• Technologia VARICAM

Technologia VARICAM

 

Seria P2 VARICAM — rewolucjonizuje proces produkcji kinowej

Siła ekspresji porównywalna z kamerami filmowymi i najwyższa jakość obrazu kamery „VARICAM” firmy Panasonic, cieszącej się uznaną renomą w przemyśle filmowym, są teraz dostępne w zaawansowanej technologii P2HD. Poza jakością obrazu i siłą wyrazu, które wyznaczają nowe standardy światowe, seria oferuje teraz beztaśmowy system rejestracji oparty na plikach, co oznacza zrewolucjonizowany przepływ pracy i mniejsze koszty. Przedstawiamy dwa modele kamer P2 VARICAM: AJ-HPX3700, oferującą rozdzielczość full-pixel i wyjście RGB4:4:4/10bit LOG; i AJ-HPX2700, oferującą zmienną szybkość klatek w zakresie 1-60 kl./s.

Korzyści dla ekologii — wykorzystanie technologii półprzewodnikowej przyczynia się do ochrony przyrody

Technologia P2HD jest przyjazna dla środowiska, ponieważ karty P2 nadają się do ponownego użytku, a liczba ruchomych części została zredukowana. Odporny na zużycie i zakłócenia typu drop-out system nagrywania nie wymaga taśm, wykorzystywanych przez tradycyjne systemy VCR. System kart pamięci pozwala na zmniejszenie ilości odpadów generowanych podczas wymiany głowic, mechanizmów napędu taśmy itd.

Program 5-letniej gwarancji

Klienci, którzy zarejestrują się na stronie internetowej otrzymają rozszerzoną gwarancję na naprawy ważną aż do trzech lat.

Dotyczy modeli: AJ-HPX3700/AJ-HPX2700 •Niektóre naprawy (takie jak wymiana matrycy CCD) nie podlegają tej gwarancji. •Maksymalny darmowy okres gwarancji może ulec zmianie w zależności od okresu użytkowania produktu.