• Prasa

Aktualności

28/09/2016

KX-NSX to przystępny cenowo serwer komunikacyjny PBX służący do zarządzania wieloma połączeniami. Serwer pozwala na obsługę od 50 do 2000 użytkowników w 32 różnych lokalizacjach. Umożliwia przy tym kontrolę różnych urządzeń jednocześnie i przekierowywanie połączeń z biura na urządzenia mobilne z wykorzystaniem tego samego numeru.

9/06/2016

Panasonic wprowadził do swojej oferty dwa nowe modele płaskich skanerów z serii KV-S70. Zapewniają one bardzo szybkie skanowanie i szereg inteligentnych funkcji, których celem jest zmniejszenie zużycia papieru oraz oszczędność czasu pracowników.

Nowe urządzenia KV-S7077 i KV-S7097 gwarantują szybkie skanowanie dokumentów A3 w bardzo wysokiej jakości. Modele zostały zaprojektowane z myślą o instytucjach finansowych, hotelach, placówkach medycznych oraz kancelariach prawniczych.

28/04/2016

Panasonic przedstawił nową serię superszybkich drukarek wielofunkcyjnych DP-MB500. W jej skład wchodzą dwa modele DP-MB545 i DP-MB357 przeznaczone zarówno dla dużych, jak również małych i średnich przedsiębiorstw. Urządzenia pozwalają na szybkie i bezpiecznie drukowanie dużej ilości dokumentów przy zachowaniu niskich nakładów finansowych.

10/12/2015

Panasonic uzupełnił ofertę telefonów SIP o nowy model KX-HDV330 wyposażony w 4-calowy ekran dotykowy. Urządzenie jest przeznaczone zarówno dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw, którym zależy na wysokiej jakości komunikacji.

Nowy model Panasonic KX-HDV330 uzupełnia serię telefonów biurkowych HDV SIP. Został wyposażony w system funkcji dźwiękowych HD SONIC, obejmujący między innymi dupleks akustyczny, funkcję eliminacji pogłosu oraz utraty pakietów (Packet Loss Concealment).

Pages