• Dokumenty

Nowa seria skanerów od Panasonic

Panasonic wprowadził do oferty nową serię skanerów KV-N1058X, która idealnie sprawdzi się w małych i średnich firmach, jak również w dużych przedsiębiorstwach, bankach, instytucjach finansowych, gabinetach lekarskich oraz hotelach.

Seria KV-N1058X zapewnia proste i szybkie skanowanie dokumentów o różnych kształtach i rozmiarach, w tym paszportów, dokumentów tożsamości, kart tłoczonych i długich arkuszy papieru. Wszystko to jest możliwe w jednym zadaniu, bez konieczności skanowania każdego z nich z osobna.

Urządzenia są wyposażone w funkcje sieciowe, co oznacza, że można połączyć je z siecią każdej firmy za pośrednictwem przeglądarki internetowej i przesyłać skany bezpośrednio na email, serwer FTP, serwer SMB, do programu SharePoint czy do chmury. Jednym transferem można przesłać na serwer poczty elektronicznej do 5 MB zeskanowanych materiałów.

Intuicyjną obsługę skanera ułatwia zintegrowany kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 5 cali. Pozwala regulować ustawienia i zapewnia dostęp do najczęściej używanych opcji skanowania.

- Możliwość szybkiej komunikacji i przesyłania dokumentów jest kluczowym wymaganiem wszystkich współczesnych przedsiębiorstw, dlatego Panasonic zadbał o to, by model KV-N1058X oferował funkcję bezpośredniego skanowania sieciowego, odpowiadając na rosnące oczekiwania firm – mówi Shinta Muya, Panasonic Marketing Manager w Communication Solutions.

KV-N1058X skanuje z szybkością 65 stron na minutę lub 130 obrazów na minutę, co czyni go najszybszym modelem Panasonic w tej klasie. Te same szybkości są możliwe w przypadku jakości 200 i 300 dpi oraz dokumentów monochromatycznych i kolorowych.

Skaner jest wyposażony automatyczny podajnik papieru (ADF) o dużej pojemności, idealny do skanowania dużych partii dokumentów, również dwustronnych. Jednorazowo mieści do 100 arkuszy o gramaturze 80 g/m2.

Dodatkowo model KV-N1058X obsługuje aplikację Image Capture Mobile, która pozwala na przesyłanie dokumentów ze skanera bezpośrednio do smartfonu, tabletu lub na inne urządzenie mobilne.

Więcej informacji na temat rozwiązań komunikacyjnych Panasonic można znaleźć na stronie: https://business.panasonic.pl/rozwiazania-komunikacyjne/.