Corporate Branding

< Powrót do personalizacji rozwiązań

Daj się zauważyć

Promowanie marki jeszcze nigdy nie było tak ważne jak dziś. Rosnąca konkurencyjność rynku, możliwości prowadzenia marketingu wielokanałowego i nacisk na zaangażowanie klientów sprawiają, że rozpoznawanie marki jest obecnie trudniejsze niż kiedyś.

Dlatego oferta firmy Panasonic w zakresie możliwości wzmocnienia pozycji marki jest teraz jeszcze bogatsza. W przypadku rozwiązań TOUGHBOOK możemy dodać logo Twojej firmy na niemal każdym urządzeniu. Wdrażając naszą najlepszą na rynku technologię mobilną w roli podstawowego pakietu narzędzi Twoich pracowników, umożliwiasz rozpoznawanie Twojej marki w każdym miejscu, w którym przyjdzie im pracować.

Mocniejsza pozycja dzięki
systemowi
podwójnego oznaczania marki

Wiele opcji
personalizacji

Konstrukcja opracowana z myślą o współpracy gwarantująca spójny wizerunek marki

Wydajne urządzenia
zabezpieczone przed kradzieżą

Dzięki umieszczeniu logo Twojej firmy koło oznaczenia marki Panasonic na jednym z najlepszych na świecie urządzeń TOUGHBOOK nasza pozycja na rynku poprawia także Twoją reputację.

Znak jakości na każdym urządzeniu*

  • Oznaczenie Twojej marki na pokrywie urządzenia
  • Umieszczenie Twojego logo na tylnej części tabletu
  • Subtelny motyw firmowy wokół ramki ekranu
  • Wyświetlanie logo firmy podczas rozruchu urządzenia dzięki niestandardowemu ustawieniu BIOS

Którekolwiek opcje wybierzesz, nasz zespół ProServices pomoże Ci podjąć decyzję w kwestii pozycji, bazy, wykończenia i jakości nadruku — zawsze też prezentujemy ostateczny podgląd projektu, nim przystąpimy do realizacji.

* Niektóre opcje nie są dostępne na wszystkich urządzeniach TOUGHBOOK. Obowiązują zasady firmy Panasonic
dotyczące podwójnego oznaczania marki.

Pokaż tożsamość swojej firmy

Twoja marka zawsze w centrum uwagi

KONTAKT

ProServices

ProServices — projektowanie rozwiązania

Nasz zespół specjalistów inżynierów może zaprojektować i dostarczyć wszelkiego rodzaju rozwiązania potrzebne pracownikom — od innowacyjnych rozwiązań do dokowania po integrację produktów innych firm. Ponieważ wszystko odbywa się wewnątrz firmy, rozwiązanie będzie zapewniać gwarantowaną jakość odpowiadającą wysokim standardom urządzeń TOUGHBOOK.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ProServices — dostosowywanie rozwiązania

Wyposaż swoich pracowników w najlepsze wytrzymałe narzędzie z obsługą dostosowanych do potrzeb funkcji brandingu, instalacji, aplikacji, ustawień zabezpieczeń i danych, którymi będzie zarządzać wyznaczony kierownik projektu, aby urządzenia były gotowe do pracy natychmiast po wyjęciu z opakowania.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ProServices — pomoc techniczna najwyższej jakości

Nasi eksperci realizują proces dostosowywania produktów wewnątrz firmy i służą radą na każdym kroku. Nasz portfel światowej klasy usług — od pakowania i śledzenia po pomoc techniczną — zapewnia wzrost wydajności już od pierwszego dnia.

Coming Soon

ProServices — ochrona

Osiągaj maksymalną produktywność w dowolnym miejscu i czasie bez przeszkód.

Nasze niezrównanie opcje gwarancji, wyjątkowo krótki czas napraw i remontów oraz udowodniona trwałość technologii TOUGHBOOK pozwalają na ograniczenie przestojów i przypadkowych uszkodzeń, aby zapewnić nieprzerwaną pracę firmy.

Dowiedz się więcej

TOUGHBOOK as a Service

Nowoczesna technologia — teraz na każdą kieszeń.

Subskrybcjia *TOUGHBOOK-as-a-Service jest rozwiązaniem OPEX, bazującym na stałej, miesięcznej opłacie przez 3, 4 lub 5 lat.

Dowiedz się więcej