• Communication Solutions

  Oferta rozwiązań komunikacyjnych firmy Panasonic opiera się na wieloletnich doświadczeniach, dzięki którym możemy dostarczać najlepsze na rynku, nowatorskie technologie cieszące się uznaniem na całym świecie.

  Printers and Fax Range SIP PBX Scanners HDVC
 • Ultimate connectivity wherever you happen

  to be

  Panasonic UC PRO unified communication solution.

  UC PRO
 • NTV Series

Nowości

FILTRUJ WEDŁUG KATEGORII
 • All
 • PBX/SIP
Superszybkie skanery biznesowe A3 od Panasonic

Panasonic zaprezentował dwa superszybkie, wysokonakładowe skanery formatu A3. Nowe modele KV-S8127 i KV-S8147 zostały stworzone z myślą o zwiększeniu wydajności codziennych zadań w dużych organizacjach.

Nowy hybrydowy system komunikacyjny od Panasonic

Panasonic has introduced a new compact hybrid IP-PBX, engineered to meet the specific communication, economic and mobility needs of small and home office (SOHO) organisations.

Panasonic wprowadza na rynek nowe systemy komunikacji biznesowej KX-NSX

Panasonic uzupełnił ofertę systemów komunikacji biznesowej o nową linię KX-NSX. Nowe modele KX-NSX1000 i KX-NSX2000 zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu firmom elastycznej łączności z klientami w każdym miejscu i z każdego urządzenia. Sprawdzą się zarówno w sprzedaży, obsłudze klienta i hotelarstwie, jak i w służbie zdrowia oraz firmach zatrudniających pracowników zdalnych. 

Panasonic wprowadza na rynek system PBX nowej generacji

Firma Panasonic ogłosiła premierę systemu KX-NSX, który jest najnowszym uzupełnieniem oferty systemów komunikacji w firmie. U podstaw jego opracowania leży pragnienie zapewnienia firmom elastycznej łączności z klientami w każdym miejscu i z każdego urządzenia.

Panasonic rozszerza gamę superszybkich skanerów

Panasonic wprowadził do swojej oferty dwa nowe modele płaskich skanerów z serii KV-S70. Zapewniają one bardzo szybkie skanowanie i szereg inteligentnych funkcji, których celem jest zmniejszenie zużycia papieru oraz oszczędność czasu pracowników.

Panasonic prezentuje nowe superszybkie drukarki wielofunkcyjne

Panasonic przedstawił nową serię superszybkich drukarek wielofunkcyjnych DP-MB500. W jej skład wchodzą dwa modele DP-MB545 i DP-MB357 przeznaczone zarówno dla dużych, jak również małych i średnich przedsiębiorstw. Urządzenia pozwalają na szybkie i bezpiecznie drukowanie dużej ilości dokumentów przy zachowaniu niskich nakładów finansowych.

Panasonic wprowadza nowy telefon SIP z ekranem dotykowym

Panasonic uzupełnił ofertę telefonów SIP o nowy model KX-HDV330 wyposażony w 4-calowy ekran dotykowy. Urządzenie jest przeznaczone zarówno dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw, którym zależy na wysokiej jakości komunikacji.

Panasonic przedstawia nowy superszybki skaner

Panasonic zaprezentował nowy model skanera KV-S2087 oferujący błyskawiczne skanowanie dokumentów w wielu formatach oraz wydłużony okres eksploatacji. Dzięki szerokiej funkcjonalności urządzenie sprawdzi się zarówno w średnich, jak i dużych firmach.

Panasonic przedstawia system komunikacji zintegrowanej UC Pro

Panasonic wprowadził nowy system komunikacji UC Pro integrujący urządzenia mobilne, telefony PBX/IP i komputery stacjonarne. Rozwiązanie współpracuje z flagową serią systemów telefonicznych Panasonic KX-NS, a zostało stworzone z myślą o wszystkich branżach, w których szybka i efektywna komunikacja ma kluczowe znaczenie.

Panasonic wprowadza nowy telefon biznesowy Smart IP

Panasonic zaprezentował nowy telefon stacjonarny KX-HDV230, który uzupełni popularną linię telefonów Smart IP. Urządzenie zostało stworzone głównie z myślą o małych i średnich firmach, które szukają oszczędności w budżecie.

Panasonic uruchomi własną wirtualną sieć mobilną

Panasonic, jako pierwszy z czołowych producentów elektroniki na świecie, zamierza świadczyć usługi operatora wirtualnej sieci mobilnej (ang. Mobile Virtual Network Operator). Dzięki temu urządzenia biznesowe będą mogły bezpiecznie łączyć się z chmurą M2M. Pierwsze testy nowej sieci miały miejsce 2 marca, podczas targów Mobile World Congress w Barcelonie.

Nowy telefon biurkowy Panasonic dla małych i średnich przedsiębiorstw

Panasonic zaprezentował nowy telefon biurkowy SIP – model KX-HDV130. Urządzenie stworzono z myślą o klientach biznesowych, którzy przy ograniczonym budżecie poszukują rozwiązań zapewniających niezbędną w firmie niezawodność i elastyczność.

Nowy newsletter firmy Panasonic

Firma Panasonic rozpoczyna wysyłkę miesięcznego newslettera dotyczącego produktów IP-PBX - zarówno samych systemów głosowych jak również urządzeń SIP mogących współpracować z dowolnymi systemami IP. 

Konferencja firmy Panasonic 2012

Przedstawienie najnowszych inteligentnych rozwiązań na Konferencji firmy Panasonic 2012 — do głównych punktów należy omówienie planów dotyczących smartfonów wprowadzanych na rynek europejski, produktów Smart VIERA, LUMIX, domowych urządzeń audio/wideo i nowych produktów oświetleniowych.

Panasonic ● Live @ CES

Panasonic zaprezentuje swoje kompleksowe rozwiązania inteligentne podczas targów CES 2012 (International Consumer Electronics Show), które odbędą się od 10 do 13 stycznia w centrum Las Vegas Convention Center.

Sklep firmy Panasonic zostanie otwarty w Crawley w prawdziwie olimpijskim stylu

Brytyjska mistrzyni olimpijska Sally Gunnell odwiedzi Crawley 22 października, aby dokonać uroczystego otwarcia nowego sklepu firmy Panasonic w centrum handlowym County Mall.

Daniel Galmiche — szef kuchni i zdobywca gwiazdek Michelin — odwiedzi domy towarowe John Lewis w całej Wielkiej Brytanii

Ekskluzywne pokazy gotowania z wykorzystaniem kuchenki mikrofalowej połączonej z piekarnikiem firmy Panasonic.

Przypadki zastosowania

Zobacz, w jaki sposób rozwiązania komunikacyjne firmy Panasonic zostały zastosowane w branży.

Serwis i materiały

W firmie Panasonic wierzymy, że dobry serwis ma ogromne znaczenie dla zadowolenia użytkownika. Z tego powodu nasze produkty mają wsparcie specjalistów — zarówno przed sprzedażą, jak i po niej.