• Hospitality

Hotelarstwo

Reputacja i sukces każdej firmy zarządzającej statkiem wycieczkowym, hotelem czy restauracją zależy w stu procentach od sprawności obsługi. Dzięki naszej specjalistycznej technologii sprzedażowej można osiągnąć najwyższe standardy obsługi i usprawnić produktywność wszystkich prowadzonych działań. 

Szybkie, sprawne i elastyczne przyjmowanie zamówień
Tablety Toughpad umożliwiają personelowi hotelu lub restauracji przyjmowanie zamówień bezpośrednio przy stolikach, zdecydowanie sprawniej i dokładniej niż w przypadku systemu opartego na papierowych notesach. Personel może natychmiast poinformować klientów o niedostępności produktu oraz przedstawić specjalną ofertę lub polecane pozycje w menu (prezentując odpowiednie ilustracje), a zamówienia są przekazywane bezpośrednio do kuchni, co eliminuje ryzyko błędów i opóźnień.

Liczne zastosowania na morzu
Na statku wycieczkowym elektroniczne terminale firmy Panasonic umożliwiają realizację różnych usług sprzedażowych, których mogliby oczekiwać klienci. Jeśli chodzi o zarządzanie pasażerami, tablety Toughpad stanowią idealne, zapewniające maksymalną precyzję narzędzie dla personelu weryfikującego listy obecności oraz liczącego pasażerów wchodzących na pokład i schodzących z niego. 

Bardziej przekonujące promocje
Pracownicy wyposażeni w tablety Toughpad mogą się wcielać w rolę mobilnych specjalistów ds. promocji, nawiązując kontakt z odwiedzającymi, klientami i pasażerami poruszającymi się po statku lub hotelu. Prezentowanie aktualnych co do minuty informacji i specjalnych ofert na perfekcyjnie czytelnym ekranie tabletu zwiększa prawdopodobieństwo zainteresowania klientów promocją. 

Niezawodność i gotowość do pracy
W branży gastronomiczno-hotelarskiej konserwacja jest konieczna praktycznie przez cały czas. Dzięki tabletom Toughpad pracownicy mobilni mogą łatwo i szybko wykonywać swoje obowiązki. Dobrym przykładem są parki rozrywki. Technik musi wykonać zadania na dworze, bez dostępu do energii, często w złych warunkach pogodowych, w miejscach brudnych, zakurzonych i mokrych. Mając tablet Toughpad FZ-E1, może stawić czoła takim warunkom pracy. Długi czas pracy na baterii eliminuje problem braku zasilania. Pełne wzmocnienie umożliwia pracę na dworze, nawet w trudnych warunkach. Dodatkowo pomocna przy pracy w terenie jest też obsługa sieci Wi-Fi i 4G oraz rozpoznawanie mowy. Wydajny system Windows zapewnia technikowi możliwości obliczeniowe niezbędne do właściwego zdiagnozowania problemu, a ekran czytelny także na zewnątrz umożliwia mu pracę w dowolnym miejscu, w które zostanie wezwany.

Które urządzenia najlepiej sprawdzą się w branży hotelarskiej?

Toughpad FZ-M1
Toughpad FZ-M1

7-calowy, pozbawiony wentylatora tablet z systemem Windows 8.1 i zintegrowanymi funkcjami, takimi jak czytnik kodów kreskowych i czytnik kart magnetycznych. Niewielki rozmiar i ogromne możliwości urządzenia sprawiają, że idealnie sprawdza się ono w wielu aspektach sprzedaży, zarówno w sklepie, jak i w innych punktach.

Dowiedz się więcej

Toughpad FZ-G1 z podstawką na ladę (terminal sklepowy)

Połączenie lekkiego i w pełni wzmocnionego tabletu z systemem Windows 8.1 oraz podstawki, którą można na wiele sposobów dostosować do własnych potrzeb. To idealny sposób na usprawnienie obsługi klientów i zaoszczędzenie miejsca w punkcie sprzedaży.

Dowiedz się więcej

Toughpad FZ-G1 and countertop cradle (POS)
Toughpad FZ-E1 and FZ-X1
Toughpad FZ-E1 i FZ-X1

Całkowicie wzmocnione 5-calowe tablety, które łączą zalety urządzeń mobilnych z funkcjonalnością czytnika kodów kreskowych — idealne rozwiązanie do zarządzania magazynem i prowadzenia audytów.

Dowiedz się więcej

Elektroniczny terminal sklepowy JS-970

Kompatybilny z wieloma systemami operacyjnymi Microsoft Windows, wielofunkcyjny, elastyczny i modułowy terminal JS-970 z wymiennymi ekranami zwiększa produktywność, redukuje czas przestoju i zmniejsza koszty konserwacji.

Dowiedz się więcej

Point-of-Sale Systems (POS) JS-970