• Communication Solutions

Panasonic przedstawia nowy superszybki skaner

Panasonic zaprezentował nowy model skanera KV-S2087 oferujący błyskawiczne skanowanie dokumentów w wielu formatach oraz wydłużony okres eksploatacji. Dzięki szerokiej funkcjonalności urządzenie sprawdzi się zarówno w średnich, jak i dużych firmach.

Kolorowy skaner A4 Panasonic KV-S2087 został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu jak najszerszego zastosowania i jednocześnie konkurencyjnej ceny. Model umożliwia między innymi skanowanie paszportów, dowodów osobistych oraz wielostronicowych dokumentów. W efekcie z powodzeniem może być wykorzystywany w bankach, urzędach, hotelach czy placówkach medycznych.

Najważniejszą cechą nowego modelu jest wysoka prędkość skanowania do 85 stron na minutę lub 170 obrazów na minutę w trybie dwustronnym. Ponadto przy użyciu zaledwie jednego przycisku KV-S2087 pozwala na zeskanowanie do 200 dokumentów w automatycznym podajniku.

Model jest też wyposażony w oprogramowanie do zdalnego sterowania, umożliwiające sprawdzanie statusu skanowania online. Posiada także funkcje pozwalające na automatyczny podgląd i automatyczną powtórkę skanowania. Co więcej, urządzenie dzięki wydłużonemu okresowi eksploatacji rolki pozwala na zeskanowanie do 350 tysięcy arkuszy.

- Zdajemy sobie sprawę, że obecnie przedsiębiorstwa z kluczowych branż muszą dostarczać coraz wyższej jakości usług w coraz krótszym czasie. Właśnie w odpowiedzi na te wyznania powstał nowy skaner KV-S2087 zapewniający przyspieszenie pracy przy utrzymaniu doskonałej jakości – mówi Minoru Ando, Category Manager for Communication Solutions w Panasonic.