy:

  • Borykają się z wysokim wskaźnikiem awaryjności urządzeń w terenie, co wpływa na ich zdolność świadczenia klientom jak najlepszych usług.
  • Mają problemy z łącznością oraz trudności z mobilnym dostępem do krytycznych aplikacji i danych w czasie rzeczywistym.
  • Frustruje je wydajność obecnych rozwiązań mobilnych.
  • Chcą przejść na pracę mobilną nowej generacji.

Zaufali nam profesjonaliści z branży transportowej

Doskonała łączność

Jesteśmy jednym z nielicznych producentów komputerów PC typu rugged, którzy projektują i tworzą własne anteny. Pozwala nam to zoptymalizować każde urządzenie pod kątem możliwie jak najlepszej łączności. Nawet w obszarach o słabym zasięgu pracownicy terenowi i inżynierowie będą mogli uzyskać zdalny dostęp do istotnych informacji i aplikacji w chmurze bez zakłóceń ani przestojów.

Niezrównana wytrzymałość

Urządzenia Toughbook są 8 razy mniej awaryjne niż średniej klasy notebooki biznesowe bez funkcji zwiększających wytrzymałość* Urządzenia TOUGHBOOK radzą sobie tam, gdzie inne technologie zawodzą. Trwałość, niezawodność i wydajność klasy wojskowej oznaczają, że te urządzenia są zawsze gotowe do pracy wszędzie tam, gdzie ich potrzebujesz, niezależnie od środowiska, maksymalizując produktywność Twoich pracowników.

* Na podstawie raportu — Zrównoważone strategie dotyczące urządzeń przenośnych zapewniają firmom znaczne oszczędności, White Paper

Nasze urządzenia są używane w najbardziej niesprzyjających warunkach przez profesjonalistów z branży transportowej na całym świecie.

Mniej nieplanowanych przestojów

Dzięki naszej nowej technologii Smart Battery i specjalnie dostosowanym systemom zarządzania energią komputery PC, tablety i urządzenia przenośne TOUGHBOOK są przystosowane do pracy przez cały dzień na jednym naładowaniu.

Żywotność baterii nieuchronnie pogarsza się w trakcie cyklu życia urządzenia. Z tego powodu oferujemy również nowe oprogramowanie Smart Battery Monitor, które monitoruje stan baterii, aby zapobiec potencjalnym problemom, jeszcze zanim się pojawią.

Dzięki naszej gwarancji na inteligentne baterie pracownicy terenowi mogą bezpośrednio otrzymywać baterie zamienne, niezależnie od miejsca pracy, jeszcze zanim wystąpią jakiekolwiek zakłócenia w ich funkcjonowaniu.

Spersonalizowana integracja z pojazdem

Panasonic TOUGHBOOK oferuje szeroką gamę przetestowanych zderzeniowo stałych lub łatwych do przeniesienia rozwiązań klasy fully rugged do dokowania w pojazdach.

Korzystając z naszych zaawansowanych możliwości inżynieryjnych, możemy projektować, opracowywać i budować stacje dokujące i uchwyty dostosowane do każdego typu pojazdu, w tym wózków widłowych, wszelkich typów samochodów i furgonetek oraz napędzanego taboru kolejowego

Kompleksowe i dostosowane do potrzeb klienta podejście oparte na współpracy

Od analizy i koncepcji po produkcję, instalację i nie tylko — nasi eksperci pomogą Ci na każdym etapie tworzenia idealnego, efektywnego kosztowo oraz wydajnego rozwiązania z zakresu dokowania dla Twojej organizacji.

Szybka realizacja od koncepcji po wdrożenie

Dzięki własnemu prototypowaniu urządzeń TOUGHBOOK możemy precyzyjnie i szybko zrealizować indywidualne koncepcje rozwiązań. Ponadto w ramach usługi tworzenia koncepcji w jeden dzień jesteśmy w stanie zamienić Twoje pierwsze pomysły w koncepcje w ciągu zaledwie 24 godzin.

Bez kompromisów w zakresie bezpieczeństwa pasażerów

Każda stacja dokująca TOUGHBOOK jest poddawana kompleksowym testom wytrzymałości na naprężenia i zderzenia pojazdów oraz ma certyfikat firmy Panasonic.

Dowiedz się więcej o branży transportowej

Kontakt

Inne sektory

ProServices — ochrona

Osiągaj maksymalną produktywność w dowolnym miejscu i czasie bez przeszkód.

Nasze niezrównanie opcje gwarancji, wyjątkowo krótki czas napraw i remontów oraz udowodniona trwałość technologii TOUGHBOOK pozwalają na ograniczenie przestojów i przypadkowych uszkodzeń, aby zapewnić nieprzerwaną pracę firmy.

Dowiedz się więcej

TOUGHBOOK as a Service

Nowoczesna technologia — teraz na każdą kieszeń.

Subskrybcjia *TOUGHBOOK-as-a-Service jest rozwiązaniem OPEX, bazującym na stałej, miesięcznej opłacie przez 3, 4 lub 5 lat.

Dowiedz się więcej