• join us
  • Visual System Solutions

    Rozwiązania wizualne firmy Panasonic to połączenie najwyższej jakości z najnowocześniejszymi technologiami. Można wśród nich znaleźć najnowocześniejsze z dostępnych projektorów i monitorów do zastosowań profesjonalnych.

    Projectors Displays Panaboards
  • Brochure

Nowości

FILTRUJ WEDŁUG KATEGORII
  • All
  • Projectors
Panasonic najlepszy w testach projektorów laserowych

Panasonic PT-RZ660 http://business.panasonic.pl/systemy-wizualne/projektor_laserowy/PT-RZ660 został uznany za najlepszy projektor laserowy o jasności 6000 lumenów podczas ślepych testów.

Najjaśniejszy projektor Panasonic już w sprzedaży

Panasonic wprowadził na rynek nowy projektor laserowy PT-RZ31K o wyjątkowej jasności 31 000 lumenów. Jest to najjaśniejszy model w ofercie Panasonic działający w technologii Solid Shine. Został zaprojektowany do pracy w dużych pomieszczeniach i podczas imprez masowych.

Nowy projektor Panasonic - nawet 10 lat pracy bez konserwacji

Panasonic zaprezentował nowy projektor laserowy PT-RZ575 wykorzystujący technologię Solid Shine. Model wyposażony jest w obiektyw stałoogniskowy umożliwiający projekcje tylne z niewielkich odległości. Stanowi doskonałe rozwiązanie do zastosowania w dyspozytorniach czy centrach monitoringu. Do sprzedaży trafi jesienią 2016 roku.

Widowisko olimpijskie w Rio z technologiami Panasonic

Widowisko olimpijskie w Rio z technologiami Panasonic. Panasonic, jako jeden z głównych sponsorów 31 Olimpiady oraz 15 Paraolimpiady w Rio de Janeiro...

Panasonic wprowadza na rynek pierwsze wyświetlacze z serii EF1

Panasonic uzupełnił ofertę monitorów sieciowych LFE8 o nowe urządzenia oznaczone symbolem EF1. Pierwszy model o przekątnej 32 cali właśnie pojawił się na rynku. Pozostałe monitory o przekątnych 75 i 84 cali będą dostępne w październiku.

Nowe interaktywne wyświetlacze Panasonic już dostępne

Panasonic wprowadził do sprzedaży najnowszą linię monitorów wielodotykowych LCD. Seria BF1 została zaprojektowana z myślą o wykorzystaniu w edukacji.

ICOM 2016: Panasonic z najnowszymi rozwiązaniami dla muzeów

Podczas tegorocznych targów ICOM w Mediolanie Panasonic przedstawił rozwiązania wizualne dla muzeów oraz galerii.

Panasonic prezentuje nowe monitory o ultracienkiej ramce

Podczas targów InfoComm 2016 Panasonic zaprezentował 55-calowy wyświetlacz do tworzenia ścian wizyjnych. Model TH-55VF1H wyróżnia się najcieńszą w dotychczasowej ofercie ramką 1,8 mm. Jest też wyposażony w technologię optymalizacji obrazu ułatwiającą konfigurację.

Nowe bezobsługowe projektory laserowe od Panasonic

Podczas targów InfoComm 2016 Panasonic zaprezentował trzy nowe serie projektorów z technologią 1-Chip DLPTM. Urządzenia z linii PT-RZ970, PT-RZ770 i PT-RZ670 charakteryzują się niewielkimi wymiarami, nieskomplikowaną obsługą i co najważniejsze, mogą działać bez konserwacji do 20000 godzin.

Nowy superjasny projektor 4K+ od Panasonic

Panasonic zaprezentował podczas targów InfoComm 2016 nowy projektor laserowy 3-Chip DLP. Model PT-RQ32K wyświetla obraz o jasności 27000 lumenów i rozdzielczości przekraczającej 4K.

Mappingi 3D – napędzają sprzedaż i przyciągają turystów

Agencje eventowe, producenci i użytkownicy profesjonalnych projektorów obserwują rosnącą popularność mappingu 3D. Aż 65 proc. z nich w badaniu przeprowadzonym na zalecenie Panasonic przyznało, że w ciągu ostatnich trzech lat liczba projekcji 3D wzrosła. W efekcie w większości przebadanych firm wzrosły również zyski związane z tego rodzaju projektami.

Panasonic wraz z partnerami rozwija otwartą platformę Digital Signage

Od kwietnia na polskim rynku dostępne będą nowe wyświetlacze Panasonic AF1 działające w oparciu o otwartą platformę SoC (System-on-a-Chip). Dzięki technologii OpenPort Platform monitory będą mogły współpracować z oprogramowaniem i aplikacjami firm trzecich, a zwłaszcza systemami do zarządzania treścią. Panasonic przedstawił właśnie pierwszych partnerów, którzy opracowali rozwiązania dla nowych wyświetlaczy.

Prolight + Sound: Panasonic odtworzy największy na świecie mapping 3D

Podczas tegorocznych targów Prolight + Sound Panasonic zaprezentuje swoją najnowszą ofertę w zakresie rozwiązań projekcyjnych. Na stoisku pojawi się m.in. najnowsza seria jasnych i lekkich projektorów laserowych PT-RZ970.

Najnowsza oferta Panasonic zaprezentowana podczas ISE 2016

Panasonic przedstawił w Amsterdamie swoje najnowsze rozwiązania profesjonalne w obszarze monitorów i projektorów. Wśród nowości znalazł się m.in. projektor laserowy o bardzo wysokiej jasności 28000 lumenów, monitory do tworzenia bezszwowych ścian wizyjnych – o wyjątkowo cienkiej 1,8-milimtrowej ramce, a także kompaktowe projektory laserowe z technologią 1-Chip DLPTM.

Najlżejsze projektory laserowe od Panasonic

Panasonic przedstawił podczas ISE najnowszą serię projektorów PT-RZ970 wykorzystujących technologię 1-Chip DLP i laserowo-fosforowe źródło światła. Urządzenia charakteryzuje jasność 10000 lumenów, jakość obrazu WUXGA, a także stosunkowo niewielka waga oraz rozmiar.

Panasonic prezentuje „bezramkowe” ściany wideo

Panasonic przedstawił podczas ISE najnowszą linię wyświetlaczy o wyjątkowo wąskiej ramce. Modele są przeznaczone do tworzenia ścian wideo o niemal niewidocznych odstępach miedzy ekranami wynoszących niespełna 1,8 mm. Dzięki temu oraz wysokiej jakości obrazu urządzenia sprawdzą się w branży Digital Signage oraz jako nośnik informacji w przestrzeni publicznej.

ISE 2016: Panasonic zaprezentował technologię Light ID

Panasonic zaprezentował podczas targów ISE swoje nowe rozwiązanie o nazwie Light ID, czyli technologię pozwalającą na udostępnianie wszelkiego rodzaju informacji za pomocą światła emitowanego przez diody LED. 

Panasonic prezentuje uzupełnioną ofertę wyświetlaczy sieciowych

Panasonic przedstawił najnowszą serie wyświetlaczy sieciowych EF1. Uzupełni ona obecną na rynku serię LFE8 o nowe modele o przekątnych 84, 75, i 32 cali. Pierwsze urządzenia z tej serii pojawią się na rynku wiosną 2016 roku.

Nowe projektory Panasonic podczas ISE 2016

W Amsterdamie podczas targów ISE Panasonic zaprezentował trzy nowe projektory w segmencie urządzeń o jasności ok. 5000 lumenów. Modele te zostały stworzone z myślą o zastosowaniu w edukacji oraz sektorze biznesowym.

Premiera superjasnego projektora laserowego Panasonic

Zaprezentowany model PT-RZ31K dostępny będzie w sprzedaży jesienią 2016 roku w dwóch wariantach - o rozdzielczości WUXGA lub SXGA+. Oba urządzenia będą wyświetlać obraz o bardzo wysokiej jasności 28 000 lumenów. Modele wyróżnia możliwość długiej pracy bez konieczności konserwacji, dzięki czemu zapewniają niski całkowity koszt utrzymania. Ponadto mają stosunkowo niewielkie gabaryty, a za sprawą systemu chłodzenia cieczy gwarantują cichą i niezawodną pracę.

Dołącz do nas na ISE 2017

Aby zdobyć informacje i bezpłatną wejściówkę kliknij tutaj

Odwiedź nasze Wirtualne Muzeum

W naszym wirtualnym muzeum przedstawiamy szereg technologii i demonstrujemy ich potencjał oraz korzyści jakie niosą sektorowi muzealniczemu.