• Communication Solutions

Konferencja firmy Panasonic 2012

Event Date: 
20 February 2012
Przedstawienie najnowszych inteligentnych rozwiązań na Konferencji firmy Panasonic 2012 — do głównych punktów należy omówienie planów dotyczących smartfonów wprowadzanych na rynek europejski, produktów Smart VIERA, LUMIX, domowych urządzeń audio/wideo i nowych produktów oświetleniowych.

Podczas dorocznej konferencji, która w roku 2012 odbędzie się 20 lutego, Panasonic Europe ujawni ofertę produktów elektronicznych dla konsumentów na rok 2012. Wydarzenie będzie mieć miejsce w Hamburgu w Niemczech i łączyć się z obchodami 50 rocznicy działalności firmy Panasonic w Europie. Panasonic przedstawi najnowszą ofertę inteligentnych rozwiązań na rok 2012, począwszy od kompleksowych rozwiązań energetycznych po nowatorskie cyfrowe produkty audio/wideo, w tym telewizory Smart VIERA, smartfony, systemy kina domowego i aparaty cyfrowe i kamery LUMIX.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=fiGWegyVBQ0

Mamy nadzieję, że z przyjemnością obejrzą Państwo skrót najważniejszych wydarzeń z konferencji, poznając nasze inteligentne rozwiązania. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego albumu w serwisie Flickr zawierającego najnowsze zdjęcia z konferencji; http://www.flickr.com/photos/panasonic-europe/

Smartfon ELUGA
Wprowadzenie na rynek europejski

Podczas tego wydarzenia Panasonic ujawni plany związane z wprowadzeniem na rynek nowego modelu smartfona wiosną w całej Europie. W zeszłym roku firma Panasonic ogłosiła, że zamierza rozszerzyć sprzedaż smartfonów na rynki poza Japonią, zaczynając od Europy wiosną 2012 roku w celu osiągnięcia sprzedaży smartfonów za granicą na poziomie 15 milionów urządzeń do roku 2015.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z dyrektorem zarządzającym firmy Panasonic UK Keithem Evansem dotyczącego wprowadzenia na rynek nowych smarfonów ELUGA, który był transmitowany przez program Sky News o 19:39 GMT 20 lutego 2012;

Keith Evans w programie Sky News — łącze
Przeczytaj ogłoszenie prasowe dotyczące wprowadzenia do sprzedaży produktów ELUGA — łącze
Więcej informacji na temat nowego smartfona firmy Panasonic  — łącze
 

Telewizory Smart VIERA

Firma Panasonic przedstawi ofertę na rok 2012 telewizorów plazmowych i LED LCD Smart VIERA, zapewniających najwyższy komfort użytkowania telewizorów nowej generacji. Opracowane z uwzględnieniem pięciu filarów jakości obrazu, pracy w sieci, łatwej obsługi, wzornictwa i ekologii telewizory Smart VIERA firmy Panasonic umożliwiają użytkownikom łatwe oglądanie, przeglądanie internetu, prowadzenie rozmów przy użyciu wiadomości błyskawicznych i udostępnianie zawartości. Wszystkie technologie umieszczono w stylowych i ekologicznych obudowach wykonanych z najwyższej jakości materiałów.

Wrażenia z korzystania z intuicyjnych i porywających telewizorów nowej generacji Smart VIERA można poznać w ramach rozszerzonej oferty urządzeń LED LCD ogłoszonej w dniu dzisiejszym obejmującej największy telewizor LED w historii firmy Panasonic — model o przekątnej 55 cali z serii WT50. Jest on również dostępny w większości serii w ofercie telewizorów plazmowych firmy Panasonic na rok 2012, która obejmuje sztandarowy model VT50 zapewniający doskonałą jakość obrazu w trybie Full HD 2D i 3D.

Odkryj telewizory Smart na rok 2012 — łącze

Aparaty cyfrowe LUMIX

Zaprezentowana zostanie pełna oferta aparatów LUMIX firmy Panasonic obejmująca nową linię kompaktowych aparatów fotograficznych oraz popularne aparaty systemowe LUMIX G. Do najważniejszych wydarzeń dotyczących aparatów kompaktowych należy niedawne ogłoszenie aparatów LUMIX FT20 i LUMIX TZ30, jak do tej pory najbardziej zaawansowanych hybrydowych, kompaktowych aparatów fotograficznych z funkcją wideo firmy Panasonic. Ponadto nowa stylowa seria zoom SZ zapewnia styl i kompaktowe wymiary, oferując 10-krotny zoom optyczny i nagrywanie wideo w jakości Full HD.

Zobacz ofertę aparatów cyfrowych Lumix na rok 2012 — łącze
Odkryj nowy aparat podróżny z superzoomem Lumix TZ30 — łącze

Kamery

Panasonic zaprezentuje nową serię ośmiu modeli kamer HD wyposażonych w szereg usprawnień wydajności i nowych funkcji. Sztandarowe modele w tej serii — HC-X900 i X800 — zapewniają najwyższą do tej pory jakość obrazu rejestrowanego przez kamerę firmy Panasonic dzięki połączeniu matrycy 3MOS System Pro, obiektywu Leica Dicomar z powłoką w technologii nanocząsteczkowej oraz procesora Crystal Engine Pro II.

Ponadto w nowym modelu HC-V700 zastosowano najnowszą matrycę o wysokiej czułości firmy Panasonic pozwalającą uzyskać doskonałą jakość obrazu. Ustawienie szerokokątne 28 mm, inteligentny 46-krotny zoom i obsługa filmowania 3D.

Zobacz ofertę kamer firmy Panasonic na rok 2012 — łącze

Domowe urządzenia audio/wideo

W dniu dzisiejszym ogłoszono szereg nowych, innowacyjnych domowych produktów audio/wideo, w tym nową serię odtwarzaczy płyt Blu-ray Smart Network Full HD 3D, takich jak sztandarowy model DMP-BDT500, systemów kina domowego z odtwarzaczem płyt Blu-ray FULL HD 3D, kompaktowych systemów stereo i koncepcji systemów stereo.

 Zobacz ofertę produktów do domowej rozrywki — łącze

Inteligentne rozwiązania energetyczne

Podczas tegorocznego wydarzenia Panasonic potwierdzi swoje zaangażowanie i dążenie, by stać się liderem innowacji ekologicznych w branży urządzeń elektronicznych do roku 2018 dzięki kompleksowym rozwiązaniom energetycznym. Firma Panasonic ogłosiła rozpoczęcie sprzedaży produktów oświetleniowych LED konsumentom na terenie całej Europy od kwietnia, a nowa żarówka LED E27, żarówka świecowa LED E14 i nagradzana żarówka Nostalgic Clear LED zostanie zaprezentowana podczas konferencji firmy Panasonic.

Panasonic przedstawi również inne technologie z oferty kompleksowych, inteligentnych rozwiązań energetycznych, w tym panele słoneczne HIT oraz energooszczędną serię pomp ciepła. Konferencja firmy Panasonic 2012 zdjęcia