• Panasonic DVX200 Promotion

AG-DVX200EJ Promotion

 

Kupując kamerę AG-DVX200EJ od biorącego udział w promocji dilera Panasonic pomiędzy 1 czerwca a 31 marca 2017 roku otrzymasz akcesoria odpowiednie do kamery AG-DVX200 bezpłatnie do kwoty 1300 PLN brutto.

 

Mogą być to równiez akcesoria innych producentów niż Panasonic.

 

Aby dowiedziec się więcej lub uzyskać informacje o dostępności prosimy o kontakt z naszymi dilerami.

 

 

 

Warunki i Zasady uczestnictwa w promocji AG-DVX200EJ:

 

Organizatorem promocji jest Panasonic Marketing Europe GmbH, ul. Wołoska 9a, 02-583 Warszawa, Polska.                                                                                                                                                   

 

1) Kupując kamerę AG-DVX200 od biorącego udział w promocji dilera Panasonic pomiędzy 1 czerwca a 31 marca 2017 roku otrzymasz akcesoria odpowiednie do kamery AG-DVX200 bezpłatnie do kwoty 1300 PLN brutto. Mogą być to równiez akcesoria innych producentów niż Panasonic.
Jeśli wartość wybranych akcesoriów jest większa niż 1300 PLN, 1300 PLN zostanie odjęte od ostatecznej ceny sprzedaży dilera.

 

2) Warunkiem uczestnictwa w promocji jest zakup kamery AG-DVX200.

 

3) W promocji mogą wziąć udział jedynie profesjonalni użytkownicy, którzy zakupią kamerę od dealerów Panasonic biorących udział w promocji.. Profesjonalny użytkownik to osoba fizyczna mająca zarejestrowana działalność gospodarczą lub firma wykorzystując produkt wyłącznie do celów zawodowych związanych z wykonywaną działalnością.

               

4) Promocja jest przeznaczona dla profesjonalnych użytkowników w Polsce. Skontaktuj się ze swoim dilerem Panasonic, aby dowiedzieć się czy bierze on udział w promocji. Listę dilerów Panasonic znajdziesz na stronie Panasonic.

 

5) Nie można wymienić pakietu promocyjnego akcesoriów na ekwiwalent pieniężny.

 

6) Aby skorzystać z promocji profesjonalny użytkownik zgadza się na przekazanie przez dilera do Panasonic kopii swojej faktury. Dane klienta końcowego będą wykorzystane wyłącznie do celów związanych z rozliczeniem tej promocji. Dane osobowe nie będą zbierane i nie będą wykorzystywane później.

 

7) Wszelkie ewentualne zobowiązania podatkowe wynikające z promocji są obowiązkiem profesjonalnego użytkownika.