• GP-UH532

Kamera Panasonic 3MOS 4K Ultra HD

Mikrokamera 4K Ultra HD o bardzo wysokiej rozdzielczości do 1600 linii TV

  • Najmniejsza głowica 4K o wielkości 1/3 cala
  • Jednoczesne dwukanałowe przesyłanie sygnału wyjściowego w rozdzielczości 4K/2K
  • Różne wyjścia HDMI i SDI
  • Do 6 profili osobistych przechowywanych w pamięci USB
  • Zgodność z normami dotyczącymi medycznego sprzętu elektrycznego IEC60601*
  • Opcje poprawiania kolorów
  • Łatwe wdrożenie w wielu zastosowaniach
  • Nowy układ przyjazny dla użytkownika

Budowa systemu GP-UH532

Kompaktowa głowica 4K Ultra HD o rozdzielczości do 1600 linii TV jest najmniejszą tego typu jednostką na rynku. Głowica GP-UH532 o wielkości 1/3 cala zapewnia wysoką czułość i umożliwia łatwe wdrożenie w wielu zastosowaniach dzięki długościom kabla kamery wynoszącym 3 m, 6.6 m (Dostępny od grudnia) i 15m.

Mikrokamera 4K oferuje interfejs użytkownika zaprojektowany pod kątem łatwiejszego sterowania systemem przy użyciu pokrętła lub menu obsługi. Ponadto w pamięci USB można przechowywać 6 lub więcej profili osobistych. Te konfiguracje można łatwo zmienić, aby odpowiadały różnym zastosowaniom.

System jest zgodny z normami dotyczącymi medycznego sprzętu elektrycznego IEC60601* i może być używany w wielu procedurach z wieloma urządzeniami medycznymi. Powłoka na części przedniej, górnej oraz z lewej i prawej strony zapewnia ochronę antybakteryjną w zastosowaniach medycznych i mikroskopowych.

Ponadto różne wyjścia wideo, takie jak HDMI czy SDI, umożliwiają bezproblemowe podłączenie systemu mikrokamery 4K do innych urządzeń.

Technologia kamery GP-UH532

Wysoka rozdzielczość mikrokamery 4K GP-UH532 obejmuje do 1600 linii TV. Pozwala to uzyskać bardziej wyraźny i szczegółowy obraz. Dzięki temu obszary i obiekty, które wcześniej były trudne do zauważenia, teraz stają się dobrze widoczne i ostre.

Mikrokamera 4K GP-UH532 zapewnia jednoczesne dwukanałowe przesyłanie sygnału wyjściowego w jakości 4K/2K, co umożliwia stosowanie systemu 2K bez użycia konwertera zmniejszającego rozdzielczość. Mikrokamerę 4K GP-UH532 można podłączyć do wielu systemów. System mikrokamery 4K może być na przykład początkowo używany do prezentacji dwuwymiarowych, jednak rozbudowanie go o obsługę technologii 3D pozwala uzyskać zupełnie nowe możliwości. Funkcja jednoczesnego przesyłania sygnału wyjściowego stanowi wydajne rozwiązanie w wielu zastosowaniach.

Funkcje kamery GP-UH532

System mikrokamery 4K jest wyposażony w funkcję poprawiania kolorów, którą można włączyć lub wyłączyć w razie potrzeby. Dodatkowo funkcja wykrywania dymu poprawia widoczność wybranych obszarów obrazu. Tę funkcję mikrokamery 4K GP-UH532 również można łatwo włączyć lub wyłączyć.

 

*Norma dotycząca sprzętu medycznego IEC60601-1 / IEC60601-1-2