Intuicyjna komunikacja z nowymi telefonami IP od Panasonic

Panasonic zaprezentował nową serię telefonów IP KX-NT600. Urządzenia zaprojektowano z myślą o zapewnieniu pracowników intuicyjnej komunikacji oraz wygody w użytkowaniu.
Nowe modele telefonów IP KX-NT680 oraz KX-NT630 dysponują wyraźnym ekranem LCD wyświetlającym ostre i szczegółowe obrazy, a także łatwe do zrozumienia ikony, które pozwalają natychmiast zapoznać się ze wszystkimi przekazywanymi informacjami.

Telefon KX-NT680 jest wyposażony w system audio HD oraz kolorowy wyświetlacz LCD, który umożliwia szybkie odczytywanie informacji. Interfejs urządzenia pozwala na zarejestrowanie do 48 ustawień przycisków funkcyjnych na różnych ekranach (12 przycisków x 4 strony) z możliwością etykietowania. Na ekran można także zaimportować pliki z obrazem, by telefony we wszystkich biurach wyświetlały markę firmy.

 

Z kolei model KX-NT630 oferuje możliwość zarejestrowania do 24 elastycznych przycisków funkcyjnych (6 przycisków x 4 strony), które ułatwiają obsługę często używanych numerów oraz przyspieszają komunikację.mport an image file to display on the LCD. This allows corporate branding or information to be easily displayed throughout the organisation.

Konfiguracja telefonów jest prosta za sprawą scentralizowanego systemu zarządzania, który jest wbudowany w wewnętrzną infrastrukturę sieci IP. Wszystkie ustawienia mogą być przesyłane za pośrednictwem sieci i regulowane zdalnie, co ułatwia aktualizację systemu, nawiązywanie połączeń peer-to-peer, a także zapewnia elastyczność portów VLAN i IP. Ponadto model KX-NT680 oferuje opcję połączenia Bluetooth.

B

ezpieczeństwo sieci biznesowej jest zapewnione dzięki obsłudze protokołu SRTP (Secure Real-Time Transport Protocol), który szyfruje pakiety i tworzy bezpieczne kanały komunikacyjne, zmniejszając ryzyko ataków.

- W przypadku systemów IP łatwość komunikacji jest kluczowa. Użytkownik powinien być spokojny, że technologia, z której korzysta po prostu działa i może skoncentrować się na rozmowie, a nie na nawiązywaniu połączenia. Jesteśmy przekonani, że nasze nowe telefony IP, dzięki ulepszonej łączności, prostej nawigacji i intuicyjnemu ekranowi LCD są elastycznym i łatwym w zarządzaniu rozwiązaniem dla wszystkich - mówi Piotr Kozłowicz, Presales w Panasonic.