For the logistics and warehouse specialist

Urządzenia Panasonic TOUGHBOOK zajmują czołową pozycję na europejskim rynku notebooków i tabletów typu rugged.

Od ponad 20 lat współpracujemy z organizacjami zajmującymi się magazynowaniem i logistyką, dostarczając dostosowane do określonego celu, montowane na pojazdach i ręczne rozwiązania przenośne typu rugged. Urządzenia te zapewniają kierownikom oraz pracownikom magazynów i logistyki w całym łańcuchu dostaw pełną cyfrową łączność niezależnie od warunków oraz tego, gdzie się znajdują.

Praca mobilna, szczególnie w magazynach i w terenie, może wiązać się ze specyficznymi wyzwaniami. Jednakże wyposażając pracowników w specjalistyczne rozwiązania typu rugged, można znacząco zwiększyć ich wydajność, jednocześnie zapewniając swojej firmie znaczny zwrot z inwestycji (ROI).

Wybraliśmy rozwiązania Panasonic jako firma oferująca wsparcie na każdym etapie wdrażania i obsługi powdrożeniowej, co pozwoliło na dopasowanie urządzeń do naszych potrzeb.*

Bartosz Kolasiński Project Manager Raben Group *Przypadek Raben - EN
 
N1

Organizacje magazynowe i logistyczne wybierają rozwiązania TOUGHBOOK, gdy:

  • Frustruje je, że ich obecny system zarządzania magazynem (ang. Warehouse Management System, WMS) przestał spełniać ich potrzeby.
  • Chcą przejść na pracę mobilną nowej generacji.
  • Mają problemy z łącznością oraz trudności z mobilnym dostępem do krytycznych aplikacji i danych w czasie rzeczywistym.
  • Borykają się z wysokim wskaźnikiem awaryjności urządzeń w terenie, co wpływa na ich zdolność świadczenia klientom jak najlepszej jakości usług.

Trwałe, połączone technologie o wysokiej niezawodności

Konkurencyjne zarządzanie łańcuchem dostaw wymaga dziś korzystania z każdej możliwej innowacji technologicznej.

Potrzebne są wytrzymałe notebooki, tablety i urządzenia typu handheld, a także inne narzędzia cyfrowe, takie jak mobilne systemy POS. Muszą one zapewniać najwyższą trwałość, jak najszersze opcje łączności oraz doskonałą mobilność.

Urządzenia TOUGHBOOK to jedne z najbardziej niezawodnych i trwałych komputerów przenośnych na rynku*. Twoi pracownicy pozostaną online i będą mogli pracować z maksymalną wydajnością bez względu na warunki w jakich przyjdzie im pracować: na wózkach widłowych, w śniegu, czy zakurzonym warsztacie...

Urządzenia Toughbook są 8 razy mniej awaryjne niż średniej klasy notebooki biznesowe bez funkcji zwiększających wytrzymałość*


* Na podstawie raportu — Zrównoważone strategie dotyczące urządzeń przenośnych zapewniają firmom znaczne oszczędności, White paper

To jeszcze nie wszystko...Urządzenia TOUGHBOOK oferują:

Superior connections for uninterrupted access to real-time information

lepszą łączność, dzięki czemu zapewniają nieprzerwany dostęp do informacji w czasie rzeczywistym;

Triple-shift battery life with dual battery slots and hot-swap technology for increased uptime

pracę na baterii przez trzy zmiany dzięki dwóm gniazdom na baterie oraz technologii wymiany baterii podczas pracy urządzenia, co eliminuje zbędne przestoje;

Thinner, lightweight and more ergonomic deigns that include angled barcode scanners – also proven to reduce repetitive strain in

cieńsze, lżejsze oraz bardziej ergonomiczne konstrukcje, które obejmują nachylone skanery kodów kreskowych zmniejszające ryzyko wystąpienia urazów wskutek powtarzającego się wysiłku (RSI).

Reagowanie w czasie rzeczywistym

Podczas koordynowania dużych operacji dystrybucyjnych ważne jest, aby kierownicy zarządzający magazynami i ładunkami mieli całodobowy dostęp do danych. Odpowiednia technologia może usprawnić sposób ich zbierania i udostępniania.

Urządzenia przenośne TOUGHBOOK nigdy nie zawodzą w pozyskiwaniu wszystkich krytycznych informacji, od zarządzania opartego na chmurze po dane z kodów kreskowych.

Jeśli wystąpi problem z przesyłką lub nawet personelem, kierownicy magazynów będą mieli pod ręką skuteczne rozwiązania umożliwiające zmianę przydziału zadań w czasie rzeczywistym lub realokację punktów przekazywania ładunków przy jak najlepszym i najbardziej efektywnym wykorzystaniu dostępnych zasobów i przestrzeni oraz minimalizowaniu wszelkich opóźnień w operacjach.

M1 Toughbook Tablet for Logistics
M!

Widok z lotu ptaka na ruch produktów

Dzięki inteligentnemu wglądowi w magazyn możesz określić, co dzieje się z przesyłkami, zarówno w Twoim zakładzie, jak i poza nim. Nasze supernowoczesne rozwiązania łączą skanowanie kodów kreskowych, wideomonitoring i inne technologie w celu zapewnienia natychmiastowego wglądu wizualnego, dzięki któremu można szybko wykrywać zakłócenia w magazynie oraz śledzić szkody i straty aż do ich źródła.

Śledzenie przesyłek aż do doręczenia

Wiemy, że każde pudło czy skrzynia jest zawsze w drodze do innego miejsca. Nasze rozwiązania logistyczne obejmują więc mobilne narzędzia POS, które pomagają w przekazywaniu produktów bezpośrednio w ręce klientów.

Na przykład w sklepach detalicznych nasze tablety można skonfigurować tak, aby wyświetlały stan magazynu i umożliwiały bezpieczne dokonywanie natychmiastowych płatności.
 

Płynniejsze zarządzanie magazynem

Klienci składają swoje zamówienia codziennie przez całą dobę i trzeba je realizować w czasie rzeczywistym, więc przedsiębiorstwa z pewnością skorzystają z lepszego wsparcia, bez względu na branżę, w której działają.

Pomagając w zwiększaniu wydajności pracy magazynów, cyfryzując procesy papierowe, minimalizując błędy wynikające z nieczytelnego pisania odręcznego lub nieprawidłowego odczytywania duplikatów formularzy, każdego dnia eliminujemy znaczne opóźnienia w łańcuchu dostaw.

Ostatni etap dostawy

Integracja pojazdów jest kluczowym elementem w sektorze magazynowania i logistyki, niezależnie od tego, czy chodzi o wózek widłowy w magazynie, czy samochód dostawczy w trasie.

Panasonic TOUGHBOOK oferuje szeroką gamę przetestowanych zderzeniowo, stałych lub łatwych do przeniesienia rozwiązań klasy fully rugged do dokowania w pojazdach.

Korzystając z naszego bogatego doświadczenia oraz zaawansowanych możliwości inżynieryjnych, możemy dostarczać i montować stacje dokujące i uchwyty dostosowane do każdego typu pojazdu, w tym wózków widłowych, wszelkich typów samochodów, furgonetek i ciężarówek oraz napędzanego taboru kolejowego.

Podczas doręczania zamówień Twoi pracownicy mogą polegać na aktywnym piórze obsługiwanym przez urządzenia Toughbook, za pomocą którego można zarejestrować podpis klienta potwierdzający doręczenie przesyłki.

icon4

Kompleksowe i dostosowane do potrzeb klienta podejście oparte na współpracy

Od analizy i koncepcji po produkcję, instalację i nie tylko — nasi eksperci pomogą Ci na każdym etapie tworzenia idealnego, efektywnego kosztowo oraz wydajnego rozwiązania z zakresu dokowania dla Twojej organizacji.

icon5

Szybka realizacja od koncepcji po wdrożenie

Dzięki własnemu prototypowaniu urządzeń TOUGHBOOK możemy precyzyjnie i szybko zrealizować indywidualne koncepcje rozwiązań. Ponadto w ramach usługi tworzenia koncepcji w jeden dzień jesteśmy w stanie zamienić Twoje pierwsze pomysły w koncepcje w ciągu zaledwie 24 godzin.

icon6

Bez kompromisów w zakresie bezpieczeństwa pasażerów

Każda stacja dokująca TOUGHBOOK jest poddawana kompleksowym testom wytrzymałości na naprężenia i zderzenia pojazdów oraz ma certyfikat firmy Panasonic.

Dowiedz się więcej o logistyce i magazynowaniu

M!v2
Raben Case Study (English)

Raben — analiza przypadku (język angielski)

Raben group equips its drivers with rugged handhelds from Panasonic.

Dynalogic Case Study

Dynalogic — analiza przypadku

Scanning barcodes, planning routes, running checklists, adding signatures – the new Toughpad can do it all.

Otto Pachmayr

Otto Pachmayr - Youtube

Mordern warehouse management with TOUGHPAD G1 in beverage industry and stores.

TOUGHBOOK N1

TOUGHBOOK N1

Smukły i lekki tablet przenośny z wyświetlaczem o przekątnej 4,7 cala oraz nachylonym czytnikiem kodów kreskowych

TOUGHBOOK M1

TOUGHBOOK M1

Kompaktowy tablet klasy Fully Rugged z chłodzeniem pasywnym, systemem Windows 10 Pro oraz wyświetlaczem o przekątnej 7 cali przystosowanym do pracy na zewnątrz

tablets for Forklifts

Forklifts

Wózki widłowe są istotnym elementem każdego magazynu. Wybór komputerów montowanych w wózkach widłowych stanowi kluczową inwestycję w płynne i wydajne prowadzenie działalności, bez względu na wielkość floty.

Inne sektory

protect

ProServices — ochrona

Osiągaj maksymalną produktywność w dowolnym miejscu i czasie bez przeszkód.

Nasze niezrównanie opcje gwarancji, wyjątkowo krótki czas napraw i remontów oraz udowodniona trwałość technologii TOUGHBOOK pozwalają na ograniczenie przestojów i przypadkowych uszkodzeń, aby zapewnić nieprzerwaną pracę firmy.

toughbook

Toughbook as a Service

Nowoczesna technologia — teraz na każdą kieszeń.

Subskrybcjia *TOUGHBOOK-as-a-Service jest rozwiązaniem OPEX, bazującym na stałej, miesięcznej opłacie przez 3, 4 lub 5 lat.