• AJ-PG50EJ

AJ-PG50EJ

Urządzenie AJ-PG50EJ to przenośny rejestrator terenowy wyposażony w kodek AVC-ULTRA*1 oraz złącze wejścia/wyjścia HDMI obsługujący karty microP2 i transmisję danych w sieci.

Rejestrator z kartą pamięci AJ-PG50 jest kompaktowy i lekki. Obsługuje kodeki z rodziny AVC-ULTRA*1 i jest wyposażony w dwa gniazda kart microP2 oraz gniazdo kart P2. Może być zasilany przy użyciu baterii lub zasilacza sieciowego. Jest również wyposażony w wysokiej rozdzielczości ekran LCD QHD.

Rejestrator AJ-PG50 zapewnia wiele interfejsów ułatwiających pracę zawodowych operatorów terenowych, takich jak złącze wejścia/wyjścia HDMI, złącze wejścia/wyjścia SDI 3G i inne, umożliwiając łatwe podłączenie do szeregu urządzeń wideo i urządzeń studyjnych w celu rejestrowania i odtwarzania zawartości audio i wideo.

Rejestrator jest również wyposażony w szybki interfejs USB 3.0 (HOST) do transferu danych kopii zapasowych do zewnętrznych urządzeń pamięci masowej oraz wyświetlania podglądu plików przechowywanych na urządzeniach zewnętrznych.*2 Obsługa połączeń za pośrednictwem przewodowej/bezprzewodowej sieci LAN*3 lub sieci 4G*4/LTE,*4 oraz obsługa wielu funkcji sieciowych związanych z procesem produkcji, w tym przesyłania strumieniowego zawartości przy użyciu serwerów FTP i serwerów proxy (tylko protokół rtsp, brak obsługi funkcji QoS).

Rejestrator AJ-PG50 zapewnia dużą szybkość i wysoką jakość w rozsądnej cenie, a także elastyczność i obsługę najbardziej zaawansowanych przepływów pracy z zastosowaniem kodeków AVC-ULTRA.

*1 Nie wszystkie formaty kodeków AVC-ULTRA są obsługiwane.
*2 Maksymalna szybkość przesyłania danych w standardzie USB 3.0 wynosi 5 Gb/s. Jednak rzeczywista szybkość przesyłania danych zależy od konfiguracji systemu.
Odtwarzanie jest zależne od wydajności dysku twardego, w tym od prędkości obrotowej napędu. Firma Panasonic nie może zagwarantować płynnego odtwarzania bez pomijania klatek.
*3 Do połączenia z bezprzewodową siecią LAN wymagany jest moduł łączności bezprzewodowej AJ-WM30.
*4 Wymagane jest urządzenie telekomunikacyjne USB dostępne u wielu operatorów sieci.