• Visual System Solutions

Kontakt

Chętnie udzielmy więcej informacji o współpracy, która umożliwi Twojej firmie ograniczenie śladu węglowego dzięki programowi Offset For Life. Skontaktuj się z jedną z wymienionych osób:

 

Niemcy
Bianca Kiparski
Bianca.Kiparski@eu.panasonic.com
+49 40 8549 2974

Czech 
Hanna Lehutova
Hanna.Lehutova@eu.panasonic.com
+420 236 032 554

Francja
Anna Dior Diallo
AnnaDior.Diallo@eu.panasonic.com
TBA

Polska
Magdalena Przasnyska
Magdalena.Przasnyska@eu.panasonic.com
+48 22 3381 170

Szwajcaria
Agnes Imersi
Agnes.Imersi@eu.panasonic.com
+41 41 203 20 37

Rumunia
Eduard Tronaru
Eduard.Tronaru@eu.panasonic.com
+40 729 164 387

Włochy
Stefano Tura
Stefano.Tura@eu.panasonic.com
+39 02 6788  383

 

Skandynawia
Dag Lundin
Dag.Lundin@ext.eu.panasonic.com
+46 8 680 26 64

Turcja
Kaan Kisakol
Kaan.Kisakol@eu.panasonic.com
+90 212 367 9400

 

Belgia i Holandia
Bart Peeters
Bart.Peeters@eu.panasonic.com
+32 2 481 03 94

Hiszpania i Portugalia
Eduardo Garci­a 
Eduardo.Garcia@eu.panasonic.com
+34 607 788 675

Finlandia i Grecja
Soenke Plath
Soenke.Plath@eu.panasonic.com
+49 611 235 388
Węgry i Bałkany
Sandor Zsembery
Sandor.Zsembery@eu.panasonic.com
+36 1 4829237