Panasonic Rapid Configuration Tool (PARC)

< Powrót do sekcji COMPASS Manager

Narzędzie Panasonic Rapid Configuration (PARC)

Szybka, prosta i skalowalna konfiguracja

Wstępna konfiguracja urządzenia w zasięgu kilku kliknięć.

Narzędzie Panasonic Rapid Configuration (PARC) umożliwia skalowalną konfigurację. To łatwe w użyciu narzędzie do instalacji jest stworzone z myślą o zarządzaniu zarówno pojedynczymi urządzeniami z systemem Android TOUGHBOOK, jak i całą grupą urządzeń. Wszystko z poziomu jednej platformy. Gdy jesteś w terenie lub u klienta.

Ponad 40 konfigurowalnych funkcji, w tym ustawienia Wi-Fi, konfiguracja czytników kodów kreskowych, instalacja aplikacji, opcje chronionych hasłem i szyfrowanych profili, biała/czarna lista aplikacji – wdrażanie profili na miarę jeszcze nigdy nie było tak łatwe i bezpieczne.

Wiele urządzeń. Wiele profili. Jedna konsola.

Cechy i zalety

Instalacja w oparciu o kod QR

Prosta w użyciu technologia szybkiego skanowania i szyfrowania profili znacznie przyśpiesza konfigurację urządzeń i zwiększa ich bezpieczeństwo.

Połączenie z Internetem nie jest wymagane

Możliwość konfiguracji urządzeń z każdego miejsca.

Konsola komputerowa lub internetowa

Zarządzaj wieloma profilami z poziomu jednej, łatwej w obsłudze konsoli.

Obsługiwane platformy

Narzędzie do konfiguracji jest zgodne z następującymi systemami:

  • Wersja internetowa: Windows 7, 8, 8.1, 10, Linux i Android
  • Wersja komputerowa: tylko Windows 7, 8, 8.1, 10

Obsługiwane urządzenia

Narzędzie PARC jest fabrycznie zainstalowane na urządzeniach TOUGHBOOK N1, T1, L1 i nowszych.

Chcesz wiedzieć więcej?

PARC to tylko jedno z wielu narzędzi COMPASS, kompleksowego pakietu usług i zabezpieczeń dla urządzeń z systemem Android, w którym znajdziesz wszystko, czego Twoja firma potrzebuje, aby wdrożyć wytrzymałe urządzenia z systemem Android firmy Panasonic i nimi zarządzać.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat narzędzia PARC lub innych narzędzi COMPASS prosimy o kontakt.

Kontakt

COMPASS

COMPASS Air

Dzięki COMPASS Air to Ty decydujesz, kiedy, gdzie i na których urządzeniach mają zostać wprowadzone aktualizacje. Mając do dyspozycji funkcję aktualizowania oprogramowania układowego drogą radiową oraz zaawansowane opcje wdrażania aktualizacji, możesz prościej niż kiedykolwiek wdrażać krytyczne dla działania firmy poprawki aplikacji i oprogramowania układowego.

Przeczytaj więcej

COMPASS — pakiet usług i zabezpieczeń na urządzenia z Androidem

COMPASS Security

COMPASS Security to rozwiązanie do kompleksowego zarządzania urządzeniami TOUGHBOOK z Androidem i zabezpieczenia ich w całym cyklu eksploatacji. Dzięki niemu wszystkie Twoje urządzenia mobilne są dokładnie chronione i w pełni zoptymalizowane — tak długo, jak potrzebuje tego Twoja firma. Zobacz ofertę opcji podstawowych i opcji premium..

Przeczytaj więcej

Aby zawsze być o krok przed niestrudzoną konkurencją, potrzebujesz technologii, która będzie działać tak, jak Ty: profesjonalnie, elastycznie i dynamicznie. Teraz możesz wykorzystać pełne możliwości systemu Android w swojej firmie — umożliwia to rozwiązanie Panasonic COMPASS: pakiet usług i zabezpieczeń na urządzenia z Androidem.

Wdrażanie, zabezpieczanie i optymalizowanie urządzeń oraz zarządzanie nimi jeszcze nigdy nie było tak proste. Oznacza to między innymi bezprzewodowe aktualizacje oprogramowania układowego, spersonalizowane opcje aplikacji, zdalne zarządzanie urządzeniami i zaawansowane zabezpieczenia urządzeń. Korzystaj ze wzmocnionych urządzeń TOUGHBOOK z Androidem z miłą świadomością, że są zawsze gotowe do działania — bez względu na to, kiedy i do czego ich potrzebujesz.

Przeczytaj więcej
COMPASS Custom

Personalizuj urządzenia z Androidem tak jak nigdy wcześniej. Możesz dostosować wszystko, od interfejsu urządzenia po jakość sygnału, moc baterii, zabezpieczenia i ilość miejsca na dane — tak by Twoi pracownicy mogli osiągnąć niezrównaną wydajność. Trzy poziomy personalizacji, jedno niezastąpione w firmie rozwiązanie.

Przeczytaj więcej

ProServices — ochrona

Osiągaj maksymalną produktywność w dowolnym miejscu i czasie bez przeszkód.

Nasze niezrównanie opcje gwarancji, wyjątkowo krótki czas napraw i remontów oraz udowodniona trwałość technologii TOUGHBOOK pozwalają na ograniczenie przestojów i przypadkowych uszkodzeń, aby zapewnić nieprzerwaną pracę firmy.

Dowiedz się więcej

TOUGHBOOK as a Service

Nowoczesna technologia — teraz na każdą kieszeń.

Wyjątkowy, nieoprocentowany abonament miesięczny na rozwiązania TOUGHBOOK.

Dowiedz się więcej