• Communication Solutions

Panasonic rozszerza gamę superszybkich skanerów

Panasonic wprowadził do swojej oferty dwa nowe modele płaskich skanerów z serii KV-S70. Zapewniają one bardzo szybkie skanowanie i szereg inteligentnych funkcji, których celem jest zmniejszenie zużycia papieru oraz oszczędność czasu pracowników.

Nowe urządzenia KV-S7077 i KV-S7097 gwarantują szybkie skanowanie dokumentów A3 w bardzo wysokiej jakości. Modele zostały zaprojektowane z myślą o instytucjach finansowych, hotelach, placówkach medycznych oraz kancelariach prawniczych.

Urządzenie S7077 pozwala na skanowanie jedno- i dwustronne z prędkością do 75 str./min, podczas gdy model S7097 oferuje prędkość do 95 str./min, zapewniając jakość na poziomie nawet 300 DPI. Oba skanery korzystają z automatycznego podajnika dokumentów (ADF) o pojemności do 200 arkuszy oraz możliwości skanowania z szyby.

Seria umożliwia automatyczną obsługę dokumentów o różnej gramaturze i w różnych formatach, od wizytówek po A3, co eliminuje konieczność ciągłego konfigurowania marginesów i przekłada się na znaczną oszczędność czasu.

- Każde przedsiębiorstwo dąży do tego, by dostarczać materiały w jak najwyższej jakości w możliwie najkrótszym czasie. Nowa seria superszybkich skanerów KV-S70 została wyposażona w szereg inteligentnych technologii właśnie po to, by maksymalnie zaoszczędzić czas, zmniejszyć zużycie papieru i znacząco poprawić wydajność w miejscu pracy – mówi Carlos Osuna, Marketing Manager w Panasonic Communication Solutions.

Urządzenia oferują szereg funkcji zwiększających produktywność, w tym możliwość uruchomienia do 9 wstępnie zaprogramowanych zadań zaledwie jednym dotknięciem. Funkcje automatycznego ponownego skanowania i automatycznego podglądu umożliwiają natychmiastowe sprawdzanie oraz regulowanie obrazów. Z kolei funkcja pomijania podwójnie pobranych arkuszy pozwala ograniczyć czas marnowany na eliminację błędów. Kolejnym udogodnieniem jest integracja z oprogramowaniem Site Central Manager Suite, które umożliwia zdalne sprawdzanie statusu skanowania online i dzięki temu zmniejsza potrzebę indywidualnego zarządzania i konserwacji. 

Więcej informacji na temat rozwiązań komunikacyjnych Panasonic można znaleźć na stronie: https://business.panasonic.pl/rozwiazania-komunikacyjne/.