• Wiadomości i wydarzenia

Wiadomości i wydarzenia

23/11/2018

Panasonic zaprezentował nową serię telefonów IP KX-NT600. Urządzenia zaprojektowano z myślą o zapewnieniu pracowników intuicyjnej komunikacji oraz wygody w użytkowaniu.
Nowe modele telefonów IP KX-NT680 oraz KX-NT630 dysponują wyraźnym ekranem LCD wyświetlającym ostre i szczegółowe obrazy, a także łatwe do zrozumienia ikony, które pozwalają natychmiast zapoznać się ze wszystkimi przekazywanymi informacjami.

4/06/2018

Panasonic wprowadził do oferty nową serię skanerów KV-N1058X, która idealnie sprawdzi się w małych i średnich firmach, jak również w dużych przedsiębiorstwach, bankach, instytucjach finansowych, gabinetach lekarskich oraz hotelach.

Seria KV-N1058X zapewnia proste i szybkie skanowanie dokumentów o różnych kształtach i rozmiarach, w tym paszportów, dokumentów tożsamości, kart tłoczonych i długich arkuszy papieru. Wszystko to jest możliwe w jednym zadaniu, bez konieczności skanowania każdego z nich z osobna.

13/04/2018

Panasonic wprowadził na rynek aplikację Mobile Softphone, które umożliwia zarejestrowanie smartfonów pracowników jako firmowych numerów wewnętrznych. Dzięki temu będą oni mogli zarówno w biurach, jak i poza nimi mogą korzystać z połączeń głosowych oraz wideo bez używania swoich prywatnych numerów.