• Communication Solutions

Panasonic wprowadza na rynek nowe systemy komunikacji biznesowej KX-NSX

KX-NSX to przystępny cenowo serwer komunikacyjny PBX służący do zarządzania wieloma połączeniami. Serwer pozwala na obsługę od 50 do 2000 użytkowników w 32 różnych lokalizacjach. Umożliwia przy tym kontrolę różnych urządzeń jednocześnie i przekierowywanie połączeń z biura na urządzenia mobilne z wykorzystaniem tego samego numeru.

W skład KX-NSX wchodzą dwa systemy: KX-NSX1000 obsługujący do 1000 użytkowników i KX-NSX2000 umożliwiający obsługę nawet 2000 pracowników. Oba zostały wyposażone w funkcje przełączania między różnymi urządzeniami oraz zarządzania obecnością, obsługują połączenia głosowe, video oraz czat. Ponadto umożliwiają synchronizację z kalendarzem programu Outlook. 

Co ważne, system zapewnia wysoką elastyczność, można go dostosować do określonych wymagań niezależnie od tego, czy ma być używany w małym biurze czy w dużej firmie mającej siedziby w różnych lokalizacjach.

- Zdajemy sobie sprawę, że dzisiejsi pracownicy stają się coraz bardziej mobilni i pracują w różnych miejscach. KX-NSX jest elastycznym systemem, który można dostosować do różnych środowisk pracy. Niezależnie od miejsca i czasu sprosta wszystkim potrzebom i oczekiwaniom użytkowników - wyjaśnia Carlos Osuna, manager ds. marketingu z zakresu rozwiązań komunikacyjnych w firmie Panasonic. - KX-NSX to największy system, jaki dotąd opracowaliśmy. Dzięki niemu nasza technologia serwerów komunikacyjnych sprawdzi się w każdej firmie, bez względu na jej wielkość – dodaje Carlos Osuna.

Więcej informacji na temat profesjonalnych rozwiązań komunikacyjnych Panasonic można znaleźć na stronie: https://business.panasonic.pl/rozwiazania-komunikacyjne/.