• Professional Camera Solutions

Ostatnia szansa wygrania kamkordera Panasonic – zgłoś swój film

Jeszcze tylko przez tydzień można wziąć udział w konkursie filmowym Panasonic, w którym do wygrania jest profesjonalna kamera AG-DVX200. Wystarczy zgłosić nagranie nieprzekraczające 2 minut w jednej z dziedzin: sztuka, komedia lub sport/przygoda.

Profesjonalni twórcy wideo z całej Unii Europejskiej mogą zgłaszać się do konkursu Panasonic do 30 maja 2016 r. Wystarczy, że zarejestrują swój film (nagrany w ciągu ostatnich dwóch lat) na stronie: https://business.panasonic.co.uk/professional-camera/DVX200-video-contest. Już 1 czerwca wybrane przez jury prace zostaną zaprezentowane na portalu Vimeo oraz Facebook. Tam rozpocznie się głosowanie widzów na najlepsze wideo. Główną nagrodę - kamkorder Panasonic AG-DVX200 otrzymają autorzy filmów, które zdobędą największą liczbę głosów w poszczególnych kategoriach: sztuka, komedia lub sport/przygoda. Dodatkowo spośród filmów, które nie zwyciężą w głosowaniu jury wybierze jeszcze trzy prace, które zostaną wyróżnione nagrodą specjalną – będzie to zewnętrzny rekorder firmy Atomos.

Głosowanie internautów trwać będzie do końca czerwca. Wyniki Panasonic ogłosi przez swoją oficjalną stronę oraz profilu Facebook 10 lipca.

Szczegółowy regulamin konkursu, jak również formularz rejestracji są dostępne na stronie: https://business.panasonic.eu/DVX200-video-contest.

Najnowsze informacje dotyczące konkursu oraz profesjonalnych kamer Panasonic można śledzić na profilu Facebook: https://www.facebook.com/PanasonicProEU/.