For the industrial and manufacturing specialist

Urządzenia Panasonic TOUGHBOOK zajmują czołową pozycję na europejskim rynku notebooków i tabletów typu rugged.

Jako producent z ponad 100-letnim doświadczeniem mamy wyjątkową możliwość współpracowania z decydentami przemysłowymi i produkcyjnymi w celu dostarczenia przenośnych rozwiązań typu rugged dla współczesnych linii produkcyjnych z obsługą cyfrową oraz techników terenowych zajmujących się obsługą techniczną, naprawami i remontami.

Organizacje przemysłowe i produkcyjne wybierają rozwiązania TOUGHBOOK, gdy chcą:

  • Usprawnić pracę i zwiększyć produktywność
  • Zminimalizować liczbę błędów dzięki większej dokładności
  • Zautomatyzować procesy w celu zwiększenia prędkości i jakości produkcji
  • Zmniejszyć wymagania dotyczące prac konserwacyjnych
  • Zmniejszyć liczbę nieplanowanych przestojów i wydłużyć czas produkcji

Urządzenia Panasonic TOUGHBOOK są średnio osiem razy wytrzymalsze niż inne notebooki ze wzmocnioną konstrukcją*


*Wyraźne oszczędności dla biznesu poprzez wprowadzenie zrównoważonych strategii urządzeń mobilnych, White Paper
20.500px

Produkcja 4.0

Manufacturing is undergoing a transformation on a global scale, powered by the rise of digital technologies.

Produkcja przechodzi globalną transformację, napędzaną przez rozwój technologii cyfrowych.

Aby zachować przewagę nad konkurencją, producenci muszą maksymalnie uprościć swój system pracy i skrócić kosztowny czas przestojów. Nie mogą przy tym zapominać o jakości produktów.

Dlatego tak ważna jest obecnie cyfryzacja operacji za pomocą komunikacji między maszynami. Wybór odpowiedniego rozwiązania z zakresu komputerów przenośnych jest jednak niezwykle istotny dla powodzenia firmy.

Na podstawie doświadczeń i specjalistycznej wiedzy w dziedzinie technologii zwiększającej wytrzymałość urządzeń oferujemy rozwiązania Panasonic TOUGHBOOK, które zapewniają wyjątkową wartość oraz pomagają naszym klientom zwiększyć wydajność działania i usprawnić procesy produkcyjne .

Notebooki, tablety i handheldy TOUGHBOOK typu rugged sprawdzają się doskonale w takich zastosowaniach jak:

Production lines

linie produkcyjne

Maintenance, repair and operations (MRO)

obsługa techniczna, naprawy i remonty (MRO)

Production warehousing management

• zarządzanie gospodarką magazynową produkcji

Ograniczenie przestojów i zwiększenie wydajności

Wydłużenie czasu produkcji jest jednym z kluczowych wyzwań w środowiskach produkcyjnych. Wyposaż swoich pracowników w urządzenia przenośne TOUGHBOOK, aby zautomatyzować procesy i uprościć system pracy. Zlikwiduj konieczność stosowania pisma odręcznego w celu zmniejszenia liczby błędów danych oraz daj pracownikom natychmiastowy dostęp do planowania, tworzenia harmonogramów, zadań i informacji o trasach.

Konserwacja predykcyjna sprzętu produkcyjnego

Działające na urządzeniach TOUGHBOOK oprogramowanie do konserwacji predykcyjnej umożliwia wczesne wykrywanie usterek maszyn, co wydłuża czas ich pracy, jednocześnie zmniejszając ilość materiałów i części potrzebnych do naprawy.

Pracownicy mogą przekazywać takie istotne informacje jak raporty dotyczące stanu maszyn i błędów, instrukcje napraw, dane o częściach zamiennych, dane historyczne czy informacje dotyczące infrastruktury identyfikacji radiowej (RFID), a także uzyskiwać do nich dostęp.

Płynne zarządzanie operacjami magazynowymi

Korzystając z oprogramowania inwentaryzacyjnego na handheldzie typu rugged, pracownicy mobilni zyskują dostęp do krytycznych informacji o zapasach i lokalizacji w czasie rzeczywistym. Urządzenia TOUGHBOOK zapewniają większą precyzję wybierania i pakowania, szybszy czasu odbiorów i dostaw oraz płynne inwentaryzowanie i uzupełnianie zapasów, od odbierania i przenoszenia produktów poprzez ich zamawianie i wysyłanie.

Usługi techniczne i diagnostyka

Technicy serwisowi mogą używać naszych urządzeń jako narzędzi diagnostycznych — wystarczy podłączyć je do dowolnego urządzenia wymagającego serwisowania. Tabletu można używać do aktualizowania oprogramowania układowego, co znacznie zwiększa jakość oraz odsetek napraw za pierwszym razem.

10.500ox

Od zwiększonej wydajności baterii i zoptymalizowanej łączności po najnowsze systemy operacyjne, dedykowane akcesoria oraz odporność na wibracje, upadki, wodę i pył. Funkcje urządzeń TOUGHBOOK opracowaliśmy tak, aby pasowały idealnie do środowisk przemysłowych i produkcyjnych.

Dowiedz się więcej o przemyśle i produkcji

55 TOUGHBOOK
Gruppo San Benedetto Case Study

Gruppo San Benedetto — analiza przypadku

Panasonic TOUGHBOOK works along with the Italian excellence of San Benedetto in its journey of digitalization and environmental protection.

GEMBA Process White Paper

Raport dotyczący procesu GEMBA

How to innovate and optimise in the face of rapidly changing business conditions and customer needs.

Toughbook in Forklifts

Forklifts

Wózki widłowe są istotnym elementem każdego magazynu. Wybór komputerów montowanych w wózkach widłowych stanowi kluczową inwestycję w płynne i wydajne prowadzenie działalności, bez względu na wielkość floty.

TOUGHBOOK 55

TOUGHBOOK 55

NOTEBOOK KLASY RUGGED Z SYSTEMEM WINDOWS 10 PRO I 14-CALOWYM WYŚWIETLACZEM FULL-HD

TOUGHBOOK 20

TOUGHBOOK 20

Urządzenie klasy Fully Rugged z systemem Windows 10 Pro, odłączaną klawiaturą i ekranem Full HD o przekątnej 10,1 cala przystosowanym do pracy na zewnątrz

TOUGHBOOK M1

TOUGHBOOK M1

Kompaktowy tablet klasy Fully Rugged z chłodzeniem pasywnym, systemem Windows 10 Pro oraz wyświetlaczem o przekątnej 7 cali przystosowanym do pracy na zewnątrz

Inne sektory

protect

ProServices — ochrona

Osiągaj maksymalną produktywność w dowolnym miejscu i czasie bez przeszkód.

Nasze niezrównanie opcje gwarancji, wyjątkowo krótki czas napraw i remontów oraz udowodniona trwałość technologii TOUGHBOOK pozwalają na ograniczenie przestojów i przypadkowych uszkodzeń, aby zapewnić nieprzerwaną pracę firmy.

toughbook

TOUGHBOOK as a Service

Nowoczesna technologia — teraz na każdą kieszeń.

Subskrybcjia *TOUGHBOOK-as-a-Service jest rozwiązaniem OPEX, bazującym na stałej, miesięcznej opłacie przez 3, 4 lub 5 lat.