• Skanery A3

Superszybkie skanery biznesowe A3 od Panasonic

Panasonic zaprezentował dwa superszybkie, wysokonakładowe skanery formatu A3. Nowe modele KV-S8127 i KV-S8147 zostały stworzone z myślą o zwiększeniu wydajności codziennych zadań w dużych organizacjach.

Najnowsze skanery Panasonic zapewniają niezwykle wysoką szybkość skanowania na poziomie 120 str./min dla modelu KV-S8127 i 140 str./min dla KV-S8147. Gwarantują przy tym wysoką jakość skanów dzięki takim funkcjom, jak automatyczny ponowny skan, podgląd i wbudowane przetwarzanie obrazu. Oba modele są wyposażone w oprogramowanie Site Central Manager Suite, które pozwala na centralne zarządzanie wieloma skanerami w jednej sieci.

Modele KV-S8127 i KV-S8147 korzystają z automatycznych podajników dokumentów, które umożliwiają szybkonakładowe skanowanie dwustronne do 750 arkuszy A4 i 500 w formacie A3 w pojedynczym cyklu pracy. Co ważne, pozwalają na szybkie i jednoczesne skanowanie dokumentów o różnych grubościach, rozmiarach i długościach, eliminując potrzebę ręcznej zmiany papieru czy ciągłej regulacji marginesów.

- Wykorzystanie w firmie efektywnych i nowoczesnych urządzeń może zdecydowanie usprawnić codzienną pracę. Dzięki szybkim i niezawodnym skanerom pracownicy mogą oszczędzić sporo czasu, co przekłada się na ich produktywność. Właśnie w tym celu zaprojektowano nowe skanery Panasonic KV-S8127 i KV-S8147 - wyjaśnia Carlos Osuna, Panasonic Marketing Manager for Communication Solutions.

Nowa seria skanerów Panasonic KV-S81 charakteryzuje się wydłużonym okresem eksploatacji rolki – do 600 tys. arkuszy przy codziennym cyklu pracy (do 100 tys. arkuszy). W połączeniu z wysoką jakością elementów konstrukcji i łatwą konserwacją, urządzenia gwarantują trwałość przy wysokiej wydajności skanowania.

Więcej informacji na temat skanerów Panasonic można znaleźć na stronie: https://business.panasonic.pl/rozwiazania-komunikacyjne.