• Communication Solutions

Panasonic wprowadza na rynek system PBX nowej generacji

Firma Panasonic ogłosiła premierę systemu KX-NSX, który jest najnowszym uzupełnieniem oferty systemów komunikacji w firmie. U podstaw jego opracowania leży pragnienie zapewnienia firmom elastycznej łączności z klientami w każdym miejscu i z każdego urządzenia.

KX-NSX to serwer komunikacyjny PBX, który zapewnia pełną dowolność połączeń oraz scentralizowane zarządzanie. Jest przeznaczony do obsługi nawet 2000 użytkowników w 32 różnych lokalizacjach. Serwer może obsługiwać jednocześnie wiele urządzeń i płynnie przekierowywać połączenia z biura do urządzenia mobilnego z wykorzystaniem tego samego numeru.

System jest elastyczny i skalowalny. Można go dostosować do różnych rodzajów użytkowania, co doskonale wpisuje się w zaangażowanie firmy Panasonic w dostarczanie rozwiązań komunikacyjnych, które spełniają wiele zadań istotnych dla użytkowników.

„Zdajemy sobie sprawę z tego, że dzisiejsi pracownicy stają się coraz bardziej mobilni i pracują w różnych miejscach”, wyjaśnia Carlos Osuna, manager ds. marketingu z zakresu rozwiązań komunikacyjnych w firmie Panasonic. „KX-NSX jest elastycznym systemem, który można dostosować do różnych okoliczności i środowisk. Sprosta potrzebom i oczekiwaniom użytkowników o każdej porze i w każdym miejscu”.

„KX-NSX to największy system, jaki dotąd opracowaliśmy. Dzięki niemu nasza technologia serwerów komunikacyjnych sprawdzi się w każdej firmie, niezależnie od jej wielkości”.

System jest wyposażony w funkcje przełączania między różnymi urządzeniami oraz zarządzania obecnością i obsługuje połączenia głosowe, video oraz czat. Ponadto umożliwia synchronizację z kalendarzem programu Outlook. 

Więcej informacji o rozwiązaniach komunikacyjnych firmy Panasonic można znaleźć na stronie: https://business.panasonic.pl/rozwiazania-komunikacyjne