• Wiadomości i wydarzenia

Wiadomości i wydarzenia

4/06/2018

Panasonic wprowadził do oferty nową serię skanerów KV-N1058X, która idealnie sprawdzi się w małych i średnich firmach, jak również w dużych przedsiębiorstwach, bankach, instytucjach finansowych, gabinetach lekarskich oraz hotelach.

Seria KV-N1058X zapewnia proste i szybkie skanowanie dokumentów o różnych kształtach i rozmiarach, w tym paszportów, dokumentów tożsamości, kart tłoczonych i długich arkuszy papieru. Wszystko to jest możliwe w jednym zadaniu, bez konieczności skanowania każdego z nich z osobna.

13/04/2018

Panasonic wprowadził na rynek aplikację Mobile Softphone, które umożliwia zarejestrowanie smartfonów pracowników jako firmowych numerów wewnętrznych. Dzięki temu będą oni mogli zarówno w biurach, jak i poza nimi mogą korzystać z połączeń głosowych oraz wideo bez używania swoich prywatnych numerów.

26/10/2017

Panasonic zajął 10 miejsce na liście „Top Regarded Companies” opublikowanej przez magazyn Forbes. Respondenci z 60 krajów na świecie ocenili największe światowe przedsiębiorstwa między innymi pod względem wiarygodności, odpowiedzialności społecznej i jakości oferowanych usług.

„Top Regarded Companies” to pierwszy opracowany przez magazyn Forbes ranking najbardziej cenionych firm. Znalazło się w nim 250 podmiotów wybranych z listy „Global 2000”, czyli największych światowych spółek pod względem sprzedaży, zysków, aktywów i wartości rynkowej.

10/10/2017

Panasonic zaprezentował nową serię skanerów KV-S1037. Ich zaletą jest wszechstronność, możliwość szybkiego skanowania i przede wszystkim niewielkie rozmiary.

Nowa linia KV-S1037 obejmuje dwa modele KV-S1037 i KV-S1037X. Są to wszechstronne skanery, które sprawdzą się zarówno w małych i średnich firmach, korporacjach, bankach, placówkach medycznych oraz hotelach.

Pages