Zdalne systemy kamer PTZ

NEW - PTZ Virtual Demo Room

Najpopularniejsza na świecie linia zdalnych kamer PTZ

Od momentu wprowadzenia na rynek w 2009 roku ta gama kamer Panasonic z funkcją PTZ (pan tilt zoom) jest kamerami zdalnymi dla światowych nadawców, streamerów wideo z konferencji i wydarzeń na żywo oraz nauczycieli nauki zdalnej. Zaprojektowany z myślą o jakości obrazu, szybkości wdrożenia, niezawodności i kompatybilności w standardach branżowych.

 • Profesjonalna optyka PTZ
 • Pojedynczy do zasilania, sterowania, wideo i audio
 • Płynna i cicha praca
 • Elastyczne opcje instalacji kamery
 • Dostęp IP i kontrola
 • Praca sieciowa z wieloma kamerami dla maksymalnie 200 kamer
 • Opcjonalne oprogramowanie do automatycznego śledzenia prezentera przez IP
 • Profesjonalne wyjścia wideo i łączność
 • Integracja standardów branżowych
 • Opcje zewnętrzne o stopniu ochrony IP64
 • Globalna pomoc techniczna firmy Panasonic

MODELE PTZ UHD

Pokryj całą scenę jakością obrazu 4K, wysoką czułością i potężnym zoomem - i za pomocą jednego do zasilania, sterowania, wideo i audio.
Zdalna produkcja jest łatwa dzięki naszej profesjonalnej ofercie i ekosystemowi, w tym oprogramowaniu do pobrania za darmo.

Zdalne kamery PTZ 4K firmy Panasonic
Panasonic AW-UE150 UHD zdalne kamery PTZ

AW-UE150

Pierwsza kamera PTZ 4K 50p z 1-calowym czujnikiem MOS i szerokim kątem widzenia 75°, 20-krotnym zoomem optycznym, wszechstronnymi wyjściami 4K, w tym 12G i światłowodowymi, obsługą protokołów FreeD i SRT

Panasonic AW-UE100 UHD zdalne kamery PTZ

AW-UE100

Kamera PTZ 4K 50p z czujnikiem MOS typu 1/2,5 i szerokim kątem widzenia 74,1°, 24-krotnym zoomem optycznym, nowym silnikiem napędu bezpośredniego i kompensacją rolki oraz obsługuje najnowsze protokoły transmisji IP, w tym NDI o wysokiej przepustowości, wysokowydajne NDI| HX i SRT

Panasonic AW-UE80 UHD zdalne kamery PTZ

AW-UE80

Kamera PTZ 4K 50p z czujnikiem MOS 4K typu 1/2,5 i szerokim kątem widzenia 74,1°, 24-krotnym zoomem optycznym, nowym silnikiem napędu bezpośredniego, protokołem FreeD do zastosowań AR/VR; oraz najnowsze protokoły transmisji IP, w tym NDI, NDI| HX wersja 2 i SRT.

 

Panasonic AW-UE70 UHD zdalne kamery PTZ

AW-UE70

Kamera PTZ 4K 25p z przetwornikiem MOS typu 1/2.3, doskonałym obrazem 4K przez HDMI, USB i LAN oraz wideo HD przez 3G-SDI (do 1080/50p), optycznym zoomem 20x i Genlock

Panasonic AW-UE50 UHD zdalne kamery PTZ

AW-UE50

Kamera PTZ 4K 25p z czujnikiem MOS 4K typu 1/2,5 i szerokim kątem widzenia 74,1°, 24-krotnym zoomem optycznym, nowym układem silnika z napędem bezpośrednim; wszechstronne wyjścia, w tym 3G-SDI, HDMI, USB i IP; oraz wsparcie dla SRT, NDI| HX w wersji 2 i RTMP/RTMPS.

Panasonic AW-UE40 UHD zdalne kamery PTZ

AW-UE40

Kamera PTZ 4K 25p z czujnikiem MOS 4K typu 1/2,5 i szerokim kątem widzenia 74,1°, 24-krotnym zoomem optycznym, nowym układem silnika z napędem bezpośrednim; wszechstronne wyjścia, w tym HDMI, USB i IP; oraz wsparcie dla SRT, NDI| HX w wersji 2 i RTMP/RTMPS.

Panasonic AW-UN70 UHD zdalne kamery PTZ

AW-UN70

Kamera PTZ 4K 25p z przetwornikiem MOS typu 1/2.3, doskonałym obrazem 4K przez HDMI, USB i LAN oraz wideo HD przez 3G-SDI (do 1080/50p), optycznym zoomem 20x i Genlock

Panasonic AW-UE20 UHD zdalne kamery PTZ

AW-UE20

Kamera PTZ 4K z przetwornikiem MOS 4K typu 1/2,8 i szerokim kątem widzenia 71°, 12-krotnym zoomem optycznym; wszechstronne wyjścia, w tym 3G-SDI, HDMI, USB i IP - wszystko w nowo zaprojektowanej kompaktowej obudowie dla łatwej obsługi i instalacji.

Panasonic AW-UE4 UHD zdalne kamery PTZ

AW-UE4

Ultraszerokokątna elektroniczna kamera PTZ 4K z czujnikiem MOS typu 1/2,5 i szerokim kątem widzenia 111° oraz obsługuje wyjście wideo do 4K/30P

MODELE PTZ FULL HD

Nasza najlepsza w swojej klasie rodzina nagradzanych profesjonalnych kamer PTZ ma obszerny zestaw funkcji dostosowany do różnych potrzeb aplikacji, oferując jedno rozwiązanie kablowe do zasilania, sterowania, wideo i audio.

Zdalne kamery PTZ Full HD firmy Panasonic służące do rejestrowania wysokiej jakości obrazu w budynku kościoła.
Panasonic AW-HE145 UHD zdalne kamery PTZ

AW-HE145

Kamera zintegrowana HD AW-HE145 zapewnia wysoką czułość F9/2000lx z zamontowanym czujnikiem MOS typu 1.0.

Panasonic AW-HE40H UHD zdalne kamery PTZ

AW-HE40H

Kamera PTZ Full HD z przetwornikiem MOS typu 1/2,3, wszechstronnymi wyjściami, w tym HDMI, LAN i USB, 30-krotnym zoomem optycznym z 10-krotnym inteligentnym zoomem i trybem High Dynamic Range (HDR)

Panasonic AW-HE42 UHD zdalne kamery PTZ

AW-HE42

Kamera PTZ Full HD z przetwornikiem MOS typu 1/2,3, wszechstronnymi wyjściami, w tym 3G-SDI, HDMI i LAN, 20-krotnym zoomem optycznym z 10-krotnym inteligentnym zoomem i blokadą genlocka

Panasonic AW-HE38 UHD zdalne kamery PTZ

AW-HE38

Kamera PTZ Full HD z przetwornikiem MOS typu 1/2,3, wszechstronnymi wyjściami, w tym HDMI, LAN i USB, 22-krotnym zoomem optycznym z 10-krotnym inteligentnym zoomem i trybem High Dynamic Range (HDR)

Panasonic AW-HN38 UHD zdalne kamery PTZ

AW-HN38

Kamera PTZ Full HD z przetwornikiem MOS typu 1/2,3, NDI| Obsługa HX, wszechstronne wyjścia, w tym HDMI, LAN i USB, optyczny zoom 22x z 10-krotnym inteligentnym zoomem i tryb High Dynamic Range (HDR)

Panasonic AW-HE20 UHD zdalne kamery PTZ

AW-HE20

Kamera PTZ Full HD z przetwornikiem MOS 4K typu 1/2,8 i szerokim kątem widzenia 71°, 12-krotnym zoomem optycznym; wszechstronne wyjścia, w tym 3G-SDI, HDMI, USB i IP – wszystko w nowo zaprojektowanej kompaktowej obudowie dla łatwej obsługi i instalacji

 

Panasonic AW-HE40S UHD zdalne kamery PTZ

AW-HE40S

Kamera PTZ Full HD z przetwornikiem MOS typu 1/2,3, wszechstronnymi wyjściami, w tym SDI, LAN i USB, 30-krotnym zoomem optycznym z 10-krotnym inteligentnym zoomem i trybem High Dynamic Range (HDR)

 

Panasonic AW-HN40H UHD zdalne kamery PTZ

AW-HN40H

Kamera PTZ Full HD z przetwornikiem MOS typu 1/2,3, NDI| Obsługa HX, wszechstronne wyjścia, w tym HDMI, LAN i USB, optyczny zoom 30x z 10-krotnym inteligentnym zoomem i tryb High Dynamic Range (HDR)

Panasonic AW-HR140 UHD zdalne kamery PTZ

AW-HR140

Wytrzymała zewnętrzna kamera PTZ Full HD z czujnikiem 3MOS typu 1/2,86, redukcją zamglenia, trybem nocnym, ochroną IP65, farbą odporną na sól, wycieraczkami obiektywu, grzałką i odszraniaczem

PANELE STEROWANIA, CCU I KONWERTER

Każdy model z naszej profesjonalnej gamy kamer PTZ może być sterowany za pomocą naszych wielofunkcyjnych, wysokowydajnych zdalnych sterowników kamer.

Panasonic AW-RP150 UHD zdalne kamery PTZ

AW-RP150

Kontroler kamery dla maksymalnie 200 zdalnych kamer sieciowych, wyposażony w 7-typowy ekran dotykowy do intuicyjnego sterowania kamerą, wejście SDI do monitorowania i przycinania oraz obsługę PoE+

Panasonic AW-RP60 UHD zdalne kamery PTZ

AW-RP60

Kompaktowy kontroler kamery dla maksymalnie 200 zdalnych kamer sieciowych, wyposażony w wyświetlacz LCD typu 3,5 do intuicyjnego sterowania kamerą oraz obsługę PoE+

Panasonic AW-RM50AG UHD zdalne kamery PTZ

AW-RM50AG

Bezprzewodowy pilot na podczerwień do sterowania maksymalnie 4 kamerami PTZ Panasonic

Panasonic AW-IF400 UHD zdalne kamery PTZ

AW-IF400

Konwerter protokołów dla zdalnych systemów kamer

Panasonic AK-HRP1015 UHD zdalne kamery PTZ

AK-HRP1015

Panel zdalnego sterowania typu 1/5 w stelażu

Panasonic AK-HRP250 UHD zdalne kamery PTZ

AK-HRP250

Kompaktowy panel operacyjny ze sterowaniem IP i obsługą PoE

Oprogramowania

Firma Panasonic opracowała szereg programów — zarówno płatnych opcjonalnych aktualizacji, jak i bezpłatnych narzędzi — które zwiększają wykorzystanie naszych kamer PTZ do różnych zastosowań. Są one regularnie aktualizowane za pośrednictwem bezpłatnych aktualizacji oprogramowania układowego.

AW-SF100

Oprogramowanie do automatycznego śledzenia na PC z wykrywaniem ruchu i rozpoznawaniem twarzy. Dostępna bezpłatna 90-dniowa wersja próbna.

AW-SF100

 

AW-SF200

Oprogramowanie do automatycznego śledzenia serwerów z wykrywaniem ruchu i rozpoznawaniem twarzy. Dostępna bezpłatna 90-dniowa wersja próbna.

AW-SF200

 

AW-SF300

Opcjonalna płatna aktualizacja oprogramowania PTZ Control Center, która umożliwia wykonywanie zaprogramowanych ruchów kamery w intuicyjnym graficznym interfejsie użytkownika (GUI).

AW-SF300

 

Głosowe sterowanie kamerą PTZ

Zautomatyzowane rozwiązanie do śledzenia kamer do płynnego przesuwania kamery w celu przełączania ostrości między różnymi głośnikami we współpracy z Sennheiser, Crestron & Systemhaus Pauly.

Głosowe sterowanie kamerą PTZ

Bezpłatne oprogramowanie do grupowania i sterowania liczbą kamer PTZ ze scentralizowanego punktu.

Centrum sterowania PTZ

Bezpłatne oprogramowanie do grupowania i sterowania liczbą kamer PTZ ze scentralizowanego punktu.

| sterownika USB Bezpłatna aplikacja, która konwertuje do pięciu kamer PTZ Panasonic w sieci, aby stać się kamerą USB

Sterownik PTZ Virtual USB

| sterownika USB Bezpłatna aplikacja, która konwertuje do pięciu kamer PTZ Panasonic w sieci, aby stać się kamerami USB

| sterownika USB Bezpłatna aplikacja, która konwertuje do pięciu kamer PTZ Panasonic w sieci, aby stać się kamerą USB

(Wygraj) Łatwe oprogramowanie do konfiguracji IP

(Wygraj) Łatwa | oprogramowania do konfiguracji IP Bezpłatne narzędzie do konfiguracji kamer PTZ do konfigurowania adresów IP wszystkich kamer PTZ Panasonic w sieci oraz sprawdzania dostępności aktualizacji oprogramowania układowego

SPECJALISTYCZNE ROZWIĄZANIA

Rozumiemy to, jeśli chodzi o zwiększenie wartości produkcyjnej treści. Nasze specjalistyczne rozwiązania są przeznaczone dla operatorów, którzy zawsze chcą przesuwać granice o wiele bardziej.

Zdalne kamery PTZ Panasonic używane do transmisji studyjnych na żywo.
Panasonic AK-UB300 UHD zdalne kamery PTZ

AK-UB300

Kamera pudełkowa 4K z funkcją obiektywu typu 2/3, kontrolą IP, wysoką czułością, niskim poziomem szumów (S/N 60dB) i funkcją kadrowania HD

Panasonic Robotic Solutions UHD zdalne kamery PTZ

Rozwiązania zrobotyzowane

Szereg produktów i systemów, które umożliwiają dodatkowe ruchy kamery i zostały zaprojektowane specjalnie do pracy z kamerami PTZ Panasonic.

Panasonic Pan-tilt head UHD zdalne kamery PTZ

Głowica pan-tilt

Zaprojektowany do współpracy z kamerami PTZ, 4K i systemowymi Panasonic.

Panasonic KST-he40-ue70 UhD zdalne kamery PTZ

Obudowa zewnętrzna

Modułowe obudowy zewnętrzne do kamer PTZ Panasonic

Panasonic Uchwyty ścienne UHD zdalne kamery PTZ

Uchwyty ścienne

Uchwyty do montażu ściennego dostępne w trzech różnych wzorach, aby pasowały do szerokiej gamy kamer PTZ Panasonic.

Panasonic AW-360c10 UHD zdalne kamery PTZ

Kamera 360°

Kamera na żywo z nieskompresowanym wyjściem wideo 4K 360 stopni

 

PRZYPADKÓW

Dowiedz się, w jaki sposób rozwiązania PTZ firmy Panasonic mogą obsługiwać różne aplikacje dzięki naszej wiodącej na rynku technologii.

Filmowanie zespołu AR

Wydarzenie AR na żywo

TREŚCI, KTÓRE WPROWADZAJĄ WIRTUALNYCH WYKONAWCÓW W PRAWDZIWE PRZESTRZENIE
WYŻSZA SZKOŁA EKONOMICZNA

Wyższe wykształcenie

WYŻSZA SZKOŁA EKONOMICZNA
Kamera PTZ 4K

instalacja

TOWARZYSTWO KRÓLEWSKIE I PANASONIC DZIELĄ SIĘ NAUKĄ
Kamera PTZ 4K skonfigurowana do produkcji

Wydarzenia na żywo i e-sport

FACEIT I PANASONIC ZAPEWNIAJĄ, ŻE GRA JEST WŁĄCZONA
Zdalna kamera PTZ Panasonic przed oknem kościoła

Dom Modlitwy

"NABOŻEŃSTWO KOŚCIELNE ZA POŚREDNICTWEM TRANSMISJI NA ŻYWO" – KATEDRA W ROTTENBURGU TRANSMITUJE NABOŻEŃSTWA KOŚCIELNE ONLINE
Kościół

Dom Modlitwy

STAŁA OBECNOŚĆ CUDOWNEGO OBRAZU MATKI BOSKIEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ W NASZYCH DOMACH, DZIĘKI KAMEROM PTZ PANASONIC
Zdalna kamera PTZ Panasonic ustawiona w sali muzycznej

Wydarzenia na żywo i sztuki widowiskowe

LSO I PANASONIC ZAPEWNIAJĄ ODTWARZANIE MUZYKI
Dach katedry z reflektorami wokół

Dom Modlitwy

KATEDRA LIVESTREAMS NIEDZIELNA MSZA ŚW.
Pokój Greenscreen ze zdalną kamerą PTZ Panasonic

Studio korporacyjne

RWE WDRAŻA KAMERY PTZ PANASONIC DLA NOWEGO STUDIA TRANSMISJI VR
Zdalna kamera PTZ Panasonic przygotowana na pokaz

Produkcja telewizyjna

E11EVEN WYKORZYSTUJE KAMERY PTZ PANASONIC DO PRACY W ROZDZIELCZOŚCI 4K
Panasonic zdalna kamera PTZ

Wyższe wykształcenie

RENNES 2 UNIVERSITY WYBIERA KAMERY PANASONIC DO OBSŁUGI KSZTAŁCENIA NA ODLEGŁOŚĆ
Konfiguracja zdalnej kamery PTZ panasonic

Wydarzenia na żywo i sztuki widowiskowe

PRODUKCJA WIDEO Z OBSŁUGĄ 4K I TRANSMISJA STRUMIENIOWA NA ŻYWO DLA GRUPY VENUE