• more info
  • Visual System Solutions

    Rozwiązania wizualne firmy Panasonic to połączenie najwyższej jakości z najnowocześniejszymi technologiami. Można wśród nich znaleźć najnowocześniejsze z dostępnych projektorów i monitorów do zastosowań profesjonalnych.

    Projectors Displays Panaboards
  • Brochure

Nowości

FILTRUJ WEDŁUG KATEGORII
  • All
  • Projectors
Panasonic wraz z partnerami rozwija otwartą platformę Digital Signage

Od kwietnia na polskim rynku dostępne będą nowe wyświetlacze Panasonic AF1 działające w oparciu o otwartą platformę SoC (System-on-a-Chip). Dzięki technologii OpenPort Platform monitory będą mogły współpracować z oprogramowaniem i aplikacjami firm trzecich, a zwłaszcza systemami do zarządzania treścią. Panasonic przedstawił właśnie pierwszych partnerów, którzy opracowali rozwiązania dla nowych wyświetlaczy.

Prolight + Sound: Panasonic odtworzy największy na świecie mapping 3D

Podczas tegorocznych targów Prolight + Sound Panasonic zaprezentuje swoją najnowszą ofertę w zakresie rozwiązań projekcyjnych. Na stoisku pojawi się m.in. najnowsza seria jasnych i lekkich projektorów laserowych PT-RZ970.

Najnowsza oferta Panasonic zaprezentowana podczas ISE 2016

Panasonic przedstawił w Amsterdamie swoje najnowsze rozwiązania profesjonalne w obszarze monitorów i projektorów. Wśród nowości znalazł się m.in. projektor laserowy o bardzo wysokiej jasności 28000 lumenów, monitory do tworzenia bezszwowych ścian wizyjnych – o wyjątkowo cienkiej 1,8-milimtrowej ramce, a także kompaktowe projektory laserowe z technologią 1-Chip DLPTM.

Najlżejsze projektory laserowe od Panasonic

Panasonic przedstawił podczas ISE najnowszą serię projektorów PT-RZ970 wykorzystujących technologię 1-Chip DLP i laserowo-fosforowe źródło światła. Urządzenia charakteryzuje jasność 10000 lumenów, jakość obrazu WUXGA, a także stosunkowo niewielka waga oraz rozmiar.

Panasonic prezentuje „bezramkowe” ściany wideo

Panasonic przedstawił podczas ISE najnowszą linię wyświetlaczy o wyjątkowo wąskiej ramce. Modele są przeznaczone do tworzenia ścian wideo o niemal niewidocznych odstępach miedzy ekranami wynoszących niespełna 1,8 mm. Dzięki temu oraz wysokiej jakości obrazu urządzenia sprawdzą się w branży Digital Signage oraz jako nośnik informacji w przestrzeni publicznej.

ISE 2016: Panasonic zaprezentował technologię Light ID

Panasonic zaprezentował podczas targów ISE swoje nowe rozwiązanie o nazwie Light ID, czyli technologię pozwalającą na udostępnianie wszelkiego rodzaju informacji za pomocą światła emitowanego przez diody LED. 

Panasonic prezentuje uzupełnioną ofertę wyświetlaczy sieciowych

Panasonic przedstawił najnowszą serie wyświetlaczy sieciowych EF1. Uzupełni ona obecną na rynku serię LFE8 o nowe modele o przekątnych 84, 75, i 32 cali. Pierwsze urządzenia z tej serii pojawią się na rynku wiosną 2016 roku.

Nowe projektory Panasonic podczas ISE 2016

W Amsterdamie podczas targów ISE Panasonic zaprezentował trzy nowe projektory w segmencie urządzeń o jasności ok. 5000 lumenów. Modele te zostały stworzone z myślą o zastosowaniu w edukacji oraz sektorze biznesowym.

Premiera superjasnego projektora laserowego Panasonic

Zaprezentowany model PT-RZ31K dostępny będzie w sprzedaży jesienią 2016 roku w dwóch wariantach - o rozdzielczości WUXGA lub SXGA+. Oba urządzenia będą wyświetlać obraz o bardzo wysokiej jasności 28 000 lumenów. Modele wyróżnia możliwość długiej pracy bez konieczności konserwacji, dzięki czemu zapewniają niski całkowity koszt utrzymania. Ponadto mają stosunkowo niewielkie gabaryty, a za sprawą systemu chłodzenia cieczy gwarantują cichą i niezawodną pracę.

Premiera interaktywnych monitorów Panasonic

Panasonic zaprezentował podczas ISE 2016 najnowszą linię wielokrotnie nagradzanych monitorów dotykowych LCD „Multi-Touch”. Seria BF1, ze względu na funkcje interaktywne i możliwości bezprzewodowego przesyłania materiałów jest przeznaczona do zastosowania w edukacji, a także podczas spotkań czy szkoleń biznesowych. 

Nowy wydajny projektor laserowy od Panasonic

Panasonic zaprezentuje podczas zbliżających się targów ISE najnowszy projektor diodowo-laserowy z serii Solid Shine – model PT-RZ570. Urządzenie jest przeznaczone dla sektora edukacyjnego, dlatego oprócz wysokiej jakości, wyróżnia je możliwość długiej pracy bez konieczności konserwacji i niskie koszty użytkowania.

Panasonic partnerem ceremonii olimpijskich w Rio de Janeiro

Panasonic podpisał umowę o partnerstwie z Komitetem Organizacyjnym Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich, które odbędą się w tym roku w Rio de Janeiro (Rio 2016). Na jej mocy firma została oficjalnym partnerem w zakresie przygotowania ceremonii otwarcia i zamknięcia igrzysk. Na oba wydarzenia Panasonic dostarczy ponad 100 projektorów, a także kamery, wyświetlacze i system dźwiękowy.

ISE 2016: nowe wyświetlacze Panasonic z otwartą platformą SoC

Panasonic zaprezentuje podczas zbliżających się targów ISE nowe wyświetlacze działające w oparciu o otwartą platformę SoC (System-on-a-Chip). Oznacza to, że będzie na nich można z łatwością instalować oprogramowanie i aplikacje firm trzecich, szczególnie zaś systemy zarządzania treścią. W skład serii o nazwie AF1 wejdą urządzenia o przekątnych 42, 49 i 55 cali przystosowane do ciągłej pracy w trybie 24/7.

Panasonic zapowiada premierę najjaśniejszego projektora laserowego na rynku

Już w lutym, podczas targów ISE 2016 Panasonic zaprezentuje swój najnowszy projektor przystosowany do pracy w dużych pomieszczeniach. Będzie to pierwszy model laserowy, którego jasność przekroczy 20 000 lumenów.

Panasonic: nowe wyświetlacze do ścian wideo o ultracienkiej ramce

Panasonic zaprezentował dwa nowe wyświetlacze LED Full HD do tworzenia wielkoformatowych ścian wizyjnych. Urządzania będzie wyróżniać najcieńsza na rynku 3,5-milimetrowa ramka oraz możliwość ciągłej pracy 24/7. Do sprzedaży modele LFV60W i LFV6W trafią kolejno w grudniu br. i styczniu 2016 r.

Nowa wyjątkowa seria profesjonalnych wyświetlaczy od Panasonic

Panasonic wprowadził na rynek nowe wyświetlacze z serii LF8 i LF80. Są to profesjonalne monitory LCD zapewniające ciągłą pracę w trybie 24/7, stworzone z myślą o zwiększeniu wytrzymałości i jakości instalacji digital signage...

Niezawodne projektory laserowe od Panasonic

Panasonic przedstawił dwa nowe projektory PT-RZ12K i PT-RS11K o wyjątkowo wysokiej jasności, wykorzystujące dualny laserowy układ optyczny. Urządzenia zapewniają niezawodną pracę nawet przez 7 lat bez potrzeby konserwacji przy codziennej 12-godzinnej eksploatacji...

Panasonic wprowadził do sprzedaży pierwszy w swojej ofercie projektor wyświetlający obraz w jakości 4K

Panasonic wprowadził do sprzedaży pierwszy w swojej ofercie projektor wyświetlający obraz w jakości 4K. Model PT-RQ13K jest najlżejszym i najmniejszym na świecie projektorem laserowym z technologią 3-Chip DLP.

Panasonic: polska prezentacja najnowszych rozwiązań wizualnych
Panasonic przedstawił najnowszą ofertę profesjonalnych rozwiązań wizualnych. Wśród zaprezentowanych urządzeń pojawiły się bardzo lekkie projektory laserowe 4K oraz monitory wyświetlające obraz w tej rozdzielczości.
Panasonic Professional Roadshow
Panasonic Professional Roadshow. Panasonic zaprasza na Professional Roadshow, na którym będzie pokazywał kompleksowe rozwiązania wizualne dla branży...

Panasonic Roadshow 2016

Want to discover how our complete range of visual solutions can put your business ahead of the competition? Join Panasonic at our Europe-wide Roadshow 2016.

2016 preliminary product information

Discover 2016 Visual solutions products introduced at ISE 2016.