Current language: Polski
  • Korzyści ze stosowania rozwiązań OneNet

Korzyści płynące z wdrożenia technologii OneNet

Linia rozwiązań Unified Communications firmy Panasonic działa na bazie technologii OneNet.

OneNet umożliwia zastosowanie w produktach kompletnych rozwiązań Unified Communications z linii KX-TDE i KX-NCP, a także KX-NCP500X/V New Business Edition, dzięki czemu udostępnia rozwiązania dostosowane do potrzeb wielu różnych firm, niezależnie od ich wielkości czy liczby lokalizacji. Rozwiązania z serii zaawansowanych systemów Unified Communications zostały opracowane tak, aby zapewniać przedsiębiorstwom przewagę konkurencyjną dzięki maksymalizacji potencjału sieci IP.

OneNet to nowe rozwiązanie z portfolio produktów Unified Communications firmy Panasonic, które oferuje wiele zaawansowanych udoskonaleń, w tym między innymi:
 
  • Jeden wspólny zestaw funkcji dostępny we wszystkich platformach komunikacji z tej serii, w tym również w platformach TDE100, 200 i 600, NCP500 i 1000 oraz NCP500X/V.

  • Ponadprzeciętna przejrzystość funkcji w wielu lokalizacjach i dla wielu użytkowników.

  • Ulepszone zarządzanie kolejkami oraz nagrywanie połączeń w centrach obsługi telefonicznej.

  • Opcje ułatwiające znajdowanie telefonów DECT.

  • Automatyczne przekierowywanie połączeń do konkretnego najemcy w wynajmowanych wspólnie pomieszczeniach.

  • Skalowalne rozwiązania, które wspomagają rozwój dzięki większym możliwościom.

  • Zaawansowane aplikacje, takie jak Intuitive Multi-party Conference & collaboration i ulepszenia CTI.

 

Korzyści z zastosowania technologii OneNet

OneNet umożliwia firmom tworzenie wirtualnych zespołów i wydajniejsze udostępnianie zasobów dzięki znacznym ulepszeniom takich funkcji, jak Call Distribution, Centralised Voice-mail, Multi-party conferencing i Mobile integration.

Wszystkie systemy OneNet są przyjazne dla środowiska, a ich zużycie energii zostało ograniczone o 54% w porównaniu z wcześniejszymi liniami produktów.

 

Skalowalne rozwiązania

Wiele funkcji działa bezproblemowo w wielu lokalizacjach i u wielu użytkowników — do 8 systemów PBX w jednej sieci lub do 100 lokalizacji dzięki łączom QSIG.

Pracowników (niezależnie od ich lokalizacji) można przypisywać do jednej grupy, w ramach której są przekierowywane połączenia, lub do jednej grupy ICD.

 

Zaawansowane aplikacje

Jeden prosty interfejs zapewnia użytkownikom intuicyjne nawiązywanie połączeń konferencyjnych oraz udostępnia zaawansowane narzędzia wspomagające współpracę. Użycie technologii OneNet w połączeniu z rozwiązaniem Communications Assistant w wersji 4 umożliwia integrację z popularnymi systemami CRM, takimi jak Microsoft Outlook, i pozwala zwiększyć wydajność procesów.

Grupowe połączenia konferencyjne mogą być konfigurowane przez użytkowników. Uczestnicy łączący się spoza firmy mogą nawiązać połączenie i dołączyć do konferencji bez konieczności manualnego dodania ich do połączenia. Rozwiązanie Communication Assistant w wersji 4 umożliwia konfigurowanie audiokonferencji w wielu sieciach metodą „przeciągnij i upuść”.