Panasonic Visual Academy

Specjalistyczne szkolenie podnoszące jakość usług

Poszerz i potwierdź certyfikatem swoje doświadczenie w dziedzinie rozwiązań wizualnych krok po kroku

Firma Panasonic oferuje program szkoleniowy przygotowany specjalnie z myślą o profesjonalistach z zakresu rozwiązań wizualnych: sprzedawcach, system integratorach, firmach wypożyczających sprzęt audiowizualny i dystrybutorach. Program obejmuje kilka poziomów, a jego celem jest poszerzenie wiedzy o produktach z zakresu rozwiązań wizualnych Panasonic i zdobycie certyfikatu.

Dla końcowych użytkowników naszych technologii szkolenie stanowi gwarancję wyższej jakości usług i większego profesjonalizmu w kwestii wdrażania projektów i ich możliwości.

Specjalistom z branży rozwiązań wizualnych szkolenie umożliwia:

  • oferowanie klientom lepszych usług,
  • pogłębienie wiedzy o produktach Panasonic w firmie,
  • posiadanie aktualnych informacji o rynku wiodących technologii,
  • zdobycie akredytacji Panasonic Visual Academy w zakresie projektorów i profesjonalnych monitorów,
  • zyskanie widocznej przewagi nad konkurencją.

 

SPECJALIŚCI Z BRANŻY ROZWIĄZAŃ WIZUALNYCH

ZAPISY NA SZKOLENIE PANASONIC VISUAL ACADEMY

Większa wiedza o produktach zawsze stanowi ogromną zaletę firmy. To podstawa bardziej efektywnej i odpowiedniej obsługi klientów, tworzenia możliwości sprzedaży droższych produktów i sprzedaży krzyżowej oraz osiągania widocznej przewagi nad konkurencją.

Teraz, dzięki programowi szkoleniowemu Panasonic Visual Academy, można upowszechnić tę wiedzę wśród zespołów sprzedażowych.

Jako dodatek do programu certyfikacji, zapewniamy również niezależne jednodniowe sesje szkoleniowe dotyczace nowo wprowadzanych na rynek produktów, które będą uzupełniane modułami szkoleniowymi online.

 

Struktura programu

Program ma kilka poziomów akredytacji:

 

Pierwszy poziom szkolenia prowadzony jest w ramach sesji internetowej przez poniższy portal Akademii — umożliwia to naukę we własnym tempie. Wystarczy się zalogować i ukończyć poziom przez Internet, aby otrzymać cyfrowy certyfikat ukończenia kursu. Dostępne są dwa różne szkolenia: jedno dotyczące projektorów i jedno na temat monitorów profesjonalnych.

Po uzyskaniu pierwszego certyfikatu można przejść do kolejnych poziomów szkolenia.

Szkolenia Expert i Advance Expert odbywają się na żywo w biurach firmy Panasonic. Prowadzone są w małych grupach pod nadzorem eksperta z Panasonic.

Poziom Expert obejmuje przegląd asortymentu oraz szczegółowe opisy cech i funkcji, a także wyjaśnienia dotyczące konfiguracji i instalacji systemów, oprogramowania i podstawowych czynności serwisowych — w dwóch oddzielnych kursach: na temat projektorów i na temat monitorów.
Po ukończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzymuje certyfikat Panasonic Expert.

Szkolenie Ekspert będzie uprawniać do udziału w szkolenia Advanced Expert. Poprzez to szkolenie można zdobyć dogłębną wiedzę na temat produktu. Podczas praktycznych sesji będzie można zyskać dogłębne zrozumienie funkcji specjalnych, jak również różnych sposobów w jaki projektory mogą być zainstalowane.

Program krok po kroku pozwala firmie rozwijać się i lepiej spełniać oczekiwania klientów.