• Prasa

Informacje prasowe dotyczące systemów kamer profesjonalnych

9/09/2019

 

Panasonic iBrainstorm, wiodący producent grafik 3D czasu rzeczywistego, systemów rozszerzonej rzeczywistości i wirtualnego studia, przedstawią podczas IBC zaawansowane grafiki AR dla nadawców. Pokaz rozwiązania, który będzie można oglądać na stoisku Panasonic (hala 11-stoisko C45), wykorzystuje InfinitySet, zaawansowany system Virtual Set i AR firmy Brainstorm w połączeniu z kamerą Panasonic AW-UE150.

27/08/2019

Firmy Panasonic i Zero Density przedstawiły dziś ekonomiczne i fotorealistyczne rozwiązanie do produkcji wirtualnych scenografii na potrzeby małych i średnich stacji telewizyjnych i dostawców treści. Połączenie Reality Engine, oprogramowania firmy Zero Density i kamery PTZ 4K Panasonic AW-UE150 stanowi wydajne, wysokiej jakości i niedrogie rozwiązanie, zapewniające dostęp do aplikacji do tworzenia wirtualnego studia.

21/11/2018

Panasonic zaprezentował nowy system wielokamerowy ROI (obszar zainteresowania), który pozwala z jednej kamery 8K wyodrębnić do czterech kadrów HD. 

System dostępny będzie na rynku latem 2019 roku. Ma on poprawić efektywność oraz zmniejszyć koszty produkcji wideo, umożliwiając wyodrębnienie czterech osobnych ujęć z jednego obrazu 8K.