TOUGHBOOK Edge — spersonalizowane usługi odzwierciedlające Twoje kompetencje

TOUGHBOOK Edge to nasz program przeznaczony dla wyspecjalizowanych sprzedawców tabletów i urządzeń przenośnych TOUGHBOOK.

Aby pomóc Ci w pełni wykorzystać potencjał tego kwitnącego rynku, zapewniamy dostęp do bogatego programu nagród TOUGHBOOK Edge, z którego możesz korzystać przez nasz internetowy portal, a także do wsparcia naszego zespołu..

Korzyści opracowane z myślą o Twojej firmie

Program TOUGHBOOK Engage dzieli się na trzy poziomy odzwierciedlające stopień kompetencji Twojej firmy zajmującej się urządzeniami przenośnymi i tabletami. Poszczególne poziomy odpowiadają też różnym możliwościom w zakresie wzmacniania Twoich relacji z klientami.

Edge Premier

Jako partner w kategorii Edge Premier — czyli na najwyższym poziomie programu — masz dostęp do szkoleń online, webinariów poświęconych różnym kanałom oraz wielu innych korzyści. Kwalifikujesz się także do uzyskania funduszy marketingowych, które ułatwiają rozwój firmy. Co ważne, partnerzy z kategorii Edge Premier nie tylko mają ekskluzywny dostęp do zweryfikowanych potencjalnych klientów, ale mogą też korzystać z nieocenionego wsparcia przydzielonego inżyniera TOUGHBOOK ds. sprzedaży — dzięki temu zawsze jesteś o krok przed konkurencją.

Pobierz broszurę programu EDGE >>

Edge Certified

Zostań partnerem w kategorii Edge Certified, a wypromujemy Twoją firmę na naszej stronie internetowej, dzięki czemu przez cały rok będą Cię widzieć setki tysięcy potencjalnych nowych klientów. Co więcej, będziesz mieć dostęp do funduszy marketingowych i imiennych zaproszeń na ekskluzywne wydarzenia, dzięki którym zyskasz unikalną wiedzę o naszych planach i projektach rozwoju produktów.

Pobierz broszurę programu EDGE >>

Edge Registered

Jeśli chodzi o partnerów z kategorii Edge Registered, korzyści biznesowe są dostępne już od pierwszego dnia. Szybkie rejestrowanie transakcji oraz dostęp do zasobów sprzedażowych i marketingowych to tylko niektóre korzyści, jakie oferujemy poza szkoleniami online i przedsprzedażowym wsparciem technicznym. Oficjalny certyfikat partnera w zakresie rozwiązań TOUGHBOOK oraz logo sprawią, że Twój status będzie powszechnie widoczny.

Download the Edge brochure >>