COMPASS for Enterprise

COMPASS for Enterprise

Flota urządzeń wzmocnionych zoptymalizowana pod kątem najważniejszych potrzeb firmy

Urządzenia Panasonic TOUGHBOOK są projektowane i wytwarzane z myślą o konkretnej branży. Teraz możesz zadbać także o to, by były idealnie zoptymalizowane pod kątem Twojej firmy.

Dzięki pakietowi COMPASS for Enterprise masz pewność, że cała Twoja flota urządzeń mobilnych TOUGHBOOK jest dostosowana do potrzeb Twojej firmy. Niektóre urządzenia TOUGHBOOK z systemem Android są certyfikowane w programie Android Enterprise Recommended, dzięki czemu możesz łatwo wybierać i wdrażać urządzenia i usługi oraz zarządzać nimi, mając pewność, że spełniają one rygorystyczne wymagania biznesowe Google.

  • Zadbaj o bezpieczeństwo urządzeń COSU (ang. Corporate Owned, Single Use) i COPE (ang. Corporate Owned, Personally Enabled) oraz dopilnuj, by były używane wyłącznie w celach biznesowych. for work


  • Możesz przyznawać użytkownikom ograniczony dostęp do jednej lub kilku wybranych aplikacji i funkcji.


  • Twórz niestandardowe aplikacje przeznaczone dla konkretnej branży za pomocą narzędzia TOUGHBOOK Omnia.

TOUGHBOOK Omnia

Elastyczność i mobilność w prostszym wydaniu

Nasze elastyczne, ekonomiczne i kompleksowe podejście do projektowania programów z wykorzystaniem rozwiązań firmy MCL Technologies pozwala przyspieszyć cyfrową transformację firmy.

Przeczytaj więcej

Enterprise launcher

Aktywacja trybu służbowego

Panasonic Enterprise Launcher daje całkowitą kontrolę nad tym, jak wykorzystywane są Twoje urządzenia — interfejs w trybie kiosku pozwala dopilnować, by służbowe urządzenia były używane wyłącznie do pracy.

Dostępne wkrótce

Chcesz wiedzieć więcej?

COMPASS for Enterprise to tylko część kompleksowego pakietu usług i zabezpieczeń do urządzeń z systemem Android. To wszystko, czego Twoja firma potrzebuje, aby wdrożyć wytrzymałe urządzenia firmy Panasonic z systemem Android i nimi zarządzać.

Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe informacje na temat rozwiązania COMPASS for Enterprise lub innych narzędzi COMPASS, skontaktuj się z nami.

KONTAKT

ProServices — ochrona

Osiągaj maksymalną produktywność w dowolnym miejscu i czasie bez przeszkód.

Nasze niezrównanie opcje gwarancji, wyjątkowo krótki czas napraw i remontów oraz udowodniona trwałość technologii TOUGHBOOK pozwalają na ograniczenie przestojów i przypadkowych uszkodzeń, aby zapewnić nieprzerwaną pracę firmy.

Dowiedz się więcej

TOUGHBOOK as a Service

Nowoczesna technologia — teraz na każdą kieszeń.

Subskrybcjia *TOUGHBOOK-as-a-Service jest rozwiązaniem OPEX, bazującym na stałej, miesięcznej opłacie przez 3, 4 lub 5 lat.

Dowiedz się więcej