• join us
  • Visual System Solutions

    Rozwiązania wizualne firmy Panasonic to połączenie najwyższej jakości z najnowocześniejszymi technologiami. Można wśród nich znaleźć najnowocześniejsze z dostępnych projektorów i monitorów do zastosowań profesjonalnych.

    Projectors Displays
  • Brochure

Nowości

FILTRUJ WEDŁUG KATEGORII
  • All
  • Projectors
Panasonic zapowiada nowości podczas targów ISE 2017

Podczas zbliżających się targów ISE Panasonic zaprezentuje miedzy innymi następcę najpopularniejszego w Europie projektora o wysokiej jasności PT-DZ21K.

Nowy, jeszcze jaśniejszy projektor oświetleniowy od Panasonic

Panasonic wprowadził do oferty nowy model projektora Space Player o nazwie PT-JX200. Jest to hybrydowe rozwiązanie łączące funkcje projektora laserowego oraz reflektora oświetleniowego.

Panasonic i Atlona: prosty w obsłudze system dla sal konferencyjnych

Profesjonalne wyświetlacze Panasonic EF1 są teraz dostępne w zestawie z systemem konferencyjnym HDVS-300 od firmy Atlona. Wspólne rozwiązanie, przygotowane z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach, pozwala za pomocą jednego kabla przesyłać obraz, dźwięk, zasilanie i sygnały sterujące.

Panasonic najlepszy w testach projektorów laserowych

Panasonic PT-RZ660 http://business.panasonic.pl/systemy-wizualne/projektor_laserowy/PT-RZ660 został uznany za najlepszy projektor laserowy o jasności 6000 lumenów podczas ślepych testów.

Najjaśniejszy projektor Panasonic już w sprzedaży

Panasonic wprowadził na rynek nowy projektor laserowy PT-RZ31K o wyjątkowej jasności 31 000 lumenów. Jest to najjaśniejszy model w ofercie Panasonic działający w technologii Solid Shine. Został zaprojektowany do pracy w dużych pomieszczeniach i podczas imprez masowych.

Nowy projektor Panasonic - nawet 10 lat pracy bez konserwacji

Panasonic zaprezentował nowy projektor laserowy PT-RZ575 wykorzystujący technologię Solid Shine. Model wyposażony jest w obiektyw stałoogniskowy umożliwiający projekcje tylne z niewielkich odległości. Stanowi doskonałe rozwiązanie do zastosowania w dyspozytorniach czy centrach monitoringu. Do sprzedaży trafi jesienią 2016 roku.

Widowisko olimpijskie w Rio z technologiami Panasonic

Widowisko olimpijskie w Rio z technologiami Panasonic. Panasonic, jako jeden z głównych sponsorów 31 Olimpiady oraz 15 Paraolimpiady w Rio de Janeiro...

Panasonic wprowadza na rynek pierwsze wyświetlacze z serii EF1

Panasonic uzupełnił ofertę monitorów sieciowych LFE8 o nowe urządzenia oznaczone symbolem EF1. Pierwszy model o przekątnej 32 cali właśnie pojawił się na rynku. Pozostałe monitory o przekątnych 75 i 84 cali będą dostępne w październiku.

Nowe interaktywne wyświetlacze Panasonic już dostępne

Panasonic wprowadził do sprzedaży najnowszą linię monitorów wielodotykowych LCD. Seria BF1 została zaprojektowana z myślą o wykorzystaniu w edukacji.

ICOM 2016: Panasonic z najnowszymi rozwiązaniami dla muzeów

Podczas tegorocznych targów ICOM w Mediolanie Panasonic przedstawił rozwiązania wizualne dla muzeów oraz galerii.

Panasonic prezentuje nowe monitory o ultracienkiej ramce

Podczas targów InfoComm 2016 Panasonic zaprezentował 55-calowy wyświetlacz do tworzenia ścian wizyjnych. Model TH-55VF1H wyróżnia się najcieńszą w dotychczasowej ofercie ramką 1,8 mm. Jest też wyposażony w technologię optymalizacji obrazu ułatwiającą konfigurację.

Nowe bezobsługowe projektory laserowe od Panasonic

Podczas targów InfoComm 2016 Panasonic zaprezentował trzy nowe serie projektorów z technologią 1-Chip DLPTM. Urządzenia z linii PT-RZ970, PT-RZ770 i PT-RZ670 charakteryzują się niewielkimi wymiarami, nieskomplikowaną obsługą i co najważniejsze, mogą działać bez konserwacji do 20000 godzin.

Nowy superjasny projektor 4K+ od Panasonic

Panasonic zaprezentował podczas targów InfoComm 2016 nowy projektor laserowy 3-Chip DLP. Model PT-RQ32K wyświetla obraz o jasności 27000 lumenów i rozdzielczości przekraczającej 4K.

Mappingi 3D – napędzają sprzedaż i przyciągają turystów

Agencje eventowe, producenci i użytkownicy profesjonalnych projektorów obserwują rosnącą popularność mappingu 3D. Aż 65 proc. z nich w badaniu przeprowadzonym na zalecenie Panasonic przyznało, że w ciągu ostatnich trzech lat liczba projekcji 3D wzrosła. W efekcie w większości przebadanych firm wzrosły również zyski związane z tego rodzaju projektami.

Panasonic wraz z partnerami rozwija otwartą platformę Digital Signage

Od kwietnia na polskim rynku dostępne będą nowe wyświetlacze Panasonic AF1 działające w oparciu o otwartą platformę SoC (System-on-a-Chip). Dzięki technologii OpenPort Platform monitory będą mogły współpracować z oprogramowaniem i aplikacjami firm trzecich, a zwłaszcza systemami do zarządzania treścią. Panasonic przedstawił właśnie pierwszych partnerów, którzy opracowali rozwiązania dla nowych wyświetlaczy.

Prolight + Sound: Panasonic odtworzy największy na świecie mapping 3D

Podczas tegorocznych targów Prolight + Sound Panasonic zaprezentuje swoją najnowszą ofertę w zakresie rozwiązań projekcyjnych. Na stoisku pojawi się m.in. najnowsza seria jasnych i lekkich projektorów laserowych PT-RZ970.

Najnowsza oferta Panasonic zaprezentowana podczas ISE 2016

Panasonic przedstawił w Amsterdamie swoje najnowsze rozwiązania profesjonalne w obszarze monitorów i projektorów. Wśród nowości znalazł się m.in. projektor laserowy o bardzo wysokiej jasności 28000 lumenów, monitory do tworzenia bezszwowych ścian wizyjnych – o wyjątkowo cienkiej 1,8-milimtrowej ramce, a także kompaktowe projektory laserowe z technologią 1-Chip DLPTM.

Najlżejsze projektory laserowe od Panasonic

Panasonic przedstawił podczas ISE najnowszą serię projektorów PT-RZ970 wykorzystujących technologię 1-Chip DLP i laserowo-fosforowe źródło światła. Urządzenia charakteryzuje jasność 10000 lumenów, jakość obrazu WUXGA, a także stosunkowo niewielka waga oraz rozmiar.

Panasonic prezentuje „bezramkowe” ściany wideo

Panasonic przedstawił podczas ISE najnowszą linię wyświetlaczy o wyjątkowo wąskiej ramce. Modele są przeznaczone do tworzenia ścian wideo o niemal niewidocznych odstępach miedzy ekranami wynoszących niespełna 1,8 mm. Dzięki temu oraz wysokiej jakości obrazu urządzenia sprawdzą się w branży Digital Signage oraz jako nośnik informacji w przestrzeni publicznej.

ISE 2016: Panasonic zaprezentował technologię Light ID

Panasonic zaprezentował podczas targów ISE swoje nowe rozwiązanie o nazwie Light ID, czyli technologię pozwalającą na udostępnianie wszelkiego rodzaju informacji za pomocą światła emitowanego przez diody LED. 

Dołącz do nas na ISE 2017

Aby zdobyć informacje i bezpłatną wejściówkę kliknij tutaj

Odwiedź nasze Wirtualne Muzeum

W naszym wirtualnym muzeum przedstawiamy szereg technologii i demonstrujemy ich potencjał oraz korzyści jakie niosą sektorowi muzealniczemu.