Custom BIOS

< Powrót do personalizacji rozwiązań

Wielopoziomowe usługi umożliwiające doskonałą integrację sprzętu z oprogramowaniem

Każda firma jest inna. Wymagania technologiczne zależą od działu operacyjnego, klientów i oferty usług. Dlatego każde urządzenie TOUGHBOOK wyróżnia się elastycznością umożliwiającą stworzenie spersonalizowanego rozwiązania dostosowanego do potrzeb firmy.

Postaw na pełną elastyczność dzięki usłudze tworzenia niestandardowego systemu BIOS.

Możesz indywidualnie określić wszystkie parametry, od wstępnej konfiguracji standardowych ustawień fabrycznych systemu BIOS i jego kompleksową niestandardową obsługę po wyświetlanie logo Twojej firmy na ekranie startowym. Przeprowadzimy testy i kontrolę jakości na wszystkich poziomach, by zagwarantować, że otrzymasz pełne, doskonale zintegrowane rozwiązanie.

Większa wydajność pozwalająca zaoszczędzić czas pracownikom działu IT

Testy i kontrola jakości na każdym etapie

Płynna integracja z systemem operacyjnym i wewnętrznymi aplikacjami

Wbudowane oznaczenia marki zwiększające jej świadomość i zabezpieczające urządzenia przed kradzieżą

Standaryzowane ustawienia BIOS ułatwiające obsługę

Ciesz się większą niż kiedykolwiek swobodą personalizacji urządzeń TOUGHBOOK — dostosuj oprogramowanie sprzętowe w takim zakresie, jaki uznasz za słuszny.

Przygotuj się na wdrożenie rozwiązania

Możesz wybrać indywidualną konfigurację odpowiadającą potrzebom Twojej firmy.

Nasza usługa personalizacji systemu BIOS obejmuje pełną wstępną konfigurację systemu BIOS danego urządzenia TOUGHBOOK. Rozwiązanie zostało przygotowane z myślą o administratorach chcących zaoszczędzić na procesie konfiguracji lub potrzebujących większej kontroli nad ograniczeniami urządzeń. Stworzymy dla Ciebie spersonalizowany system BIOS, zapewniając spójne podejście obejmujące całą flotę urządzeń. Z nami oszczędzasz czas — wdrożenie jest możliwe fabrycznie lub na miejscu.

  • Tworzony na zamówienie system BIOS zapewnia spójność wszystkich firmowych urządzeń
  • Wstępna konfiguracja ustawień BIOS pozwala zaoszczędzić czas członkom zespołu IT
  • Krótszy czas konfiguracji pozwala szybciej przekazać urządzenia pracownikom i umożliwia działowi IT skupienie się na zadaniach kluczowych dla działania firmy

Zoptymalizuj swoją flotę urządzeń TOUGHBOOK

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI >>

ProServices

ProServices — projektowanie rozwiązania

Nasz zespół specjalistów inżynierów może zaprojektować i dostarczyć wszelkiego rodzaju rozwiązania potrzebne pracownikom — od innowacyjnych rozwiązań do dokowania po integrację produktów innych firm. Ponieważ wszystko odbywa się wewnątrz firmy, rozwiązanie będzie zapewniać gwarantowaną jakość odpowiadającą wysokim standardom urządzeń TOUGHBOOK.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ProServices — dostosowywanie rozwiązania

Wyposaż swoich pracowników w najlepsze wytrzymałe narzędzie z obsługą dostosowanych do potrzeb funkcji brandingu, instalacji, aplikacji, ustawień zabezpieczeń i danych, którymi będzie zarządzać wyznaczony kierownik projektu, aby urządzenia były gotowe do pracy natychmiast po wyjęciu z opakowania.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ProServices — pomoc techniczna najwyższej jakości

Nasi eksperci realizują proces dostosowywania produktów wewnątrz firmy i służą radą na każdym kroku. Nasz portfel światowej klasy usług — od pakowania i śledzenia po pomoc techniczną — zapewnia wzrost wydajności już od pierwszego dnia.

Coming Soon

ProServices — ochrona

Osiągaj maksymalną produktywność w dowolnym miejscu i czasie bez przeszkód.

Nasze niezrównanie opcje gwarancji, wyjątkowo krótki czas napraw i remontów oraz udowodniona trwałość technologii TOUGHBOOK pozwalają na ograniczenie przestojów i przypadkowych uszkodzeń, aby zapewnić nieprzerwaną pracę firmy.

Dowiedz się więcej

TOUGHBOOK as a Service

Nowoczesna technologia — teraz na każdą kieszeń.

Subskrybcjia *TOUGHBOOK-as-a-Service jest rozwiązaniem OPEX, bazującym na stałej, miesięcznej opłacie przez 3, 4 lub 5 lat.

Dowiedz się więcej