• Więcej informacji na temat wyświetlaczy profesjonalnych

Profesjonalne monitory plazmowe Panasonic

 

Dlaczego warto wybrać wyświetlacz Panasonic?

Wyświetlacze profesjonalne Panasonic to oczywisty wybór do zastosowań komercyjnych, takich jak prezentacje, podpis cyfrowy, emisja, najem i testowanie, zaawansowane kino domowe, turystyka i muzea. Nasze produkty pozwalają uatrakcyjnić przestrzenie publiczne, ożywić komunikację w przedsiębiorstwie lub porozumieć się z klientami za pośrednictwem innowacyjnych nośników informacyjno-reklamowych.

Oferując najodpowiedniejsze technologie LCD do każdego zastosowania oraz szereg rozmiarów — od 42 cali po 80 cali — Panasonic zapewnia rozwiązania dla wszystkich profesjonalnych środowisk komunikacji wizualnej.

Duże wyświetlacze

Seria dużych wyświetlaczy Panasonic w dosłownym znaczeniu przeniesie wizualną zawartość multimedialną na duży ekran. Począwszy od punktów sprzedaży / punktów informacyjnych, wyświetlaczy i aplikacji dla klientów biznesowych, takich jak Design Visualisation po ofertę wyświetlaczy LCD od zastosowań informacyjno-reklamowych, zabezpieczenia przed warunkami atmosferycznymi i wyświetlacze we wzmocnionej obudowie o stopniu ochrony IP66 przeznaczone do użytku na zewnątrz.