Phone number: +48 800 080 167
Phone number: +48 800 080 167
Current language: Polski

Dla specjalistów przemysłowych i pracowników produkcji

Dla specjalistów przemysłowych i pracowników produkcji

Urządzenia Panasonic TOUGHBOOK zajmują czołową pozycję na europejskim rynku notebooków i tabletów typu rugged.

Jako producent z ponad 100-letnim doświadczeniem mamy wyjątkową możliwość współpracowania z decydentami przemysłowymi i produkcyjnymi w celu dostarczenia przenośnych rozwiązań typu rugged dla współczesnych linii produkcyjnych z obsługą cyfrową oraz techników terenowych zajmujących się obsługą techniczną, naprawami i remontami.

Organizacje przemysłowe i produkcyjne wybierają rozwiązania TOUGHBOOK, gdy chcą:

  • Usprawnić pracę i zwiększyć produktywność
  • Zminimalizować liczbę błędów dzięki większej dokładności
  • Zautomatyzować procesy w celu zwiększenia prędkości i jakości produkcji
  • Zmniejszyć wymagania dotyczące prac konserwacyjnych
  • Zmniejszyć liczbę nieplanowanych przestojów i wydłużyć czas produkcji

Urządzenia Panasonic TOUGHBOOK są średnio osiem razy wytrzymalsze niż inne notebooki ze wzmocnioną konstrukcją*

*Wyraźne oszczędności dla biznesu poprzez wprowadzenie zrównoważonych strategii urządzeń mobilnych, White Paper

Produkcja 4.0

Manufacturing is undergoing a transformation on a global scale, powered by the rise of digital technologies.

Produkcja przechodzi globalną transformację, napędzaną przez rozwój technologii cyfrowych.

Aby zachować przewagę nad konkurencją, producenci muszą maksymalnie uprościć swój system pracy i skrócić kosztowny czas przestojów. Nie mogą przy tym zapominać o jakości produktów.

Dlatego tak ważna jest obecnie cyfryzacja operacji za pomocą komunikacji między maszynami. Wybór odpowiedniego rozwiązania z zakresu komputerów przenośnych jest jednak niezwykle istotny dla powodzenia firmy.

Na podstawie doświadczeń i specjalistycznej wiedzy w dziedzinie technologii zwiększającej wytrzymałość urządzeń oferujemy rozwiązania Panasonic TOUGHBOOK, które zapewniają wyjątkową wartość oraz pomagają naszym klientom zwiększyć wydajność działania i usprawnić procesy produkcyjne .

Notebooki, tablety i handheldy TOUGHBOOK typu rugged sprawdzają się doskonale w takich zastosowaniach jak:

linie produkcyjne

obsługa techniczna, naprawy i remonty (MRO)

• zarządzanie gospodarką magazynową produkcji

Ograniczenie przestojów i zwiększenie wydajności

Wydłużenie czasu produkcji jest jednym z kluczowych wyzwań w środowiskach produkcyjnych. Wyposaż swoich pracowników w urządzenia przenośne TOUGHBOOK, aby zautomatyzować procesy i uprościć system pracy. Zlikwiduj konieczność stosowania pisma odręcznego w celu zmniejszenia liczby błędów danych oraz daj pracownikom natychmiastowy dostęp do planowania, tworzenia harmonogramów, zadań i informacji o trasach.

Konserwacja predykcyjna sprzętu produkcyjnego

Działające na urządzeniach TOUGHBOOK oprogramowanie do konserwacji predykcyjnej umożliwia wczesne wykrywanie usterek maszyn, co wydłuża czas ich pracy, jednocześnie zmniejszając ilość materiałów i części potrzebnych do naprawy.

Pracownicy mogą przekazywać takie istotne informacje jak raporty dotyczące stanu maszyn i błędów, instrukcje napraw, dane o częściach zamiennych, dane historyczne czy informacje dotyczące infrastruktury identyfikacji radiowej (RFID), a także uzyskiwać do nich dostęp.

Płynne zarządzanie operacjami magazynowymi

Korzystając z oprogramowania inwentaryzacyjnego na handheldzie typu rugged, pracownicy mobilni zyskują dostęp do krytycznych informacji o zapasach i lokalizacji w czasie rzeczywistym. Urządzenia TOUGHBOOK zapewniają większą precyzję wybierania i pakowania, szybszy czasu odbiorów i dostaw oraz płynne inwentaryzowanie i uzupełnianie zapasów, od odbierania i przenoszenia produktów poprzez ich zamawianie i wysyłanie.

Usługi techniczne i diagnostyka

Technicy serwisowi mogą używać naszych urządzeń jako narzędzi diagnostycznych — wystarczy podłączyć je do dowolnego urządzenia wymagającego serwisowania. Tabletu można używać do aktualizowania oprogramowania układowego, co znacznie zwiększa jakość oraz odsetek napraw za pierwszym razem.

Od zwiększonej wydajności baterii i zoptymalizowanej łączności po najnowsze systemy operacyjne, dedykowane akcesoria oraz odporność na wibracje, upadki, wodę i pył. Funkcje urządzeń TOUGHBOOK opracowaliśmy tak, aby pasowały idealnie do środowisk przemysłowych i produkcyjnych.

Dowiedz się więcej o przemyśle i produkcji

Kontakt

Inne sektory

ProServices — ochrona

Osiągaj maksymalną produktywność w dowolnym miejscu i czasie bez przeszkód.

Nasze niezrównanie opcje gwarancji, wyjątkowo krótki czas napraw i remontów oraz udowodniona trwałość technologii TOUGHBOOK pozwalają na ograniczenie przestojów i przypadkowych uszkodzeń, aby zapewnić nieprzerwaną pracę firmy.

Dowiedz się więcej

TOUGHBOOK as a Service

Nowoczesna technologia — teraz na każdą kieszeń.

Subskrybcjia *TOUGHBOOK-as-a-Service jest rozwiązaniem OPEX, bazującym na stałej, miesięcznej opłacie przez 3, 4 lub 5 lat.

Dowiedz się więcej