Current language: Polski

Systemy łączności

Oferujemy szeroką gamę systemów komunikacyjnych i telefonicznych PBX dla wielu zastosowań biznesowych i biurowych. Od prostych systemów analogowych, po zaawansowane sieciowe platformy komunikacyjne oparte na protokole IP, zdolne do obsługi wielu lokalizacji, zarówno lokalnych jak i globalnych.

Systemy telefoniczne SIP

Nasze urządzenia SIP-phone są elastyczne, łatwe do wdrożenia i kompatybilne z większością wiodących dostawców technologii soft-switch. Zapewnia to nie tylko skuteczną komunikację z pracownikami i klientami, ale także pomaga w utrzymaniu kosztów na niskim poziomie.

Skanery dokumentów

Gama biurkowych, wielkoformatowych, automatycznie podawanych lub płaskich skanerów dokumentów o wysokiej rozdzielczości została zaprojektowana tak, aby nie tylko zapewnić swobodę zwiększania wydajności przy jednoczesnym zmniejszeniu ilości zużywanego papieru, ale także skrócić czas poświęcany na skanowanie dokumentów.

Serwis i pliki do pobrania

Niezależnie od tego, czy korzystasz z możliwości naszych szybkich, wysokiej jakości i rozdzielczości skanerów sieciowych i urządzeń biurkowych, czy też z doskonałej jakości dźwięku i łatwej konfiguracji naszych zaawansowanych biznesowych systemów telefonicznych lub telefonów SIP, wszystkie nasze technologie są wspierane przez fachowy serwis.

Studia przypadków

W Panasonic wierzymy, że danie naszym obecnym klientom swobody wyrażania swoich doświadczeń związanych z użytkowaniem naszych technologii jest najlepszym sposobem na opowiedzenie naszej historii. Aby dowiedzieć się, w jaki sposób daliśmy naszym klientom swobodę robienia tego, co chcą podczas korzystania z naszych produktów, możesz przeczytać prawdziwe raporty od aktywnych użytkowników naszych technologii.

Dowiedz się, gdzie możesz kupić kamery Panasonic do zastosowań profesjonalnych.