• KX-HDV230

    Telefon biurkowy IP Standard HD

KX-HDV230
Telefon biurkowy IP Standard HD

Jakość głosu HD i duży, czytelny wyświetlacz LCD z podświetleniem

  • Połączenie nawet z sześcioma liniami, dwa gigabitowe porty Ethernet i PoE
  • QoS [warstwa 3 ToS DSCP/802.1p/dodawanie znaczników Q (VLAN) CNG, VAD, PLC, AEC]
  • Dźwięk HD SONIC z technologią dźwięku szerokopasmowego, pełnym dupleksem, akustycznym pełnym dupleksem i tłumieniem pogłosu
  • Korygowanie utraty pakietów za pomocą sprzętu i oprogramowania
  • Zmaksymalizowana jakość głosu i wydajność komunikacji szerokopasmowej
  • Duży i łatwy do odczytania wyświetlacz LCD z podświetleniem
  • Dwanaście przycisków funkcyjnych z możliwością etykietowania i nawet 224 przyciski po zainstalowaniu opcjonalnego modułu rozszerzeń HDV20

Nowa innowacyjna seria telefonów biurkowych SIP KX-HDV to wyjątkowa uniwersalność i wygoda użytkowania w rozsądnej cenie. Najlepsza na świecie seria telefonów oferuje wszystko, czego potrzeba firmie — możliwość łączenia się z wieloma liniami, krystalicznie czystą jakość dźwięku HD, czytelne ekrany LCD i obsługę komunikacji Broadsoft, zapewnia też wysoką jakość komunikacji, niezawodność i długoterminową redukcję kosztów.

12 przycisków funkcyjnych i możliwość zwiększenia ich liczby

Na ekranie można stale wyświetlać 12 przycisków funkcyjnych i zapisywać do 24 numerów. Istnieje możliwość zainstalowania opcjonalnego modułu rozszerzeń HDV20, który zwiększy liczbę dostępnych przycisków do 224.

Jakość głosu HD

Telefon jest wyposażony w funkcje HD SONIC maksymalizujące wydajność komunikacji szerokopasmowej i gwarantujące krystalicznie czysty dźwięk, w tym pełny dupleks, tłumienie pogłosu oraz korygowanie utraty pakietów.

Duży i łatwy do odczytania wyświetlacz LCD z podświetleniem

Główny wyświetlacz LCD o przekątnej 2,3 cala oraz 5-calowy etykietowany wyświetlacz LCD z podświetleniem ułatwiają odczytywanie tekstu i jego szybką obsługę, zwiększając szybkość i precyzję codziennej komunikacji.