• Panasonic Broadcast & ProAV - The freedom to tell the story

Dlaczego warto wybrać profesjonalne rozwiązania audiowizualne i emisyjne firmy Panasonic?

Panasonic jest czołowym dostawcą profesjonalnych rozwiązań audiowizualnych i emisyjnych. Naszą innowacyjność w sektorze ilustruje fakt, że seria Panasonic P2HD odegrała zasadniczą rolę w przejściu na przepływy pracy oparte na plikach w branżach emisji i produkcji wideo. Czołowi nadawcy europejscy już przeszli na serię P2, którą wprowadzono w 2005 r., a specjaliści z branży cenią wyjątkową niezawodność, szybkość oraz możliwości ponownego zapisu naszych rozwiązań.

W odpowiedzi na rosnące potrzeby w dziedzinie produkcji obrazu 3D firma Panasonic oferuje rozwiązanie do produkcji wysokiej jakości materiałów 3D oparte na naszej wiedzy specjalistycznej związanej ze wszystkimi aspektami technologii wizyjnej. Nasze zintegrowane dwuobiektywowe kamery 3D łączą w sobie doskonałą elastyczność, przenośność i łatwość obsługi oraz eliminują wiele czasochłonnych procesów typowych dla produkcji z zastosowaniem konwencjonalnej kamery na stelażu.

Nasza seria kamer AVCCAM nowej generacji oferuje niespotykane zalety w porównaniu z taśmowymi systemami MPEG-2 HDV: półprzewodnikowe karty SD, szybki i praktyczny przepływ pracy IT i niezwykła niezawodność bez dodatkowego sprzętu.

W naszej ofercie sprzętu profesjonalnego znajdziesz prawdziwie kompleksowe rozwiązania do emisji. Obejmują one kamery studyjne HD, rozkładane systemy kamerowe, miksery wizyjne, rejestratory HD, monitory HD/SD i energooszczędne monitory LCD zapewniające najwyższą jakość obrazu.