Phone number: +48 800 080 167
Phone number: +48 800 080 167
Current language: Polski

Dla pracowników służb ratowniczych

Dla pracowników służb ratowniczych

Urządzenia Panasonic TOUGHBOOK zajmują czołową pozycję na europejskim rynku notebooków i tabletów typu rugged.

Od ponad 20 lat współpracujemy z policją, strażą pożarną i pogotowiem ratunkowym, aby dostarczać wielokrotnie nagradzane, montowane na pojazdach i ręczne rozwiązania przenośne typu rugged. Dostarczamy technologie przeznaczone do konkretnego celu, które sprostają wymaganiom dzisiejszych służb ratowniczych wykorzystujących rozwiązania cyfrowe.

Po upływie 5 tygodni użytkowania urządzeń moi pracownicy z 20-letnim stażem zapytali dlaczego nie mieliśmy takich urządzeń wcześniej.*

Sierżant Policji Scott McDevitt Projekt Pracy Mobilnej Londyńska Policja
* Ze studium przypadku Policji londyńskiej

Służby ratownicze wybierają rozwiązania TOUGHBOOK, gdy:

  • Odnotowują wysoki wskaźnik awaryjności urządzeń w terenie.
  • Frustruje je wydajność obecnych rozwiązań mobilnych.
  • Mają problemy z łącznością oraz trudności z dostępem do krytycznych aplikacji i danych w czasie rzeczywistym.
Stworzone do pracy w centrum wydarzeń

Twoja praca jest wystarczająco wymagająca bez martwienia się o to, czy Twoje przenośne rozwiązania IT sprostają zadaniu. Urządzenia Toughbook są 8 razy mniej awaryjne niż średniej klasy notebooki biznesowe bez funkcji zwiększających wytrzymałość*

* VDC 2017 Report - Beyond the Device: Evaluating the Solutions Capabilities of Leading Rugged Mobile Computing Vendors

Ufają nam profesjonaliści ze służb ratunkowych

Notebooki, tablety i handheldy TOUGHBOOK działają tam, gdzie zawodzą inne technologie. Niezawodność, wydajność i trwałość klasy wojskowej oznaczają, że te urządzenia są gotowe do pracy w każdym miejscu, by maksymalizować produktywność Twoich pracowników.

Dzięki światowej klasy łączności Twoi specjaliści będą mieli dostęp do danych i systemów w dowolnym miejscu — nawet w najbardziej nieprzyjaznych środowiskach i sytuacjach krytycznych.

Nasze urządzenia są używane w najbardziej niesprzyjających warunkach przez służby ratunkowe na całym świecie.

Dodatkowe zalety urządzeń TOUGHBOOK

Lekka, ergonomiczna konstrukcja

Czytelne ekrany dotykowe

Opcje baterii o przedłużonym czasie pracy

Zabezpieczenia najwyższej jakości

Dedykowane akcesoria (poza stacjami dokującymi i mocowaniami)

Kompleksowe gwarancje

Spersonalizowana integracja z pojazdami

Kolejnym powodem, dla którego ufają nam nasi partnerzy, jest siła naszego portfolio. Oferujemy szeroką gamę przetestowanych zderzeniowo stałych lub łatwych do przeniesienia rozwiązań dokujących typu fully rugged do samochodów i furgonetek policyjnych, karetek pogotowia oraz wozów strażackich.

Korzystając z zaawansowanych możliwości inżynieryjnych, możemy projektować, opracowywać, budować i instalować spersonalizowane stacje dokujące i mocowania, dbając o to, aby spełniały wszystkie niezbędne wymogi, np. europejską normę CEN dla ambulansów.

Kompleksowe i dostosowane do potrzeb klienta podejście oparte na współpracy

Od analizy i koncepcji po produkcję, instalację i nie tylko — nasi eksperci pomogą Ci na każdym etapie tworzenia idealnego, efektywnego kosztowo oraz wydajnego rozwiązania z zakresu dokowania dla Twojej organizacji.

Szybka realizacja od koncepcji po wdrożenie

Dzięki własnemu prototypowaniu urządzeń TOUGHBOOK możemy precyzyjnie i szybko zrealizować indywidualne koncepcje rozwiązań. Ponadto w ramach usługi tworzenia koncepcji w jeden dzień jesteśmy w stanie zamienić Twoje pierwsze pomysły w koncepcje w ciągu zaledwie 24 godzin.

Bez kompromisów w zakresie bezpieczeństwa pasażerów

Każda stacja dokująca TOUGHBOOK jest poddawana kompleksowym testom wytrzymałości na naprężenia i zderzenia pojazdów oraz ma certyfikat firmy Panasonic.

Dowiedz się wiećej o służbach ratunkowych

Kontakt

Inne sektory

ProServices — ochrona

Osiągaj maksymalną produktywność w dowolnym miejscu i czasie bez przeszkód.

Nasze niezrównanie opcje gwarancji, wyjątkowo krótki czas napraw i remontów oraz udowodniona trwałość technologii TOUGHBOOK pozwalają na ograniczenie przestojów i przypadkowych uszkodzeń, aby zapewnić nieprzerwaną pracę firmy.

Dowiedz się więcej

TOUGHBOOK as a Service

Nowoczesna technologia — teraz na każdą kieszeń.

Subskrybcjia *TOUGHBOOK-as-a-Service jest rozwiązaniem OPEX, bazującym na stałej, miesięcznej opłacie przez 3, 4 lub 5 lat.

Dowiedz się więcej