Dołącz do nas na ISE 2017

 

     

 

Odwiedź nasze stanowisko 1-H20 w hali 1 i zobacz, jak tworzyć niesztampowe prezentacje dzięki rozwiązaniom firmy Panasonic. Od zachwycających występów scenicznych na żywo po innowacje w handlu. Od inteligentnych systemów Lecture Capture po bezpieczny streaming konferencji — zobacz te i inne przełomowe rozwiązania, które wyróżnią Twoją firmę.

 
     
   
   

Wydarzenia na żywo nie są już ograniczone tylko do sceny lub ekranu. Technologia laserowa o jasności 30 000 lumenów oraz mapping 3D firmy Panasonic umożliwiają wyświetlanie obrazów o ponadprzeciętnej jasności. Twórz i wyświetlaj ruchome kształty, które zachwycą widzów sposobem odzwierciedlenia rzeczywistości.
Zaprezentujemy też studio transmisyjne i pokażemy rozwiązania, dzięki którym osoby nieoglądające danego wydarzenia na żywo będą mogły poczuć się, jakby były w centrum wydarzeń. Podczas targów ISE ujawnimy jeszcze więcej sposobów na osiągnięcie tego, co wcześniej wydawało się nieosiągalne. 

   
   
   

Zobacz, jak dzięki technologii LinkRay Twoi klienci mogą mieć wszystkie informacje w zasięgu ręki. Ta innowacyjna technologia pozwala użytkownikom skanować za pomocą smartfonu otoczenie i uzyskiwać dostęp do materiałów dostosowanych do ich potrzeb, takich jak promocje czy przetłumaczone informacje. W połączeniu z oprogramowaniem analitycznym LinkRay zapewnia też ona dostęp do statystyk ułatwiających profilowanie klientów, ułatwiając tym samym ich zrozumienie i łatwiejsze odpowiadanie na ich potrzeby. 

   
   
   

Na targach ISE 2017 pokażemy też przełomowe technologie do prowadzenia prezentacji. Technologia Lecture Capture 2.0 firmy Panasonic ułatwia zdobywanie wiedzy także poza klasą lub salą wykładową — teraz kadra naukowa może nagrywać wykłady i publikować je online. Zobacz, jak wyświetlać na jednym ekranie niezwykle ostry obraz 4K pochodzący z kilku źródeł. Udowodnimy też, że dzięki nowym technologiom bezpiecznego streamingu video ograniczenia wynikające z wymogu zachowania poufności są już przeszłością.