CZĘŚĆ ZESPOŁU

Urządzenia typu rugged oparte na COTS, skonstruowane tak, aby podołać każdej misji

Urządzenia Panasonic TOUGHBOOK zajmują czołową pozycję na europejskim rynku urządzeń przenośnych typu rugged.

Od ponad 20 lat współpracujemy z organizacjami z sektora obronności, dostarczając montowane na pojazdach oraz przenośne rozwiązania typu rugged dla współczesnych armii wykorzystujących rozwiązania cyfrowe.

Nasze dostosowane do konkretnych zadań urządzenia przenośne z oprogramowaniem z półki (ang. commercial off-the-shelf, COTS) cieszą się zaufaniem sił zbrojnych i integratorów systemów na całym świecie. Dlaczego? Ponieważ są testowane pod kątem zgodności z najsurowszymi standardami wojskowymi, zapewniają trwałość, niezawodność i bezpieczeństwo.

Zbudowane tak by sprostać najtrudniejszym warunkom, nawet na polu walki.*

Martyn Armstrong, Senior Programme Manager Cubic Defence UK
*Ze studium przypadku armii brytyjskiej.

Gotowe na każdą misję

Trwałe niezawodny

Komputery PC, tablety i handheldy TOUGHBOOK zaprojektowano z myślą o wydajnym działaniu nawet w najbardziej nieprzyjaznym środowisku. Spełniają najsurowsze wymagania dotyczące ochrony przed upadkami, wibracjami, piaskiem, kurzem, deszczem, dużymi wysokościami, ekstremalnymi temperaturami itp. Oferowane przez nas urządzenia klasy wojskowej uzyskały certyfikat zgodności z normą MIL-STD-810H.

Gotowe do działania w każdych warunkach

Możliwość korzystania z technologii, na której można polegać, ma krytyczne znaczenie w samym sercu akcji. Urządzenia Toughbook są 8 razy mniej awaryjne niż średniej klasy notebooki biznesowe bez funkcji zwiększających wytrzymałość*

* Na podstawie raportu — Zrównoważone strategie dotyczące urządzeń przenośnych zapewniają firmom znaczne oszczędności, White Paper

Ekonomiczne i przyjazne dla użytkownika

Nasi inżynierowie opracowali urządzenia COTS, które można łatwo i ekonomicznie wdrożyć w każdej organizacji w tym sektorze biznesu.

Bazując na opiniach klientów z sektora obronnego, sprawiliśmy, że nasze urządzenia wyglądają i są obsługiwane jak systemy komercyjne, z których żołnierze korzystają w życiu cywilnym, a jednocześnie zachowują optymalne standardy wytrzymałości. Dzięki temu po wdrożeniu urządzeń żołnierze szybciej opanują ich obsługę.

Najwyższe bezpieczeństwo

Niezwykle łatwe w przenoszeniu akcesoria skonstruowano bez kompromisów w zakresie wytrzymałości ani bezpieczeństwa. Urządzenia TOUGHBOOK dla sektora obronnego są wyposażone w wymienne dyski SSD, które gwarantują, że niezależnie od tego, co się z nimi stanie podczas pracy, nie ma ryzyka utraty danych o wysokiej wrażliwości. Ponadto można do nich dodać porty zgodne ze standardem wojskowym MIL-DTL-38999 w celu zapewnienia trwałych i bezpiecznych połączeń bez ryzyka odłączenia lub poluzowania się przewodów.

Niewykrywalne operacje

Gdy personel musi pozostać niezauważony, tryb ukryty urządzeń TOUGHBOOK pozwala wyłączyć w mniej niż sekundę, wszystkie ich funkcje radiowe i wyświetlacza jednym dotknięciem przycisku.

Nasze urządzenia mogą też być zgodne z normą MIL-STD-461H. Oznacza to, że będą spełniać rygorystyczne wymagania w zakresie ograniczenia zakłóceń elektromagnetycznych.

Stałe wsparcie

Wyeliminuj koszty i kłopoty związane z wymianą sprzętu co parę lat. Produkty klasy wojskowej zaprojektowaliśmy tak, aby działały dłużej. Ponadto oferują różne opcje gwarancyjne i wsparcia TOUGHBOOK, aby spełnić wszelkie wymagania operacyjne.

Modułowa personalizacja i nie tylko

Każdy użytkownik (i każda organizacja) jest inny. Oferujemy więc personalizację konstrukcji i integrację oprogramowania, opracowane specjalnie z myślą o sektorze obronnym.

Możemy również personalizować akcesoria. Na przykład nasze rozwiązania dokujące do pojazdów są standardowo wyposażone w różne wsporniki montażowe, ale opcjonalnie mogą być również kuloodporne, aby nadawały się do transportu na polu walki.

Dowiedz się więcej o obronności

Kontakt

Inne sektory

ProServices — ochrona

Osiągaj maksymalną produktywność w dowolnym miejscu i czasie bez przeszkód.

Nasze niezrównanie opcje gwarancji, wyjątkowo krótki czas napraw i remontów oraz udowodniona trwałość technologii TOUGHBOOK pozwalają na ograniczenie przestojów i przypadkowych uszkodzeń, aby zapewnić nieprzerwaną pracę firmy.

Dowiedz się więcej

TOUGHBOOK as a Service

Nowoczesna technologia — teraz na każdą kieszeń.

Subskrybcjia *TOUGHBOOK-as-a-Service jest rozwiązaniem OPEX, bazującym na stałej, miesięcznej opłacie przez 3, 4 lub 5 lat.

Dowiedz się więcej