COMPASS Air

COMPASS Air

Uproszczone aktualizowanie systemu

Zarządzanie aktualizacjami całej floty urządzeń mobilnych to nie lada wyzwanie — zwłaszcza, gdy trzeba uwzględnić różne modele, systemy operacyjne i rozmiary. COMPASS Air sprawia, że zarządzanie aktualizacjami jest proste.

Wszystkie aktualizacje systemu Google są kompletowane i dostarczane w trybie „Over The Air” — a Ty samodzielnie decydujesz, kiedy, gdzie i na których urządzeniach chcesz je wdrożyć. Masz pełną kontrolę nad całym procesem.

Aktualizuj, zabezpieczaj i modernizuj urządzenia za pomocą COMPASS Air

  • Utrzymuj wydajność produktu dzięki najnowszym aktualizacjom i poprawkom gotowym do wdrożenia w całej flocie.

  • Odbieraj aktualizacje w dowolnym miejscu przez sieć Wi-Fi lub 3G/4G.

  • Łatwo i wydajnie wdrażaj aktualizacje na wybranych urządzeniach.

  • Odbieraj opcjonalne regularne aktualizacje COMPASS za pomocą rozwiązania FOTA

Chcesz wiedzieć więcej?

COMPASS Air to tylko część kompleksowego pakietu usług i zabezpieczeń do urządzeń z systemem Android. To wszystko, czego Twoja firma potrzebuje, aby wdrożyć wytrzymałe urządzenia firmy Panasonic z systemem Android i nimi zarządzać.

Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe informacje na temat rozwiązania COMPASS Air lub innych narzędzi COMPASS, skontaktuj się z nami.


KONTAKT

ProServices — ochrona

Osiągaj maksymalną produktywność w dowolnym miejscu i czasie bez przeszkód.

Nasze niezrównanie opcje gwarancji, wyjątkowo krótki czas napraw i remontów oraz udowodniona trwałość technologii TOUGHBOOK pozwalają na ograniczenie przestojów i przypadkowych uszkodzeń, aby zapewnić nieprzerwaną pracę firmy.

Dowiedz się więcej

TOUGHBOOK as a Service

Nowoczesna technologia — teraz na każdą kieszeń.

Subskrybcjia *TOUGHBOOK-as-a-Service jest rozwiązaniem OPEX, bazującym na stałej, miesięcznej opłacie przez 3, 4 lub 5 lat.

Dowiedz się więcej