TOUGHBOOK Omnia

< Powrót do sekcji ProServices

TOUGHBOOK Omnia

Opracowanie, zintegrowanie i utrzymanie niestandardowych aplikacji używanych na wielu urządzeniach to zadanie wymagające kompleksowego podejścia. Dodatkowym wyzwaniem jest tu konieczność dostosowania aplikacji do różnych systemów operacyjnych, rozmiarów ekranu i wielkości urządzeń.

Oto TOUGHBOOK Omnia: ekonomiczne, kompleksowe rozwiązanie programowe dostosowane do Twoich potrzeb.

Dzięki wykorzystaniu platformy MCL urządzenia TOUGHBOOK Omnia gwarantują trwałość całej Twojej floty urządzeń mobilnych. Twórcy naszych systemów potrafią szybko zaprojektować niestandardowe aplikacje, które można wdrożyć na wielu urządzeniach w Twojej firmie. Zapomnij o technologii opartej na magazynach i o zarządzaniu wieloma platformami — bez względu na to, jak różne są Twoje urządzenia oraz ich wymiary i systemy operacyjne.

TOUGHBOOK Omnia to także krótszy czas opracowania aplikacji na zamówienie — to, co w innych firmach zajmuje kilka miesięcy lub nawet lat, u nas trwa jedynie parę dni czy tygodni. Szybkie opracowanie aplikacji to nie tylko oszczędność czasu. Nasi projektanci systemów są niesamowicie efektywni: szybko, a przy tym zdumiewająco tanio, przygotowują modyfikacje i aktualizacje.

Dzięki temu Twoja mobilna infrastruktura IT jest zawsze zintegrowana i aktualna, a Ty masz do dyspozycji więcej czasu, zasobów finansowych i operacyjnych..

Wykorzystaj pełny potencjał swoich niestandardowych aplikacji dzięki urządzeniom TOUGHBOOK Omnia.

Szybszy i sprawniejszy proces tworzenia aplikacji
Szybsze aktualizacje urządzeń
Większa przejrzystość kosztów
Centralne zarządzanie (przez platformę MCL)
Technologia o gwarantowanej trwałości
Maksymalna produktywność

Dlaczego warto wybrać urządzenia TOUGHBOOK Omnia?

Skomplikowane programy stają się proste

Urządzenia TOUGHBOOK Omnia pozwalają wprowadzić natychmiastowe, zauważalne usprawnienia w zakresie wydajności mobilnej infrastruktury IT.

Nasze zespoły omówią, zaprojektują, wdrożą i obejmą usługą pomocy pełny zestaw urządzeń mobilnych i rozwiązań programowych dostosowanych do Twoich potrzeb. Co więcej, korzystając z platformy MCL, możesz używać także dodatkowych narzędzi, na przykład do zarządzania urządzeniami.

Możesz monitorować użytkowników i systemy z praktycznie dowolnego miejsca oraz bardziej elastycznie wdrażać nowe aktualizacje i modyfikacje aplikacji. Optymalizacja rozwiązań pod kątem przyszłości nie wymaga już dużych nakładów pieniędzy ani czasu — teraz to proste.

Urządzenia Omnia umożliwiają szybkie opracowywanie aplikacji i ich sprawne wdrożenie oraz osiągnięcie maksymalnej produktywności.
Niestandardowe aplikacje można stworzyć od ręki i wdrożyć na urządzeniach o różnych rozmiarach — zarówno z systemem operacyjnym Android, jak i Windows.

Rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.

Urządzenia TOUGHBOOK Omnia możesz wykorzystać w swojej firmie praktycznie do wszystkiego. Dzięki nim zminimalizujesz ludzkie błędy, zwiększysz funkcjonalność urządzeń i przyspieszysz cyfrową transformację swojej firmy.

Zaprojektuj. Zrealizuj. Ciesz się sukcesem.

Korzystając z platformy MCL, możesz skrócić czas opracowania i wdrożenia oprogramowania z kilku miesięcy do kilku dni — co przyspieszy też sukces Twojej firmy. A jeśli zechcesz wdrożyć zmiany, możemy zrobić to bez przeprojektowywania aplikacji.

Aplikacje o gwarantowanej trwałości Opracowane raz. Wdrażane wielokrotnie..

W miarę jak pracownicy stają się bardziej mobilni, a codzienne procesy nabierają cyfrowego charakteru, dział IT odczuwa coraz większą presję. Wdrażanie, aktualizowanie i optymalizowanie nowych rozwiązań cyfrowych wiąże się z koniecznością zadbania o to, by urządzenia przez cały czas były zabezpieczone, funkcjonalne i wydajne.

Platforma MCL to najwyższej klasy środowisko do zarządzania projektowaniem, wdrażaniem i eksploatacją urządzeń mobilnych na zasadzie „oprogramowanie jako usługa”, które powstało specjalnie z myślą o rozwiązaniach mobilnych dla firm.

Projektowanie i testowanie niestandardowych aplikacji jest teraz szybsze niż kiedykolwiek wcześniej — zamiast kilku miesięcy zajmuje kilka tygodni lub nawet dni. Proces trwa znacznie krócej niż w przypadku korzystania z usług tradycyjnych przedsiębiorstw zajmujących się tworzeniem oprogramowania lub opracowywania aplikacji wewnętrznie. Dzięki temu zespół IT ma więcej czasu i może swobodniej zajmować się krytycznymi dla działania firmy projektami, jednocześnie utrzymując optymalną wydajność technologii i usprawniając procesy dotyczące floty urządzeń pod kątem potrzeb użytkowników.

Koniec z oczekiwaniem na aktualizacje. Koniec z opóźnieniami we wdrażaniu aplikacji. Czas na sprawne i wydajne procesy.

Ty cieszysz się większym zyskiem z inwestycji w technologię, a Twoi specjaliści z działu IT zyskują kontrolę, bezpieczeństwo i spokój, których potrzebują, by móc dawać z siebie wszystko.

Chcesz zmaksymalizować wydajność mobilnej infrastruktury IT?

Podaj swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą.

Document
Zapisz się, by dołączyć do społeczności Toughtalk i otrzymywać e-mailem, listownie lub telefonicznie informacje o produktach, usługach i innych kwestiach, które naszym zdaniem mogą Cię zainteresować.


Przesyłając ten formularz, zgadzasz się z naszą polityką prywatności

COMPASS

COMPASS Manager

COMPASS Manager pozwoli Ci przejąć kontrolę nad wszystkimi Twoimi urządzeniami z Androidem. Dzięki szerokiej gamie narzędzi do wdrażania i zdalnego zarządzania urządzeniami możesz konfigurować i wdrażać rozwiązania oraz zarządzać nimi za pomocą jedynie paru kliknięć. Wyzwól pełną produktywność swoich zespołów i odzyskaj czas.

Przeczytaj więcej

COMPASS — pakiet usług i zabezpieczeń na urządzenia z Androidem

COMPASS for Enterprise

Wszystkie urządzenia Panasonic TOUGHBOOK z Androidem mają odznakę „Android Enterprise Recommended” — możesz mieć pewność, że zostały zaprojektowane i wykonane z myślą o Twojej branży. Teraz dzięki pakietowi COMPASS for Enterprise masz dostęp do jeszcze większej liczby narzędzi, które pozwolą Ci zoptymalizować technologię pod kątem Twojej firmy. Konfiguruj i personalizuj profile pracowników oraz zarządzaj nimi, by mieć pewność, że każde urządzenie jest gotowe do użytku w firmie.

Przeczytaj więcej

Aby zawsze być o krok przed niestrudzoną konkurencją, potrzebujesz technologii, która będzie działać tak, jak Ty: profesjonalnie, elastycznie i dynamicznie. Teraz możesz wykorzystać pełne możliwości systemu Android w swojej firmie — umożliwia to rozwiązanie Panasonic COMPASS: pakiet usług i zabezpieczeń na urządzenia z Androidem.

Wdrażanie, zabezpieczanie i optymalizowanie urządzeń oraz zarządzanie nimi jeszcze nigdy nie było tak proste. Oznacza to między innymi bezprzewodowe aktualizacje oprogramowania układowego, spersonalizowane opcje aplikacji, zdalne zarządzanie urządzeniami i zaawansowane zabezpieczenia urządzeń. Korzystaj ze wzmocnionych urządzeń TOUGHBOOK z Androidem z miłą świadomością, że są zawsze gotowe do działania — bez względu na to, kiedy i do czego ich potrzebujesz.

Przeczytaj więcej
COMPASS Custom

Personalizuj urządzenia z Androidem tak jak nigdy wcześniej. Możesz dostosować wszystko, od interfejsu urządzenia po jakość sygnału, moc baterii, zabezpieczenia i ilość miejsca na dane — tak by Twoi pracownicy mogli osiągnąć niezrównaną wydajność. Trzy poziomy personalizacji, jedno niezastąpione w firmie rozwiązanie.

Przeczytaj więcej

ProServices — ochrona

Osiągaj maksymalną produktywność w dowolnym miejscu i czasie bez przeszkód.

Nasze niezrównanie opcje gwarancji, wyjątkowo krótki czas napraw i remontów oraz udowodniona trwałość technologii TOUGHBOOK pozwalają na ograniczenie przestojów i przypadkowych uszkodzeń, aby zapewnić nieprzerwaną pracę firmy.

Dowiedz się więcej

TOUGHBOOK as a Service

Nowoczesna technologia — teraz na każdą kieszeń.

Subskrybcjia *TOUGHBOOK-as-a-Service jest rozwiązaniem OPEX, bazującym na stałej, miesięcznej opłacie przez 3, 4 lub 5 lat.

Dowiedz się więcej

*Panasonic Toughbook is a business division of Panasonic System Communications Company Europe, a division of Panasonic Marketing Europe GmbH

†The Toughtalk Community is your source of all things rugged. As a member, you'll benefit from the latest product launch information, videos, case studies, whitepapers, industry views, quarterly newsletters, press releases, event and webinar invitations and technology updates, all sent directly to you, free of charge!

‡Note: We value the trust you place in us by giving us your contact details and feel strongly about protecting your privacy. Any personal details that you provide us will be handled in accordance with our privacy policy.