For the transportation specialist

Urządzenia Panasonic TOUGHBOOK zajmują czołową pozycję na europejskim rynku notebooków i tabletów typu rugged.

Współpracujemy z przedsiębiorstwami kolejowymi, drogowymi, lotniczymi, morskimi i serwisami z całego świata, aby dostarczać dostosowane do określonego celu,montowane na pojazdach i ręczne rozwiązania przenośne typu rugged, zapewniające pracownikom terenowym i inżynierom pełne cyfrowe połączenie niezależnie od warunków atmosferycznych oraz od tego, gdzie się znajdują.

Praca mobilna, szczególnie w terenie, może wiązać się ze specyficznymi wyzwaniami. Jednakże wyposażając pracowników w specjalistyczne rozwiązania typu rugged, można znacząco zwiększyć ich wydajność, jednocześnie zapewniając swojej firmie znaczny zwrot z inwestycji (ROI).

Współpraca z Panasonic układa się wspaniale, począwszy od odpowiedzi na wszystkie nasze pytania i rozwianie wątpliwości, po wypożyczanie urządzeń do testowania i informacji na temat ich użycia w konkretnych przypadkach.*

Graham Cottrell Analityk Biznesu w Systemach Operacyjnych EasyJet *EasyJet Przypadek Aplikacji Odprawy
N1 Handheld for transport

Przedsiębiorstwa kolejowe, drogowe i serwisy wybierają rozwiązania TOUGHBOOK, gdy:

  • Borykają się z wysokim wskaźnikiem awaryjności urządzeń w terenie, co wpływa na ich zdolność świadczenia klientom jak najlepszych usług.
  • Mają problemy z łącznością oraz trudności z mobilnym dostępem do krytycznych aplikacji i danych w czasie rzeczywistym.
  • Frustruje je wydajność obecnych rozwiązań mobilnych.
  • Chcą przejść na pracę mobilną nowej generacji.

Zaufali nam profesjonaliści z branży transportowej

Doskonała łączność

Jesteśmy jednym z nielicznych producentów komputerów PC typu rugged, którzy projektują i tworzą własne anteny.

Pozwala nam to zoptymalizować każde urządzenie pod kątem możliwie jak najlepszej łączności. Nawet w obszarach o słabym zasięgu pracownicy terenowi i inżynierowie będą mogli uzyskać zdalny dostęp do istotnych informacji i aplikacji w chmurze bez zakłóceń ani przestojów.

Niezrównana wytrzymałość

Urządzenia Toughbook są 8 razy mniej awaryjne niż średniej klasy notebooki biznesowe bez funkcji zwiększających wytrzymałość*

Urządzenia TOUGHBOOK radzą sobie tam, gdzie inne technologie zawodzą. Trwałość, niezawodność i wydajność klasy wojskowej oznaczają, że te urządzenia są zawsze gotowe do pracy wszędzie tam, gdzie ich potrzebujesz, niezależnie od środowiska, maksymalizując produktywność Twoich pracowników.

* Na podstawie raportu — Zrównoważone strategie dotyczące urządzeń przenośnych zapewniają firmom znaczne oszczędności, White Paper

Nasze urządzenia są używane w najbardziej niesprzyjających warunkach przez profesjonalistów z branży transportowej na całym świecie.

Mniej nieplanowanych przestojów

Dzięki naszej nowej technologii Smart Battery i specjalnie dostosowanym systemom zarządzania energią komputery PC, tablety i urządzenia przenośne TOUGHBOOK są przystosowane do pracy przez cały dzień na jednym naładowaniu.

Żywotność baterii nieuchronnie pogarsza się w trakcie cyklu życia urządzenia. Z tego powodu oferujemy również nowe oprogramowanie Smart Battery Monitor, które monitoruje stan baterii, aby zapobiec potencjalnym problemom, jeszcze zanim się pojawią.

Dzięki naszej gwarancji na inteligentne baterie pracownicy terenowi mogą bezpośrednio otrzymywać baterie zamienne, niezależnie od miejsca pracy, jeszcze zanim wystąpią jakiekolwiek zakłócenia w ich funkcjonowaniu.

M1 Toughbook

Spersonalizowana integracja z pojazdem

Panasonic TOUGHBOOK oferuje szeroką gamę przetestowanych zderzeniowo stałych lub łatwych do przeniesienia rozwiązań klasy fully rugged do dokowania w pojazdach.

Korzystając z naszych zaawansowanych możliwości inżynieryjnych, możemy projektować, opracowywać i budować stacje dokujące i uchwyty dostosowane do każdego typu pojazdu, w tym wózków widłowych, wszelkich typów samochodów i furgonetek oraz napędzanego taboru kolejowego

icon 1

Kompleksowe i dostosowane do potrzeb klienta podejście oparte na współpracy

Od analizy i koncepcji po produkcję, instalację i nie tylko — nasi eksperci pomogą Ci na każdym etapie tworzenia idealnego, efektywnego kosztowo oraz wydajnego rozwiązania z zakresu dokowania dla Twojej organizacji.

icon2

Szybka realizacja od koncepcji po wdrożenie

Dzięki własnemu prototypowaniu urządzeń TOUGHBOOK możemy precyzyjnie i szybko zrealizować indywidualne koncepcje rozwiązań. Ponadto w ramach usługi tworzenia koncepcji w jeden dzień jesteśmy w stanie zamienić Twoje pierwsze pomysły w koncepcje w ciągu zaledwie 24 godzin.

icon3

Bez kompromisów w zakresie bezpieczeństwa pasażerów

Każda stacja dokująca TOUGHBOOK jest poddawana kompleksowym testom wytrzymałości na naprężenia i zderzenia pojazdów oraz ma certyfikat firmy Panasonic.

Dowiedz się więcej o branży transportowej

M1v2
Siemens Rail Case Study

Siemens Rail — analiza przypadku

The rugged Panasonic TOUGHBOOK 20 2-in-1 detachable drives efficiencies at Siemens UK train maintenance depots.

Fjord1 Case Study

Fjord1 — analiza przypadku

Using rugged TOUGHBOOK devices in sun, wind, rain and sea spray

EasyJet Boarding Application Case Study

Aplikacja do odprawy pasażerów linii EasyJet — analiza przypadku

Departure gate solution increases flexibility and reduces costs using Panasonic rugged handheld devices for pre-flight boarding.

TOUGHBOOK N1

TOUGHBOOK N1

Smukły i lekki tablet przenośny z wyświetlaczem o przekątnej 4,7 cala oraz nachylonym czytnikiem kodów kreskowych

TOUGHBOOK M1

TOUGHBOOK M1

Kompaktowy tablet klasy Fully Rugged z chłodzeniem pasywnym, systemem Windows 10 Pro oraz wyświetlaczem o przekątnej 7 cali przystosowanym do pracy na zewnątrz

Custom Docking Solutions

Dostosowane do potrzeb rozwiązania z zakresu dokowania

Pozwól pracownikom terenowym pracować tak wydajnie, jak w biurze, dzięki indywidualnym rozwiązaniom do dokowania Panasonic ProServices.

Inne sektory

protect

ProServices — ochrona

Osiągaj maksymalną produktywność w dowolnym miejscu i czasie bez przeszkód.

Nasze niezrównanie opcje gwarancji, wyjątkowo krótki czas napraw i remontów oraz udowodniona trwałość technologii TOUGHBOOK pozwalają na ograniczenie przestojów i przypadkowych uszkodzeń, aby zapewnić nieprzerwaną pracę firmy.

toughbook

TOUGHBOOK as a Service

Nowoczesna technologia — teraz na każdą kieszeń.

Subskrybcjia *TOUGHBOOK-as-a-Service jest rozwiązaniem OPEX, bazującym na stałej, miesięcznej opłacie przez 3, 4 lub 5 lat.