For the retail specialist

Wielofunkcyjne rozwiązania przenośne dla każdego zastosowania w handlu detalicznym

Panasonic TOUGHBOOK zapewnia zupełnie nowy poziom wielofunkcyjnej wydajności.

Urządzenia TOUGHBOOK są idealnymi narzędziem dla sektora sprzedaży detalicznej, czy to w przestrzeniach sklepowych, restauracjach, na świeżym powietrzu, czy też w magazynach.

Wszystkie nasze produkty umożliwiają sprzedawcom wielokanałową obsługę klientów, która wyróżni ich na tle konkurencji.

Dzięki urządzeniom i oprogramowaniu TOUGHBOOK Twoi pracownicy mogą stworzyć zintegrowaną oraz płynną serię interakcji i punktów dotykowych, łączących fizyczny świat sprzedaży detalicznej z jego cyfrowym odpowiednikiem online.

Urządzenia Panasasnic bardzo dobrze służyły nam wcześniej, dlatego nie wahaliśmy się w partnerstwie z Panasonic przy wprowadzaniu nowych urządzeń.*

Dave Wood Implementation Development Manager Ocado
*Z Ocado FZ-M1 studium przypadku

Dzięki technologii TOUGHBOOK dla sektora sprzedaży detalicznej zapewnisz każdemu odwiedzającemu sklep lub restaurację maksymalną wygodę, pełne zaangażowanie i profesjonalną obsługę.

Firmy z branży handlu detalicznego wybierają rozwiązania TOUGHBOOK, kiedy wymagają:

 • Dostępu do informacji w czasie rzeczywistym
 • Dzięki nim mogą zapewniać klientom szczegółowe informacje o produktach oraz maksymalizować szanse zwiększenia sprzedaży dodatkowej w punkcie obsługi.
 • Wytrzymałego, ale lekkiego urządzenia przenośnego
 • Ergonomiczne, ale również wystarczająco wytrzymałe, aby sprostać warunkom panującym w sklepach i magazynach.
 • Możliwości zarządzania wieloma aplikacjami z jednego urządzenia
 • Jest to możliwe między innymi dzięki długiej żywotności baterii, zintegrowanym czytnikom kodów kreskowych oraz pełnemu wykorzystaniu systemu operacyjnego Windows OS.
Retail TOUGHBOOK M1

Szybsze niż fast food

Istnieje niewiele miejsc, w których błyskawiczna, wydajna i elastyczna obsługa klienta ma większe znaczenie niż w restauracjach szybkiej obsługi. Niezależnie od tego, czy pracownik stoi za kontuarem, czy też porusza się pomiędzy stolikami, nieoceniona w jego pracy będzie adaptacyjna i dynamiczna technologia zastosowana w urządzeniach TOUGHBOOK.

Deliver multiple services using just one device

Świadcz wiele usług przy użyciu jednego urządzenia — od składania zamówień i podawania informacji z menu po zarządzanie zapasami, przyjmowanie zapytań dotyczących rezerwacji itp.

Use high-visibility touchscreens and digitizer pens to create a simpler process for mobile staff and customers alike.

Używaj ekranów dotykowych o dużej widoczności obrazu oraz rysikóww celu tworzenia prostszych procesów, zarówno dla personelu mobilnego, jak i klientów.

Take advantage of lightweight design and world-class connectivity

Korzystaj z lekkiej konstrukcji i światowej klasy łączności naszych urządzeń w celu przyjmowania zamówień w sklepie, gdy tworzą się długie kolejki. Wyeliminujesz tym sposobem frustracje związane z oczekiwaniem oraz utrzymasz stały przepływ klientów.

Wyposażanie supermarketów w nowoczesne rozwiązania

Wspieranie supermarketów nie jest łatwym zadaniem. Oferty ulegają ciągłym zmianom, należy starannie zarządzać produktami, a wysoka jakość obsługi klienta ma zasadnicze znaczenie. Dzięki urządzeniom TOUGHBOOK Twój personel będzie miał w zasięgu ręki wszelkie potrzebne informacje oraz wsparcie.

 • Zintegruj swoją obecność online z rzeczywistymi usługami oraz uzyskaj dostęp do aktualizacji i informacji w czasie rzeczywistym.
 • Zwiększ swoje przychody dzięki narzędziom wspomagającym sprzedaż. Dobrze poinformowani pracownicy mogą przedstawiać klientom szczegółowe informacje o produktach i ofertach, budować ich lojalność oraz zachęcać ich do regularnych i większych zakupów produktów Twojej marki.
 • Buduj satysfakcję klienta dzięki ulepszonemu wsparciu w zakresie samodzielnego skanowania i zapytań na temat produktów.
 • Usprawnij zarządzanie zapasami dzięki wbudowanym czytnikom kodów kreskowych, łączności w czasie rzeczywistym oraz komunikacji z systemami zamówień w biurze i terminalami w punktach sprzedaży.

Gotowa na przyszłość branża sprzedaży detalicznej

Dzięki integracji z rozwiązaniami cyfrowego podpisu i systemami zarządzania sprzedażą nasza gama tabletów i handheldów TOUGHBOOK typu rugged może wspierać każdy aspekt działania Twojej firmy, od przyjmowania dostaw i zarządzania magazynem po punkty sprzedaży i promocje.

 • Składaj zamówienia na aktualnie niedostępne produkty i z łatwością zamawiaj pozycje w przedsprzedaży.
 • Pomagaj klientom przeglądać katalogi elektroniczne z interaktywnymi funkcjami i szczegółowymi przewodnikami po produktach, aby zapewnić im informacje niezbędne do podjęcia decyzji, zachęcając ich do większych i częstszych zakupów.
 • Daj swoim pracownikom możliwość oferowania klientom precyzyjnego i natychmiastowego wsparcia, którego potrzebują, niezależnie od tego, gdzie się znajdują w Twoim sklepie.
 • Zintegrowane czytniki kodów kreskowych TOUGHBOOK, wyjątkowe możliwości łączności oraz doskonała żywotność baterii oznaczają, że możesz w czasie rzeczywistym udostępniać szczegóły zapasów, aby efektywniej nimi zarządzać.

Dowiedz się więcej o branży detalicznej

N1 Handheld for Retail
L’Oréal Case Study

L’Oréal — analiza przypadku

L’Oréal Czech Republic has once again selected rugged Panasonic Toughbooks for its sales representatives.

Bright House Case Study

BrightHouse — analiza przypadku

BrightHouse equips Customer Advisers with Panasonic Toughpad tablets to improve service and efficiency.

Revitalising Retail in a post-COVID world

Omnichannel retail steps get it right

Kroki prawidłowego zarządzania wielokanałowym środowiskiem sprzedaży detalicznej (artykuł na blogu)

N1

TOUGHBOOK N1

Smukły i lekki tablet przenośny z wyświetlaczem o przekątnej 4,7 cala oraz nachylonym czytnikiem kodów kreskowych

M1

TOUGHBOOK M1

Kompaktowy tablet klasy Fully Rugged z chłodzeniem pasywnym, systemem Windows 10 Pro oraz wyświetlaczem o przekątnej 7 cali przystosowanym do pracy na zewnątrz

S1

TOUGHBOOK S1

Interaktywny kiosk dotykowy z systemem Windows 10 Pro

Inne sektory

protect

ProServices — ochrona

Osiągaj maksymalną produktywność w dowolnym miejscu i czasie bez przeszkód.

Nasze niezrównanie opcje gwarancji, wyjątkowo krótki czas napraw i remontów oraz udowodniona trwałość technologii TOUGHBOOK pozwalają na ograniczenie przestojów i przypadkowych uszkodzeń, aby zapewnić nieprzerwaną pracę firmy.

toughbook

TOUGHBOOK as a Service

Nowoczesna technologia — teraz na każdą kieszeń.

Subskrybcjia *TOUGHBOOK-as-a-Service jest rozwiązaniem OPEX, bazującym na stałej, miesięcznej opłacie przez 3, 4 lub 5 lat.